Toplantı Masası - Slide (Yuvarlak)

Nazalli SLD0712Q

Toplantı Masası - Slide (Yuvarlak)

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :SLD0712Q

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Toplantı masası yuvarlak Slide

İşyerlerinde toplantılar ne kadar uzun sürer öyle değil mi? Günlük, haftalık, aylık toplantılar, müşterilerle iş görüşmeleri ve tanıtımları, önemli kararlar için ve birçok farklı nedenle toplantı yapılabilir. Bu da çalışanların uzun saatler toplantı sandalyelerinde oturmaları ve toplantı masalarında zaman geçirmeleri anlamında gelir. Öte yandan, masa başında zaman geçirmek, bedenin uzun saatler hareketsiz kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, ofis mobilyalarında kesinlikle bedene zarar vermeyen, aksine sağlık katan modellerin seçilmesi gerekir. Buna toplantı masaları da dâhildir. Toplantı masaları seçerken önem vermek gerekir. Dayanıklı malzemelerle hazırlanmış, kolay yıpranmayan, görsel anlamda şık ve estetik olan ve bedeninizi zorlamayacak ölçülerde hazırlanan masaları seçmelisiniz. Toplantı masası yuvarlak Slide bu kriterleri taşıyan bir modeldir.

Toplantı masası yuvarlak Slide, Casella Mobilya’nın toplantı masaları kategorisindeki özenli tasarımlarından biridir.  Marka, ofis mobilyaları modelleriyle hem ülkemizde, hem de yabancı ülkelerde ürün satışlarıyla hatırı sayılır firmalardan biridir. 1997 yılından bu yana modellerini hazırlayan firma, birçok şirketin, mağazanın çalışma alanlarıyla ürünleri ile göz doldurmaktadır. Bugüne kadar birçok firma modelleri kullandı ve kullanmaya da devam etmektedir. Siz de garantili mobilyaları alabilir, rahatlıkla da kullanabilirsiniz. Hem de uzun yıllar. Toplantı masaları alanında da iddialı ve uzun ömürlü modeller dikkat çekmektedir. Sempatik ve modern bir model olan Slide ‘da ilginizi çekecek. Bu modelin hem kare, hem de yuvarlak kesimleri bulunmaktadır.

Yuvarlak Şekli Sayesinde Daha Kullanışlı

Yuvarlak masaların daha kullanışlı olduğunu düşünenlerdenseniz toplantı masası yuvarlak Slide modelini kesinlikle tercih etmelisiniz. Sadece toplantı amaçlı olarak masanızı kullanmak istiyorsanız, yani hem toplantı, hem de çalışma masası olarak kullanmayacaksanız yuvarlak masa modellerini alabilirsiniz. Bu şekilde, tüm katılımcıların birbirlerine yakın ve eşit konumda kalmaları sağlanır. Üstelik yuvarlak masalar köşeli masalara göre, yerleştirilme açısından daha avantajlıdır. Toplantı masaları kategorisinden bu sempatik masayı seçebilirsiniz. Masanın ayakları beyaz ana renkte hazırlanmakta olup, istek halinde gri ya da siyah renklerde boyanabilir. Masa üzeri zemini ahşap malzeme olarak tasarlanmıştır. Üzerindeki özel koruma malzemeleri ile renk atması veya kabarması söz konusu olmayacaktır.

Modelin renk seçenekleri olarak, beyaz ve ahşabın farklı renkleri olarak, afzelia, venazia, marbella, ozigo, teak, messina renklerinde imalat da yapılmaktadır. Renk kartelalarından beğenerek, genel anlamda ofis mobilyalarınız kategorisinde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu modele uygun seçeceğiniz Casella toplantı sandalyeleri ya da koltukları ile uzun yıllar salonlarınızda kaliteli ve şık bir kullanım yakalayabilirsiniz. Değerlendirin ve diğer markaları inceleyin, göreceksiniz ofis mobilyaları noktasında, en iyi seçimleri, en avantajlı fiyatları ve en doğru model seçeneklerini Casella Markasında bulacaksınız. Toplantı masalarından, misafir koltuklarına, çalışma masalarından kanepelere, çalışma sandalyelerine kadar ofis mobilyaları kapsamında tüm modelleri bulabilirsiniz. Birçok farklı dekorasyon tarzında modeller söz konusudur ve beğeneceğinize şüphe yok.

Teklif İste
ofis koltukları

Toplantı Masası - Loft

KOD:Loft

Fiyat : Tl

Ahşap platform ile desteklenen, metal ayaklı Loft toplantı masası farklı renk ve ölçülerde müşterilerimize sunulmaktadır. Ayak kısımları metal ve oksitlenmeye karşı elektrostatik boyalıdır. Travers bağlantı sistemi ile sağlamdır. Üst tabla 18 mm. kalınlıkta ve çizilmelere karşı dayanıklı ahşap malzemedir. Masa altındaki kabin masaya vermiş olduğu desteğin haricinde priz sistemi uygulandğında masa altında oluşacak kabloların görüntü kirliliğini kaybetmektedir. Opsiyonel olan priz sistemi fiyata dahil değildir.

Tüm ürünlerimiz en iyi kalite, 1. sınıf malzemeden üretilmektedir. İsteğe bağlı farklı renk ve ölçü seçeneklerimiz mevcuttur. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça desteğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Ottoman

KOD:OTM0722

Fiyat : Tl

Küçük şirketler tarafından çok tercih edilen Ottoman toplantı masası ile toplantılarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Masanın yan panelindeki desenler ve yaldız kaplamaları ile daha ağır bir görüntüye sahiptir. Osmanlı tarzından ve ihtişamından esinlenilen bu tasarımda kurumun gücü simgelenmeye çalışılmıştır.

Masa Ölçüleri:

Genişlik: 220 cm
Derinlik: 95 cm
Yükseklik: 75 cm

Tüm ürünlerimiz en iyi kalite, 1. sınıf malzemeden üretilmektedir. İsteğe bağlı farklı renk ve ölçü seçeneklerimiz mevcuttur. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça desteğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Polo

KOD:Polo

Fiyat : Tl

Modern tasarımı ile ofisinizi tamamlayan Polo toplantı masası, üç farklı ölçüde ve ofisinize uygun renklerde üretilmektedir.

Ahşap platform ve metal ayak kullanılmıştır. Ayak kısımları metal ve oksitlenmeye karşı elektrostatik boyalıdır. Travers bağlantı sistemi ile sağlamdır. Üst tabla 18 mm. kalınlıkta ve çizilmelere karşı dayanıklı ahşap malzemedir. Masa altındaki kabin masaya vermiş olduğu desteğin haricinde priz sistemi uygulandğında masa altında oluşacak kabloların görüntü kirliliğini kaybetmektedir. Opsiyonel olan priz sistemi fiyata dahil değildir.

Tüm ürünlerimiz en iyi kalite, 1. sınıf malzemeden üretilmektedir. İsteğe bağlı farklı renk ve ölçü seçeneklerimiz mevcuttur. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça desteğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Roma

KOD:ROM0730

Fiyat : Tl

Toplantı masası Roma, çalışma alanlarının en önemli parçalarından biridir. Ofislerde toplantılar sıkça yapılır ve genellikle bunlar saatlerde sürer. Bu süre zarfında aynı masa etrafında oturulur ve saatlerde sabit kalınır. Bu nedenle, toplantı yapılan masaların ve buna uygun şekilde sandalye veya koltukların özenle seçilmesi gerekir. Casella Markası koleksiyonlarında birbirinden şık ve aynı zamanda ergonomik şekilde yapılmış ofis mobilyalarını ve özel anlamda toplantı masalarını bulmak mümkündür. Bu modellerden biri de toplantı masası Roma modelidir. Bu model gerçekten özenle tasarlanmış ve kaliteli malzeme ile hazırlanmış. Ofislerinize estetik ve prestij katacak bir model. Ayrıca tercih edilirse elbette farklı ölçülerini çalışma masası olarak da tercih etmek mümkün.

