Boyalı Boru Ayaklı Tekerlekli Toplantı Koltuğu Poli

Nazalli POLİ 09

Boyalı Boru Ayaklı Tekerlekli Toplantı Koltuğu Poli

1.250 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :POLİ 09

Fiyat : Tl 1.250 TL + KDV

Kaliteli ve ince işçiliği ile göze çarpan Poli 09 toplantı koltuğu, modern, zarif ve aynı zamanda rahat çalışma alanları dizayn etmek için tasarlandı.

Ürünümüz, insan formuna uygun yapısı ile optimum konfor sağlar. Açık sırt uygulaması ile hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi engeller. Her renk kumaş, suni deri veya hakiki deri olarak üretilir. Minimal yapısı ile ofisinizde fazla yer kaplamaz.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm kumaşlar en iyi kalitede olup, uzun yıllar aşınma ve deforme olma gibi sorunlar yaşamaz. Kumaşlarımız leke itici özelliktedir. Gerektiğinde nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Poli toplantı koltuğu modelimiz, metal boyalı ayak, krom ayak, ahşap torna ayak, kontra ayak, tilt mekanizmalı veya tekerlekli olarak üretilmektedir. İhtiyacınız olan alana göre toplantı koltuğu, personel çalışma koltuğu, cafe sandalyesi, bekleme koltuğu veya misafir sandalyesi olarak, farklı ayak seçenekleri ile uyarlanabilir.

 

  • İstenilen renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
  • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
  • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
  • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
  • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
  • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
ofis koltukları

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-032B

Fiyat : Tl

Ofislerin vazgeçilmezleri arasında olan çalışma koltukları toplantılarda ve çalışma esnasında elemanlarınızın rahat etmeleri ve ofis şıklığını tamamlamaları açısından son derece önemlidir. Ofis mobilyalarınıza uygun, pek çok renk ve model seçeneği bulunan çalışma koltukları için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Çalışma koltukları ve diğer pek çok modeli sitemizde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ve renkte sipariş verebilirsiniz.
Krom veya ahşap kolları olan modern tasarımlara sahip modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel imalatlarımız da bulunduğundan tercihlerinizde değişiklik istediğiniz bölmeler ile bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle çok sayıda sipariş verildiğinde, dilerseniz size özel tasarımlar da yapmaktayız. Ergonomik çalışma koltuklarımızın hepsi 3 yıl garantili olup aynı zamanda TSE standartlarına uygun üretilmektedir. Tüm siparişleriniz ve sorularınız için web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-03-B

Fiyat : Tl

Renkli görünümlerle toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde cıvıl cıvıl bir hava yakalamak için sizler de ürünlerimiz arasında yer alan Relax RX-03-B numaralı ürünü tercih edebilirsiniz. bu ürünle birlikte mekanlarınızda güzel görünümler yakalayabilmenin yanı sıra rahta ve konforlu alanlar da ortaya çıkarabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızın kabusa dönüşmesine neden olan ağrılarınızdan bu ürün ile kurtulabilir, ağrısız ve şikayetsiz zamanlar geçirebilirsiniz. İş güvenliği yasası göz önünde bulundurularak insan sağlığına en uygun şekilde tasarlanmış olan bu ürün sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat bir iş yaşamında bulabilirsiniz. yorgun ve bitkin düşmeden evinize dönebilir, güne enerjik şekilde devam edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-014

Fiyat : Tl

Rahat ve şık tasarıma sahip bir toplantı koltuğu modeli arıyorsanız, ürünlerimiz arasında yer alan Relax RX-014 numaralı ürünü inceleyebilirsiniz. İlk bakışta da göreceğiniz şık ve modern tasarımı ile dikkatinizi çekecek olan bu üründe kolçaklar da çok farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Şık olduğu kadar rahat olan ürünle birlikte bel ve sırt ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Böylece daha keyifli çalışabilir ve yaptığınız işten büyük ölçüde zevk alabilirsiniz. Hem rahat hem de şık bir şekilde toplantı salonlarınıza ve ofislerinize bambaşka bir renk katabilirsiniz. Bu renle, uzun süren toplantılarınızda bile herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Hem bu ürünü hem de diğer ürünleri yakından incelmek için sitemize göz atabilirsiniz.

Ayrıca; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Fit

KOD:FT-004

Fiyat : Tl

Toplantı koltuklarınızın seçiminde en ideal olan tercihi yamak için Fit FT-004 numaralı koltuk modelimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tercihiniz sayesinde kaliteli ve rahat iş ortamları sağlayabilirsiniz. ofislerinizde, toplantı salonlarınızda ve bürolarınızda kullanabileceğiniz bu koltuklar sayesinde daha önce yaşadığınız ağrı şikayetlerinden de kurtulabilirsiniz. Bu ürün ile birlikte bel ve sırtla ilgili hiçbir sağlık sorunu yaşamazsınız. Çünkü ürünün bel boşluğunu dolduran tasarımı ve sırt kısmını kavrayan dokusu yaşayacağınız ağrıları büyük oranda engelleyecektir. Bu da daha sağlıklı bir çalışma hayatı geçirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda uzun süren toplantılarınızda bile hiçbir sıkıntı yaşamamanıza yardımcı olacaktır.

Diğer ürünlerimiz hakkında inceleme yapmak adına; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerine de göz gezdirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Nitro

KOD:NTB-14

Fiyat : Tl

Kibar görüntüsü le dikkat çekecek olan bir toplantı ve ofis koltuğu arıyorsanız ürünlerimiz arasında yer alan Nitro NTB-14 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde çok rahat vakitler geçirebilir ve kaliteli bir koltuğa sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Saatler boyunca iş yerinde kaldığınız halde, oturduğunuz bu koltuk sayesinde kendinizi yorgun hissetmezsiniz. Üstelik görünümü ile de ofislerinize ve mekânlarınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Gerek tasarımı gerekse rahatlığı ile dikkatinizi çekecek olan bu ürün bir toplantı koltuğunda aranan tüm özelliklere sahiptir. En önemli özelliği de ağrıları engelleyen tasarımı ve rahat oturma imkânı sunan kalitesidir.

Sizler de hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sitemizden incelme şansını bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Nitro

KOD:NTB-20

Fiyat : Tl

Şık ve çok yer kaplamayan bir toplantı koltuğu ile toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde canlı bir hava yakalamak istiyorsanız Nitro NTB-20 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüzde rahatlığı ve kaliteyi aynı anda yakalayabilirsiniz. Canlı renkleri sayesinde mekânlarınızda cıvıl cıvıl bir hava yaratabilirsiniz. Toplantılarınızın daha güzel geçmesini sağlayabilir ve saatler sürse bile sıkılmadan devam edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ağrı ve benzeri şikâyetlerinizden de kurtulma imkânı bulabilirsiniz. Daha önce kullandığınız koltuklar yüzünden yaşadığınız şikâyetleri bu koltuğu kullandığınızda asla yaşamazsınız. Çünkü tamamen insan sağlığına yönelik olarak tasarlanmış bu model, sizlere hiçbir rahatsızlık yaşatmayacaktır.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelemeniz mümkündür. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Oscar

KOD:OK-434

Fiyat : Tl

Oscar OK-434 numaralı ürünümüzü incelediğinizde kalitenin ve şıklığın nasıl bir araya geldiğini görebilirsiniz. Bu kalitenin aynı zamanda rahatlık olduğunu da hemen anlayabilirsiniz. Daha önce kullandığınız