Toplantı masası Roma, metal silindir ayaklara sahip çok farklı bir modeldir. Bu şekilde, klasik masalardan ayrılmaktadır. Bu silindir ayaklar parlak metal renkte olup, modele son derece modern bir etki kazandırmaktadır. Metal ayakların üzerinde ise çizilmelere, ıslanmaya dayanıklı, kaliteli bir zemine sahip 30 mm kalınlığında, özel üretim melamin malzeme ile kaplı yüzey bulunmaktadır. Melamin tablanın orta kısmında, suni deri özel bir kaplama bulunmaktadır. Modelin 3 yıl garantili olduğunu belirtmek gerekir. Genel anlamda tüm Casella mobilya modellerinde kaliteli malzeme, özenli üretim ve garantili satışlar, satış sonrası eksiksiz hizmet söz konusudur. Aynı durum Roma modeli için de geçerlidir.

Çalışma Alanınıza Uygun Farklı Boyutlarda Toplantı Masası

Toplantı masası Roma modelinde tek bir kalıp olmadığını belirtelim. Bu modelin farklı büyüklüklerde olan işyerlerinde kullanılabilmesi için çeşitli ölçülerde model seçenekleri bulunmaktadır. Buna göre, 3 ayrı ölçüde tasarlandığını belirtelim. 220, 120 ve 75 ölçülerinde, 300, 150, 75 ölçülerinde, 400, 200, 75 ölçülerinde farklı boyutları bulunmaktadır. Çalışma alanları ve toplantı odalarındaki büyüklüğe göre ve ihtiyaçlarınıza göre masa çeşitlerini seçebilirsiniz. Masaların geniş yüzeylerinde istediğiniz ağırlıkla malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz. Buna göre, oturan toplantı katılımcılarını, bilgisayar ve benzer elektrik eşyalarını koyabilirler. Lekelenme durumunda ve genel temizlik noktasında masanın temizlenmesi çok kolaydır. Genel temizlik malzemeleri ile masanızı uzun ömürlü kalacak şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kabarma, renk atma, çizilme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Farklı görüntüsü, özellikle ayak kısımları ile toplantı odalarınıza şıklık katacak bu model, yine Casella markasından seçeceğiniz toplantı sandalyeleri ve koltukları ile mükemmel bir uyum sergileyecek. Ofisinize karizma ve modern bir etki katacak. Modellerin garantili olması, model değiştirilmesi ya da tamir, bakıma ihtiyacı olduğu durumlarda garanti sisteminden yararlanmanızı sağlar. Markanın son derece kaliteli, aynı zamanda estetik ürünler tasarladığından ve ekonomik rakamlara satışa sunduğundan emin olabilir. Toplantı masaları kategorisinde gerçekten çok kaliteli ve başarılı modelleri bulabilirsiniz. Hem modern, hem klasik, hem şık, hem de karizmatik stilde hazırlanmış modellerden çalışma alanlarındaki dekorasyonunuza göre seçim yapabilirsiniz. Ofislerinizdeki şıklık için marka yeterlidir.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Rolex3

KOD:RLX0725

Fiyat : Tl

Toplantı masası Rolex3

Toplantı masası modellerimiz her dönem daha çeşitlilik göstermekte ve müşterilerimize yepyeni toplantı masası modelleri sunmaktayız. Nasıl bir toplantı masası aradığınıza karar verdiyseniz sitemizi çok beğeneceksiniz. Çeşit çeşit ve renk renk ofis mobilyalarımızı inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun modelleri zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz. Toplantı masası rolex3 ofislerin ihtiyacını karşılayabilecek niteliğe sahip modellerden biridir. Sizlerde toplantı masanızı seçerken büyük ve tasarım model arıyorsanız rolex3 modelimiz tam size göre. Ahşap ve beyazın buluşmasıyla hazırlanan ofis masamız işyerlerinize çok yakışacak. Ofis tasarımlarınıza uyum sağlayacak olan modellerimizin farklı renk seçenekleri de mevcut. Beğendiğimiz toplantı masalarımızın istediğiniz renkte tasarlanmasını isteyebilirsiniz. En kısa sürede hazırlanan masalar adresinize doğru yola çıkacaktır.

Sizlerde toplantı masası rolex3 modelini satın almaya karar verdiyseniz hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde alışveriş yapmak oldukça kolay. Almak istediğiniz masayı belirledikten sonra sipariş işlemlerini tamamlayarak masanıza sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetlerimiz sayesinde sipariş verildikten kısa bir süre sonra masanız ofisinize ulaşmaktadır. Ücretsiz montaj hizmetleri sunan sitemiz uygun fiyatlarla toplantı masaları satışı gerçekleştiriyor. Ücretsiz montaj hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizleri arayarak gerekli desteği alma imkanına sahip oluyor. Rolex3 toplantı masası modeli son derece kolay bir kuruluma sahip olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir. Masanızı paketlerken odlukça dikkatli davranıyoruz. İşinde profesyonel ekibimiz özenle paketlediği masanızın başına bir şey gelmesini önlüyor. Masanızı paketlerken birinci sınıf ambalajlar kullanıyor ve darbelere karşı masanızı koruyoruz.

Darbelere Karşı Dayanıklı Toplantı Masası Rolex3

Toplantı masalarımız hakkında merak ettiğiniz her şeyi canlı destek hattımıza sorabilirsiniz. Günün her saati müşterilerimize hizmet sunan canlı destek hattımızı merak ettiğiniz tüm soruların cevabını sizlere veriyor. Toplantı masası rolex3 hakkında merak ettiğiniz her şeyi müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmayı hedefleyen temsilcilerimiz masaya dair merak ettiğiniz renk, ebat ve kullanılabilirliğe daire sorularınıza cevap buluyor. Güvenli bir alışveriş yapmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir ekiple çalışan sitemiz hem kaliteli ürün satışı gerçekleştiriyor hem de alışveriş esnasında güvenli bir alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Uzun yıllardan beri ofis mobilyaları sektöründe hizmet sunan sitemiz birbirinde farklı masa modelleriyle sizlere hizmet sunuyor. Sizlerde ofisinizi tamamlayacak bir masa düşünüyorsanız toplantı masası rolex3 modelimizi çok beğeneceksiniz. Son derece kullanışlı olan masamız çift ayaktan meydana gelmektedir. Geniş olması nedeniyle pek çok çalışan rahatlıkla masadaki yerini almaktadır. Ancak ofis ölçülerinize bakılarak her  ebatta rolex3 modeli ofis masaları hazırlamaktayız. İstediğiniz masayı hemen sipariş verebilir ve toplantı masalarınızın ofislerinizdeki yerini almasını sağlayabilirsiniz. Rolex3 toplantı masalarımız son derece dayanıklı ve kullanışlı olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Sizlere istediğiniz gibi bir ofis ortamı yaratan rolex3 toplantı masası modellerimizi satın almak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Rolex2

KOD:RLX07A14

Fiyat : Tl

Geniş bir toplantı masasına ihtiyacınız varsa toplantı masası rolex2 tam size göre. Ofislerinize renk katacak ve şık bir görünüm oluşturacak model oldukça kullanışlı. Geniş olması nedeniyle birçok çalışanın toplantı masasındaki yerini alması mümkün. İki ayaklı olan toplantı masası hem ağır hem de zarif bir görünüme sahip. Şık bir toplantı masası modeli arıyorsanız bu model ihtiyacınızı karşılayabilecek niteliğe sahip. Toplantı masalarımız arasından nasıl bir masa istediğinize ve ihtiyaçlarınıza bakarak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tüm toplantı masalarımız son derece kalitelidir. İçiniz rahat bir şekilde masalarımızı alabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz Rolex2 toplantı masası modelimiz garantilidir. Garantili olması nedeniyle ofis sahipler güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkarıyor.

Toplantı masası rolex2 modelimizde 30 mm kalınlığında yongalam melamen kaplı bir malzeme kullanılmıştır. Son derece kaliteli bu malzeme masaya çok hoş bir görünüm katmaktadır. Kutu modeli bir ayağa sahip olan masamızın çift ayağı bulunmaktadır. Ofislerinizde farklılık ve şık bir tasarım arıyorsanız bu masa tam size göre tasarlanmıştır. Ofisinizde hem sağlam hem şık hem de kullanışlı bir takım arkadaşı arıyorsanız relax2 modelimizi çok beğeneceksiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Toplantı Masası Rolex2

Özel malzemeler kullanılarak sağlamlaştırılan masamız kolay bir şekilde kurulabilmektedir. Kurulum toplantı masalarının en çok merak edilen konuları arasındandır. Toplantı masası Rolex2 modelimizi son derece pratik ve kolay bir kurulum imkanı sunmaktadır. Kurulum imkanının son derece kolay olması toplantı masasının seçilme ihtimalini de oldukça yükseltmektedir. Sitemiz üzerinden toplantı masanızı almak sadece birkaç dakikanızı alacak. Son derece güvenilir olan sitemiz sayesinde toplantı masaları almak artık çok kolay.

Toplantı masalarınızı gönderirken öncelikle personellerimiz tarafından masanızın tüm kalite kontrolleri dikkatlice yapılmaktadır. Kalite kontrol işlemlerinden sonra ambalajlama aşamasına geçilmektedir. Birinci sınıf ambalajlar kullanılarak sevk edilen toplantı masalarımız garantili bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır. Kargoyla adresinize gönderilen toplantı masalarımız en kısa sürede elinize ulaşmaktadır. Çalışanlarınızla birlikte güzel bir toplantı yapma fırsatı sunan çalışma masamız eğlenceli anlara ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun saatler çalışan ofis çalışanları artık toplantılarda sıkılmayacak. Bel ve boyun ağrısı dertlerine son verebilirsiniz. Ergonomik toplantı masamız toplantı sandalyeleriyle tamamlanarak son derece konforlu bir şekilde toplantı salonlarına dizayn edilmektedir. Elma, huş, messina, yeşil, teak, ozigo, akçaağaç, marbella, siyah, antrasit gri, afzelia, abanoz, safir meşe, sedir ve venezia gibi pek çok renk seçeneğine sahip olan toplantı masamızda genellikle sedir ve beyaz renkler kullanılmıştır. Masanızın üst kısmında sedir rengi tercih edilirken ayak kısmında beyaz üzerine sedir renkli çizgiler kullanılmıştır. Dikdörtgen şeklindeki toplantı masalarının uç kısımlarında oval kesimler kullanılmıştır. Bu durum ise masaya daha yumuşak bir hava katmış ve keskin çizgilerden kurtularak kullanışlı bir toplantı masası haline gelmesine zemin hazırlamıştır.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Rolex1

KOD:RLX0714

Fiyat : Tl

Toplantı masası Rolex1 almak isteyen ofis sahipleri için farklı boy ve ebatlarda Rolex1 modelini satışa sunuyoruz. Sizler nasıl bir toplantı masası almak istediğinize karar verin, bizler size arzu ettiğiniz toplantı masası modelini gönderelim. Yüzlerce toplantı masası modeli arasından beğendiğiniz modeli sizlere hazırlıyor ve özenle getiriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek toplantı masalarımızı görüntüleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun toplantı masası modelini zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz. Piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarla toplantı masası satışı gerçekleştiriyoruz. Kapınıza kadar getirdiğimiz masa modellerimiz hem çok dayanıklı hem de çok sağlam. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir toplantı masası modeli arıyorsanız zaman kaybetmeden sizleri sitemizin ayrıcalıklarından faydalanmaya bekliyoruz.

Toplantı masası Rolex1 modelimiz sizlerin işini görebilecek kapasiteye sahip masalarımızdan biridir.  Genellikle beyaz ve koyu kahverengi ahşap malzeme kullanılarak tasarlanan masanızın farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.  Hem ahşap renk hem de metal renk kartelamızdan ofisinize uyum sağlayacak renkleri kolayca seçebilirsiniz. Ahşap renklerimizi tercih edecek olan müşterilerimiz Messina, m.kiraz, ozigo, venezia, safir meşe ve afzelia renklerini seçme imkanına sahip olmaktadır. Metalik renkleri toplantı masanızda kullanmak istiyorsanız antrasit, beyaz ve siyah en çok kullanılan renklerdendir. Masamızı tasarlarken en çok tercih edilen renklerin başında afzelia ve beyaz rengi gelmektedir. Bu iki rengin bir arada kullanıldığı Rolex1 toplantı masası modelleri çok tercih edilmektedir. Masanız üst kısmında afzelia ahşap rengi seçilmiş olup mat bir görünüme sahiptir. Masanın ayaklarında beyaz metalik renk tercih edilmiştir. Beyazın aralarında iki adet çizgi şeklinde afzelia renginde süslemeler bulunmaktadır.

Toplantı Masası İçin En İdeal Çözüm Rolex1

Toplantı masaları kategorisinde masa arayan ofis sahipleri için toplantı masası Rolex1 modeli oldukça ideal. Oval bir şekle sahip olan toplantı masasını pek çok çalışan rahatlıkla kullanabilmektedir. Toplantı masaları ofislerin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle ofis masasının kullanımı ve konforu oldukça önemli bir yere sahiptir. Uzun saatlerini ofislerde geçiren çalışanların sürekli toplantılarla karşı karşıya kalması kaçınılmazdır. Toplantı masası seçimi yaparken ergonomik ve uzun saatler çalışmaya uygun son derece kaliteli toplantı masaları seçmek çalışanların sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir.

Toplantı masaları kategorimize girerek hemen rolex toplantı masası modelimizi alabilir ve ofislerinize hoş bir görünüm katabilirsiniz. Ofislerinizin genel havasına kolayca uyum sağlayabilecek olan toplantı masalarımızı çok beğeneceksiniz. Kaliteli ahşap malzeme kullanılarak tasarlanan masalarımız sayesinde ofislerimiz hoş bir görünüm kazanacaktır. Nasıl bir toplantı masasına karar vermeniz yeterli. Bizler yüzlerce toplantı masası modelini sizlerin önüne getiriyoruz. Bir tıkla istediğiniz toplantı masasını sipariş etmenizi sağlıyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz hızlı bir şekilde hizmet almanın ayrıcalığını yaşıyor. Her ihtiyaca ve zevke uygun ofis mobilyasını sitemizde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satış sunduğumuz toplantı masalarımızı çok beğenecek ve uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Milan

KOD:MLM0712

Fiyat : Tl

Toplantı masaları kategorisinde yer alan toplantı masası milan ofislerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tasarıma sahiptir.  Ofislerinizin eşya düzeni ve genişliğine uygun olarak ofis masası seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bu model yuvarlak bir şekilde hazırlanmış olup yer açısından büyük tasarruf sağlamaktadır. Diğer masalara göre daha küçük olma özelliğine sahiptir. Dört kişiye kadar rahatlıkla oturabileceğiniz toplantı masamız mekanlara şık bir hava katmaktadır. Yuvarlak olması nedeniyle keskin çizgileri bulunmayan masanın ayaklarında ahşap ayaklar kullanılmıştır. Kanatlı bir şekilde kullanılan ahşap ayaklar masaya şık bir görünüm kazandırmıştır. Masanın tam ortasında kendi ana renginden farklı daha koyu yuvarlak şeklinde bir malzeme tercih ediliştir.

Toplantı masası milan modelimizi incelemek için hemen sayfamızı tercih edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri sayesinde arzu ettiğiniz renkten toplantı masanızı hemen hazırlatabilirsiniz. Ofislerinize uyum sağlayacak renkleri tespit ederek ofislerinize zengin bir görünüm katacak toplantı masa modellerimizi hemen satın alabilirsiniz. Sitemiz toplantı masaları kategorisinde zengin bir ürün ağına sahiptir. Aradığınız toplantı masalarını sitemizde çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bizler için sizlerin mutluluğu çok önemli. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sitemiz her gün yeni çeşitler getiriyor ve sizlere satışa sunuyor. Aradığınız her ürünü sitemiz aracılığıyla bir tıkla bulmanız mümkün. Sizleri yormuyor ve masanızı zaman kaybetmeden getirerek montajını gerçekleştiriyoruz. Teknik ekibimizi en kısa zamanda toplantı masanızı kullanılabilir hale getiriyoruz.

Bambu, Vizon ve Huş Gibi renk Seçenekleri ile Milan

Toplantı masası milan modelini tercih edenler vizon, kırmızı, bambu, gri, abanız, akçaağaç, beyaz, huş, elma, teak, wenge ve Amerikan cevizi renklerinden herhangi birini seçme imkânına sahiptir. Renk kartelamızı sitemiz aracılığıyla rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Zengin renk içeriklerimiz sayesinde ofisiniz için en uygun rengi seçebilir ve arzu ettiğiniz toplantı masasına rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Toplantı masaları kategorisinden masa modeli seçerken öncelikle ihtiyacınızı belirlemeniz önemlidir. Ofisiniz için nasıl bir masaya ihtiyaç duyduğunuzu belirledikten sonra ofis ölçüleri de oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Ölçülere uygun toplantı masası seçmek yerden tasarruf etme açısından oldukça önemlidir. Farklı ebatlarda satılan masalarımız son derece işinizi görecektir.

Toplantı masaları kategorimizden seçim yaparken mutlaka dayanıklılık ve sağlamlılık kriterlerine bakılmalıdır. Sitemizde bulunan tüm masalarımız oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Özenle hazırlanan masalarımızı uzun yıllar boyunca ofislerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitemizin güvencesinde bulunan ofis masası modellerinden dilediğinizi tercih edebilir ve ofislerinizdeki yerini almasını sağlayabilirsiniz. Toplantı masası meridyen modelini tercih edenler yer sıkıntısı yaşamadan masalarını yerleştirme imkanına sahip oluyor. Yerinizi daraltmayan ve son derece kullanışlı olma özelliğini taşıyan bu masalar az sayıdaki çalışanın ihtiyacını gidermeye yönelik masalardır. Özellikle yer sıkıntısı çeken ofis sahipleri tarafından bu model toplantı masaları sık sık  tercih edilmektedir. Ahşaptan vazgeçemiyorsanız toplantı masamızı çok beğenecek ve hemen ofislerinizde kullanmaya başlayacaksınız.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Meridyen

KOD:MRM-0712

Fiyat : Tl

Ofislerin en önemli eşyalarından biri olan toplantı masaları çeşitlilik göstermektedir. Her çeşit ve genişlikte toplantı masası bulmak mümkündür. Çalışanlar en özel toplantılarını bu masalarda gerçekleştirmektedir. Toplantı masası meridyen uzun ve oval şekilde olabileceği gibi u şeklinde de olabilmektedir. Tamamen şirketlerin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren meridyen masa modelleri son derece dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Uzun yıllar kullanılacak olan bu masaların kaliteli ve dayanıklı olması aranılan kriterlerin başında gelmektedir. Çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan masalar garantili olarak satışa sunulmaktadır. Garantili masaların hasar görmesi halinde garanti kapsamında ise tüm sorunlar firmamız tarafından giderilmektedir.

Toplantı masaları arasında öne çıkan modellerden biri de toplantı masası meridyendir. Farklı fiyatlarla satışa sunulan toplantı masası modellerimizi sitemiz aracılığıyla rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Sitemizin güvencesi altında olan masalar son derece şık bir konseptle hazırlanmıştır. Piyasaya göre son derece makul fiyatlarla satışını gerçekleştirdiğimiz masalar sayesinde çalışanlarınızla konforlu toplantılar yapabilir ve uzun saatler rahatlıkla çalışabilirsiniz. Masanın yüksekliği ve yapısı insan vücuduna son derece uygundur. Sizlerde uzun saatlerinizi toplantı masasında geçiriyorsanız bu modeli çok beğeneceksiniz. Farklı renk alternatifleri de bulunan masamızı ofislerinize rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz renk toplantı masası meridyen modelimizi satın alabilirsiniz. Ofislerinizle uyum sağlayacak masa modellerimizi seçebilir ve şık bir görünüm meydana gelmesini sağlayabilirsiniz.

Şık Görünümü ile Toplantı Masası Meridyen

U şeklindeki meridyen toplantı masaları çok tercih edilmektedir. İster ahşap ayaklı ister metal ayaklı u şeklindeki masalar işinizi görmektedir. Özellikle kalabalık toplantılarda herkesin birbirinizi rahat bir şekilde görmesi için toplantı masası meridyen çok kullanılmaktadır. Toplantı masaları arasında ön plana çıkan bu modelde iki renk veya tek renk rahatlıkla kullanılabilmektedir. U şeklindeki masalarda masanın başında toplantıya başkanlık eden kişi otururken iki kenarda çalışanlar oturmaktadır. Hangi renk masa istiyorsanız renk kartelamız içinden rahatlıkla seçebilirsiniz. U şeklinde meridyen masa almaya karar verenler renk kartelamızdan ister tek renk seçebilir isterse iki renk seçerek toplantı masasına renk katmayı amaçlayabilir. Renk seçimi tamamen sizlere ait olup ofisinizin durumuna ve tarzına uygun olarak masanızın renklerini belirleyebilirsiniz.

Farklı ölçülerde satışa sunduğumuz toplantı masalarımız sayesinde çalışanlarınızla birlikte istediğiniz gibi toplantılar düzenleyebilirsiniz. Düz ve dikdörtgen şeklindeki meridyen masalarımız son derece geniştir. Birçok çalışanın rahatlıkla oturabileceği masalarda genellikle metal ayaklar tercih edilmiştir. Açık ve koyu renklerde satışa sunduğumuz masalarda en önemli işleri halledebilirsiniz. Toplantı masaları ofis ve şirketleri çok kullandığı eşyalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle seçim yaparken mutlaka ihtiyaçlar göz önüne alınmalı ve nasıl bir toplantı masası alınması gerektiği araştırılmalıdır. Aksi halde almış olduğunuz masa ihtiyaçları karşılamaktan oldukça uzak kalacaktır. Ofislerinizin ihtiyaçlarına uygun meridyen toplantı masalarını zaman kaybetmeden sitemiz üzerinden bir tıkla kolayca alabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Loft

KOD:LFT0725

Fiyat : Tl

Toplantı masası Loft kategorisinde yer alan ve pek çok ofiste kendine kullanım yeri bulan toplantı masası loft son derece kullanışlı ve kaliteli ürünlerden biridir. Aradığınız ofis mobilyalarınızı internet sitemiz aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. Ofis mobilyalarında kalite ve dayanıklılığın gerekliliğini iyi biliyor ve kullanışlı ürünlerle hizmet sunuyoruz. Ofisleri şık bir görünüme kavuşturan ve en önemli toplantıların gerçekleştirildiği toplantı masalarımızı sitemiz aracılığıyla rahatlıkla görebilirsiniz. Hem uygun fiyatlarla toplantı masası satışı gerçekleştiriyor hem de ihtiyaç duyduğunuz tüm ofis mobilyalarını ayağınıza getiriyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti çok önemli. Güvenilir ve kaliteli alışverişin adresi olan sitemiz toplantı masaları satışı gerçekleştirirken güven ve müşteri memnuniyeti kriterlerinden ödün vermeden sizlere hizmet sunuyor.

Toplantı masası loft modelini tercih eden şirketler için farklı renk seçeneklerimiz mevcut. Ahşap kaplama birbirinden şık toplantı masalarımız arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Ürünlerimizin tümü garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Garanti kapsamında bulunan toplantı masalarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsınız hemen teknik servisimiz tarafından bakım ve onarım hizmetleri verilmektedir. Kullanıcı hatası bulunmayan toplantı masalarını değiştiriyor ve yeni toplantı masası loft modelini adresinize gönderiyoruz. Toplantı masalarımızda farklı renkleri tercih ediyoruz. Ofisinize uyum sağlayan toplantı masalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Toplantı masalarımızın hantal olmaması ve kullanışlı olması nedeniyle her ofise uyum sağlayabilme özelliği bulunmaktadır.

Zarif Görünümlü Toplantı Masası Loft

Toplantı masaları kategorisi içerisinde yer alan toplantı masası loft ceviz, abanoz ve venge gibi renk seçenekleriyle sizlere sunuluyor.  Küçük veya büyük masaları tercih edebilirsiniz. Ofis büyüklüğünüze uygun olarak toplantı masalarınızı üretiyoruz. Son derece kalın ve parlak bir görünüme sahip olan toplantı masalarında kişilerin isteğine göre çift renk uygulanmıştır.  Büyük dikdörtgen şeklindeki toplantı masası loft modelimiz 12 kişiye kadar kullanıma uygundur. Kalın ahşap malzeme kullanılarak tasarlanmış olan toplantı masalarımız tekerleklidir. Tekerleksiz modellerimiz bulunduğu gibi tekerlekli modellerimiz oldukça ilgi çekmektedir. Tekerlekli modellerimiz sayesinde toplantı masalarınızı rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Toplantı masanızın rengine uygun olarak ofis koltuklarınızı seçebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı modele sahip toplantı koltuklarımız için sizleri sitemize bekliyoruz.

Loft toplantı masalarımızın renk seçenekleri oldukça fazla. Kırmızı, vizon, bambu, gri, Amerikan cevizi, teak, akçaağaç, beyaz, huş ve elma rengi gibi pek çok renkte toplantı masası modelimiz mevcut. İstediğiniz ebat ve renkte toplantı masası modelimizi hemen sipariş verebilir ve en kısa sürede ofislerinizdeki yerini almasını sağlayabilirsiniz. Masalarımızda kaliteli ahşap malzeme kullanıyor ve sizlerin alanlarınıza uyum sağlayacak tasarımlar üretiyoruz. Son derece şık ofis masalarında saatlerce çalışabilirsiniz. Ergonomik ofis masalarımız uzun toplantılar için uygun bir tasarıma sahiptir. Sırt ve bel ağrısı nedeniyle sıkıntı yaşayan ofis çalışanları toplantı masası loft sayesinde rahatlıktan ödün vermeden toplantıya adapte olarak çalışma fırsatına sahip oluyor.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Lego

KOD:LGM0712

Fiyat : Tl

Toplantı masası Lego ofislerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Küçük toplantı masalarının yanı sıra büyük toplantı masaları da çok tercih edilmektedir. Toplantı masası lego farklı boy ve renk seçenekleriyle sitemiz sayesinde sizlere sunuluyor. Farklı tasarımlara sahip toplantı masalarımız mevcut. Sizlerde lego toplantı masalarını tercih ediyorsanız hem fiyat bilgileriyle ilgili hem de renk ve model bilgileriyle ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Garantili bir şekilde sizlere sunulan toplantı masası legolar uzun yıllar boyunca güvenilir kullanıma elverişlidir. TSE belgeli olan tüm ürünlerimizi uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis mobilyalarında dayanıklılık ve kalite çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple sizler için çalışıyor ve en iyi ofis mobilyalarını sizlerle buluşturuyoruz. Toplantı masalarınızı seçerken ister ahşap renklerini ister siyah rengi isterseniz kırmızı rengi seçebilirsiniz. Renk skalamız oldukça geniş olduğu için ofisinize uygun olan masayı seçmekte özgürsünüz. Farklı renk seçeneklerimiz sayesinde toplantı masalarınızı ofisinizde yer alan diğer mobilyalarla kolayca kombinleyebiliyorsunuz.

Toplantı masası lego modeli tercih eden ofis sahipleri file veya deri koltuk modelleriyle masalarını tamamlıyor. Hem şık hem konforlu hem de kullanışlı toplantı masalarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. İsterseniz toplantı masalarımızın ayaklarıyla üst kısmını aynı renkte tasarlıyor, isterseniz ayak rengi ile üst kısmın rengini farklı renkler kullanarak hazırlıyoruz. İki, üç, dört ve daha fazla kişilik toplantı masalarımız sayesinde ofisinizi hem şık hem de zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ofislerin olmazsa olmazları olan toplantı masaları çalışanların en çok zaman geçirdiği alanlardan biridir. Ofislerde çalışanların rahat edebilmesi için kullanılan toplantı masalarının kaliteli ve konforlu olması gerekmektedir. Bu nedenle ofis masalarının seçiminde dikkatli davranmak önemlidir.

Ergonomik ve Dayanıklı Toplantı Masası Lego

Toplantı masalarınızı seçerken ergonomik yapıya önem vermeniz gerekmektedir. Çalışanların uzun saatler boyunca zaman geçirdiği masaların boyun, bel ve vücut sağlığını bozmayacak yapıya sahip olması önemlidir. Toplantı masası lego ofisler için üretilmiş ofis çalışma koşullarına uygun masalardan biridir. Sizlerde ofisinize en uygu toplantı masalarını bulmak istiyorsanız lego toplantı masası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Toplantı masası kadar seçilen ofis koltuklarının da önemi büyüktür. Lego toplantı masalarını tercih eden kişiler masanın modeline, kullanım alanına ve yüksekliğe uyum sağlayacak koltuklar seçmelidir.

Düz veya oval şekildeki lego masaların ayaklarında metal malzemelerin yanı sıra ahşap malzemelerde kullanılmaktadır. Düz, sade ve modern bir görünüme sahip olan lego masalar yer kaplamaması açısından oldukça avantajlıdır. Ayrıca karmaşıklıktan uzak duran lego toplantı masası modelleri ofislerde zarif ve göz yormayan bir ortam sağlamaktadır. Oval lego toplantı masaları büyük olarak dizayn edilmiş olup 10-12 kişiye kadar ofis personeli tarafından rahatlıkla kullanabilmektedir. Lego toplantı masalarımız alanlarınızda şık bir görünüm yaratırken toplantı masası ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılamakta ve toplantılarınızı gerçekleştirme imkânı sunmaktadır.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Slide (Kare)

KOD:SLD0712

Fiyat : Tl

Toplantı masaları seçerken dikkatli olmak gerekir. Toplantı masası kare Slide, işyerlerinde çalışma alanları yani makam odaları ve diğer elemanlar için hazırlanan odalar çok önemlidir. Bu alanlar için alınacak mobilyaların kaliteli modellerden seçilmesi gerekir. Sonuçta özellikle masa başında çalışan kişilerin zamanların büyük bir çoğunluğu oturarak, masalarının başında çalışarak geçmektedir. Hem masanın, hem de koltukların ergonomik şekilde hazırlanan modellerden seçilmesi gerekir. Masa önemli değil diye düşünülmemelidir. Hem çalışma masaları, hem de toplantı masaları oturma grupları ile uygun olarak ve sağlıklı modellerden seçilmezse beden sağlığını olumsuz etkileyen sonuçlar doğabilir. Casella Markasından son derece estetik, bir o kadar da sağlıklı modelleri seçebilirsiniz. Memnun da kalırsınız. Kesinlikle beğenilen bir model toplantı masası kare Slide modelidir.

Toplantı masası kare Slide, özenle tasarlanmış ve kullanışlı bir modeldir. Hem çalışma masası, hem de toplantı masası olarak tercih edebilirsiniz. Bu modelin uygun ölçüleri çok farklı genişlikleri olan alanlarda yani hem geniş işyerlerinde, hem de daha küçük alanlarda kullanılmasına olanak sağlar. Modelin dört adet metal ayakları bulunur. Bunlar model renklerine ve tercihlere göre, gri ya da siyah renklerde hazırlanmaktadır. Modelin ölçüleri, 120, 120 ve 75 ölçülerinde tasarlanmıştır. Gerçekten uygun ve kullanışlı ölçülerde olan bir toplantı masasıdır. Masanın zemin kısmında ise, beyaz, afzelia, venazia, marbella, ozigo, teak, messina renklerinde üretimler bulunmaktadır.

Kaliteli ve Dayanıklı Kare Şeklinde Slide

Toplantı masası kare Slide, zemin kısmında en kaliteli ahşap malzeme ile hazırlanmaktadır. Bu malzeme ıslanmalardan yani nemden kolayca etkilenmez. Silebilirsiniz ve temizlik malzemeleri ile temizlenmesini yapabilirsiniz. Rengi atmaz ve özel yüzey kaplaması ile çizilmez. Solmaz ve uzun yıllar masanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 120 cm genişliğinde bu model, mağaza, ofis, büro, dükkân gibi çok çeşitli çalışma alanlarında tercih edilebilir. Ayak kısımlarındaki aralıklar ile birkaç sandalyeyi masa içine sokabilirsiniz ve etrafında kullanabilirsiniz. Hafif ve modern görünümü ile toplantı salonlarınıza bir ferahlık katılmaktadır. Ofisinizde ağırlık yapmayacak, kolay hareket ettirilebilecek ve bir odadan diğer odaya taşıyabileceğiniz bir masa modelidir. İsterseniz çalışma odanızda kullanıp, toplantı için toplantı odasına taşıyabilirsiniz.

Toplantı odalarında bu modeli kullanmak sizi memnun bırakacak. Üzerine toplantı katılımcıları rahatlıkla eşyalarını koyabilirler. Kaldırma gücü gelişmiş bir masadır. Bilgisayar dâhil, elektronik aletlerinizi de gayet rahat üzerinde kullanabilirsiniz. Casella markası toplantı masaları dâhil olmak üzere, çalışma masaları, ofis koltukları ve sandalyeleri, ikili ve üçlü kanepeler, bekleme koltukları gibi ofis mobilyalarına imza atmaktadır. Bu modeli garantili şekilde satın alabilirsiniz. Bu da memnun kullanım sağlayacaktır sizlere. Herhangi bir hasar ya da ürün değişimi yapılması gerektiğinde, garanti kapsamında olacağınızdan sorunsuz şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kare Slide model toplantı masasına, markadan alacağınız toplantı sandalyeleri ekleyerek gayet kullanışlı ve şık bir toplantı odası yaratabilirsiniz. Modeli severek kullanacaksınız.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Grand

KOD:GRM0750

Fiyat : Tl

Toplantı masası Grand, toplantı odası en önemli kararların alındığı imzaların atıldığı yerdir. Ofisin en önemli alanıdır. Profesyonelce dizayn edilmesi gerekmektedir. Bu odanın konforsuz ve ergonomik olmayan mobilyalar ile düzenlenmiş olması toplantıların verimini düşürecektir. Siz daha ne olduğunu anlamadan birçok kararınız yanlış alınabilecektir. Toplantılarınız sıkıcı ve bitse de gitsek dedirtecek kadar rahatsız edici hale gelecektir. Toplantı odasının m2’sine uygun olmayan masalar, omurga ağrılarına yol açacak kadar kalitesiz ya da eskimiş sandalyeler herkesi çileden çıkartacaktır. Bu şekilde bir toplantı salonunuz varsa başarı grafiğiniz mutlaka etkilenecektir. Çünkü başarı daima ayrıntılarda gizlidir. Siz de daha motive bir ekiple daha verimli toplantılar gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Toplantı masası Grand dâhil olmak üzere onlarca çeşit sizi bekliyor.

Tüm bu dertlerinize son verecek olan bizler uzun yıllardır ofis mobilyaları sektöründe öncü bir firma olarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri sunmaktayız. Hayalinizde ki toplantı odasına sahip olmak için size özel mobilyalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Mobilyalar kendi fabrikamızda üretilmektedir. Hem yurtiçinde toptan ve perakende hem de yurtdışına satışlarımız bulunmaktadır. Yılların tecrübesi ile üretilen ofis mobilyalarımız ile sektöre imzamızı atmaya devam ediyoruz. Her geçen gün de kendimizle yarışarak daha iyisini, daha kalitelisini, daha güzelini sizler için üretiyoruz. Alanlarında uzman, profesyonel ekibimizin çalışmaları ile kalite belgelerine sahip, en son teknolojilerle sizler için birbirinden şık ve ergonomik mobilyalar tasarlamaktayız.

Heybetli Görünümü ile Grand Toplantı Masası

Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek potansiyelde olan bu mobilyalar ekonomik fiyatları ile bütçenizi sarsmazlar. Bütçenize en uygun modelleri seçebilir; yepyeni bir toplantı odasına sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz garantilidir. Ayrıca yedek parça garantisi de sizlere sunmaktayız. Uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyacak toplantı masası Grand birçok renk seçeneği ile sizleri bekliyor. Her bir parçası özenle üretilmiş ofis mobilyaları yıllarca ilk gün ki gibi sağlamlığını korumada üstün performansı ile sizleri cezbedecektir. Mobilya sektörünün en çok tercih edilen firması olarak bizler tüm ürünlerimizi geliştirmek için her yıl ar-ge çalışmalarına özen göstermekteyiz. Daima modern ve yenilikçi tarzlar ile hem şık hem de konforlu ofis mobilyaları sunmaktayız. Hayallerinizi süsleyecek olan birbirinden güzel bu mobilyalar ile iş yeriniz nefes alacak ve siz de daha motive olarak toplantılarınızı rahat ortamda gerçekleştirebileceksiniz.

Toplantı masası Grand ürünümüzün tam da sizin ofis konseptinize uygun olduğunu düşünüyorsanız daha yakından incelemek için gelebilirsiniz. Kampanya ve ürünlerimizden haberdar olmak ve daha detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Tam size göre ergonomik ve şık tasarımlara sahip olan tüm çeşitlerimize hayran kalacaksınız.  Toplantı masası Grand ya da diğer tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarınız için en doğru seçimi yapmak üzere sizi bekliyoruz. Uzmanlarımız sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ürünler ile sizleri tanıştıracaktır. Kalite ve şıklığın buluştuğu ürünlerimiz ile hayallerinizde ki ofise sahip olabileceksiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Elips

KOD:ERM0722

Fiyat : Tl

Toplantı masası elips, bir şirketin en önemli kararlarını aldıkları; yöneticilerin ile çalışanların ya da müşteriler ve bizlerin bir araya geldiği toplantı masaları son derece önem taşımaktadır. Kendi sektörünüze en uygun düşecek olan toplantı masaları arasından bir seçim yapmalı ve daha verimli görüşmelerin gerçekleşmesini sağlamalısınız. Bu nedenle konforlu masa ve sandalyelerin olduğu bir seçim yapmak oldukça önemlidir. Elips masalar en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında en ön sıradadırlar. Sizler de ofis düzeniniz, toplantı odanızın m2’sine göre Toplantı masası elips ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Maslarımız dilediğiniz renk ve ölçülerde size uygun olarak üretilebilmektedirler.  Son derece kaliteli malzeme ile kendi üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir. Ayrıca yedek parça konusunda da hiçbir problem ile karşı karşıya kalmazsınız.

Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen ofis mobilyaları üreticisi olarak bizler her yıl önemli ar-ge çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Bu çalışmalar neticesinde ürünlerimizi tasarlamaktayız. En çok önem verdiğimiz husus ise ürünlerin dayanıklılığıdır. Ofislerde ki mobilyaların sürekli kullanımı konusunu değerlendirmekte ve sağlamlığı arttırmak için gereken tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Yıllar boyunca sizlerle birlikte olacak mobilyalar üretmekte sizlerin zevkine uyacak tasarımlarla sunmaktayız. Toplantı Masası Elips bu ürünlerimizden biridir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alabilmeniz için gereken tüm özveriyi gösteriyoruz. Çalışma hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz hemen her türde mobilyayı burada bulabilirsiniz. Toplantı masasında verimli saatler geçireceğiniz kalitede ürünler ile tanışmak için hemen harekete geçin. Sadece konfor mu? Hayır. Konfor ve ergonomi yanında şıklık da bizim ürünlerimizi vazgeçilmez kılan özellikler arasında yer almaktadır. Toplantı odalarınızın düzeni, mobilyalarınızın şıklığı ve sunduğu rahatlık sizlerin yaratıcılığınızı arttıracak ve hem kendinizin hem de konuklarınızın özel hissetmesini sağlayacak. Konforunuza konfor katacak.

Çalışanlarınızın Performansını Elip Toplantı Masası ile Arttırın

Hayallerinizde ki ofis için hemen bizimle iletişime geçin ve yıllarca ilk gün ki kadar güzel kalacak ve size en iyi iş performansını sağlayacak mobilyalara sahip olun. Size özel uygun fiyatlardan yararlanın. Toplantı masası elips dâhil olmak üzere tüm ürünlerimiz yurtiçinde toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Ayrıca yurtdışı satışlarımızda mevcuttur. Neredeyse tüm günümüzü geçirdiğimiz ofislerimizde yaratacağımız şıklık ve konfor bize son derece önemli bir rahatlama ve enerji sağlayacaktır. Her saniyemizi, her anımızı en verimli şekilde geçirebilmemiz için önemli bir anahtar görevi gören mobilyaların sunacağı rahatlıktır. Bu nedenle mobilya seçiminde son derece özenli davranmalı ve ihtiyaçlarımızı belirlemeliyiz. İhtiyaçlarımızı belirledikten bütçemize göre seçimimizi rahatlıkla gerçekleştirebiliriz.

Hayallerinizde ki toplantıların gerçekleşeceği toplantı odalarınız için bizi arayın. Size özel fırsatları kaçırmayın. Yıllarca eskimeyecek mobilyalara anında kavuşun. Ofis verimliliğiniz hemen artmaya başlayacak; müşterileriniz de ofis şıklığınıza hayran kalacak. . Gelecek ile ilgili kararlarınızı yeni toplantı masanızda alın.  Tüm ofis mobilyalarınızı değiştirin ve değişimin getireceği gücü hissetmeye başlayın.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Planet

KOD:PLN0720

Fiyat : Tl

Dekoratif eşyalar seviyorsanız toplantı masanızı da modern ürünlerimizden tercih etmelisiniz. Sitemizde de göreceğiniz gibi tüm tasarımlarımız çalışanların, yöneticilerin veya misafirlerin rahat etmesi, kısaca insan anatomisine uygun olması göz önünde bulundurularak imal edilmiştir. Sağlık koşullarına uygun ürünlerimiz içinde sizin de severek çalışabileceğiniz ve çalışma mekanlarınızda kullanabileceğiniz ürünler olduğunu sitemize girdiğinizde kendiniz de görebilirsiniz.

İş toplantıları çok mühimdir. Önemli kararların alındığı, çalışanların motive edildiği veya yeni projelerin başlangıçlarının yapıldığı yerlerdir. Kimi zaman rakip firmalarla buluşmalar düzenlenir veya toplantılarda anlaşmalar sağlanır. Planet toplantı masası her ş yerinde olması gereken bir üründür. Şıklığı ve modern tasarımı ile toplantı salonlarının, misafirlerin veya çalışanların beğenisini kazanacak olan masa son derece işlevsel ve konforludur. Eski hantal masalar yerine yeni nesil masalarla tanışmalısınız ve ofislerinizi işe yaramaz eşyalardan bir an önce arındırmalısınız. Bu konuda masa modellerimiz size yardımcı olacaktır. Arayışlarınıza son noktayı koyacak olan Planet toplantı masası modelimizde yapacağınız her toplantı keyif içinde geçecektir. Ahşap ve metalin şahane uyumunun yansıtıldığı masada tamamen birinci sınıf malzemeler kullanılmış olup, yıllarda aynı kaliteye sahip olmanız amaçlanmıştır. Kısa süreli değil, uzun süreli çalışmalarınız için çok doğru bir tercih olacaktır.

Planet Toplantı Masası TSE Standartlarında

Hantal ve işe yaramayan, modası geçmiş masalara dünyanın parasını vermekten vazgeçin. Taşıması zor olan, çirkin görünen veya kullanışlı olmayan masalar artık tarihe karıştır. Son dönem mobilyalarımızda olduğu gibi, artık daha minimal çizgilere sahip, daha sade ama şık, estetik olarak herkesin beğendiği modern çizgilere sahip masalar tercih ediliyor. İş hayatı da artık modayı, dekorasyonu son derece önemsiyor. Siz de bu dünyada yerinizi olması gerektiği gibi almak istiyorsanız o zaman seçiminizi Planet toplantı masası alarak yapmalısınız. Her toplantınızı rahatlatacak bu model TSE standartlarına da gayet uygundur. Çalışanlarınızı motive ederken, önemli kararlar alırken veya rakiplerinizle iş konuşurken son derece rahat edeceğiniz masamız sayesinde cebinizden fazladan para a çıkmamış olacak. Ekonomik bir rakama, son derece kaliteli malzemelerden yapılmış şahane bir masaya sahip olacaksınız. Misafirleriniz, iş yaptığınız kişiler en az sizin kadar rahat edecekler ve toplantı salonunuza girdiklerinde seçimlerinizden dolayı çok etkileneceklerdir. Sitemizden hemen online alışveriş yapabilir, masa siparişini saniyeler içinde verebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Zeta

KOD:ZTA0720

Fiyat : Tl

Toplantı masası Zeta, işyerlerimiz, emeğimizi sergilediğimiz, ekmeğimizi kazandığımız son derece önemli alanlardır bizim için. Evlerimiz kadar işyerlerimiz de kutsaldır şüphesiz ki. Ofis, dükkan, mağaza çalışma alanımız ne olursa olsun, iç dekorasyonda birtakım özelliklere dikkat etmemiz gerekir. İç dekorasyonda uyum sağlanması, belirli bir dekorasyon tarzında mobilyaların, aksesuarların ve detayların seçilmesi göz zevkini okşar. Dışarıdan gelen konuklarımız ve müşterilerimiz için de olumlu bir etki sağlanır. Öte yandan, mobilyaların kaliteli malzemelerden ve sağlık açısından beden dostu malzemelerle ve kesimlerle hazırlanmış olması da çok önemlidir. Sonuçta hem işveren, hem de çalışanlar uzun saatler bu mobilyaların üzerinde oturur ya da kullanırlar. Biz Casella Markası olarak işyeri mobilyalarımızda yukarıda belirttiğimiz tüm bu özellikleri içeren ürünler yapmaktayız.

Önemli kararların alındığı ve iş sürekliliğini sağlamak adına tüm çalışanların bir araya geldiği toplantı masaları çalışma hayatlarının vazgeçilmez unsurları olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteden ve çalışma hayatında güçlü görünmekten vazgeçmeyenler her bir detayla yakından ilgilendikleri gibi, toplantıların yapılacağı masaları seçerken de son derece titiz şekilde davranırlar. Aradığınız masa modellerini ofis mobilyaları kısmındaki kategorilerin alt başlıklarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Pek çok sektörde çalışanlar, yönetici ve üst düzey diğer çalışanlarla sık sık bir araya gelmekte ve iş değerlendirmesi yapmaktadırlar. Aynı zamanda toplantı salonlarında sunumlar, proje tanıtımları yapılmakta, yeni önemli kararlar da alınmaktadır.

Toplantı masaları işyerlerinde üzerlerinde çalıştıkları projeleri konuşan kişiler için çok önemlidir. Aynı zamanda bu masalar etrafında çalışan kişilerin performanslarını yükseltmek de amaçlanmaktadır. Anlık görüşmelerin yapılması için tasarlanan, özellikle küçük ofisler için uygun olan toplantı masaları dışında, daha büyük firmaların ciddi görüşmeler yaptıkları, hatta rakip firmalarla bir araya gelerek görüştükleri çok daha ciddi ve büyük masalar da bulunuyor. Tamamen tercihlerin belirlediği büyüklükte ve renkte yapılan masalarda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kaliteye sahip.

Sıkıcı Toplantıların, Görkemli Masası

Mobilya kapsamında, yönetici sandalyeleri, toplantı ve çalışma sandalyeleri, bekleme ve misafir koltukları, ofis kanepeleri modellerine gösterdiğimiz özeni, en az bunlar kadar önemli olan toplantı masası modellerimizde de göstermekteyiz. Özenle tasarladığımız toplantı masası modellerinin başında toplantı masası Zeta modelimiz gelmektedir. Son derece modern bir iç dekorasyon anlayışının ürünü olan Zeta, sade ve sert ama aynı zamanda modern kesimleri ile hemen dikkat çekmektedir. Ayak kesimlerinden detay çizgilerine kadar toplantı masası Zeta, çalışma alanlarında hemen dikkat çekecek. Toplantı masası Zeta, hem çalışma masası olarak hem de toplantı masası olarak rahatlıkla kullanılabilir. Yani modeli, iki amaçlı olarak tercih edebilirsiniz.

Zeta modeli beyaz başta olmak üzere, sizden gelecek isteklere göre farklı renklerde hazırlanabilir. Detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fırın boyalı olarak hazırlanan modellerde renk atma,solma,leke tutma gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız, temizliğini yani silme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Metal ayakları olan bir modeldir ve kalınlığı 30 mm kalınlığındadır. Masanın üzeri zemin kaplaması melamin malzemedir. Masanın kenar kısımlarında darbelere karşı son derece dayanıklı olmasını sağlayan pvc malzeme bulunmaktadır. Bu malzemenin kalınlığı ise 2mm dir. Severek bu modeli kullanacağınızdan emin olunuz. Hem çok dayanıklı, hem de son derece zarif bir masa sahibi olacaksınız. Casella Markası’na sonuna kadar güvenebilirsiniz ve modellerimizin estetik özelliklerinden ve kalitesinden emin olabilirsiniz.

Zeta modelinde toplantı masasını yine markamız üretimlerinden olan Zeta modeli toplantı sandalyeleri ile tamamlayabilirsiniz. Sandalyeler farklı renkleri ile kesimi ile hemen dikkat çekmektedir. Aynı şekilde metal ayakları ve kolçakları bulunmaktadır. Zeta model koltukların iki kişilik özel bir kanepe modelinin olduğunu da belirtelim. Toplantı masası ile aynı renk tonlarında kaplama seçebilirsiniz. Farklı renk tonlarında imalat yapabildiğimizi unutmayınız. Çalışma odanız için bu masayı seçmeniz durumunda ise, yönetici sandalyeleri modellerimizden uygun olanı seçebilirsiniz. Uygun fiyatlar, yüksek kalite, özenli tasarımlarla hazırlanan modeller markamızda sizleri bekliyor. Hemen sitemizi ziyaret edin ve modellerimizi kataloğumuzdan inceleyin. Harika modeller ile ofislerinizi güzelleştirin.

Teklif İste
Video

Toplantı Masası - Lego

KOD:Lego

Fiyat : Tl

Çok sayıda çalışanı olan şirketler için tasarlanan Lego toplantı masası, ofis mobilyalarınıza uygun renklerde ve mekanınıza uygun ölçülerde üretilir. Ayak kısımları metal ve oksitlenmeye karşı elektrostatik boyalıdır. Travers bağlantı sistemi ile sağlamdır. Orta kısım ise melamin / suntalam malzemeden üretilmiştir. Üst tabla 18 mm. kalınlıkta ve çizilmelere karşı dayanıklı yongapan malzemedir. Masa altındaki kabin masaya vermiş olduğu desteğin haricinde priz sistemi uygulandğında masa altında oluşacak kabloların görüntü kirliliğini kaybetmektedir. Opsiyonel olan priz sistemi fiyata dahil değildir.

Tüm ürünlerimiz 1 kalite malzemeden üretilmektedir. İsteğe bağlı farklı renk ve ölçü seçeneklerimiz mevcuttur. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça desteğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik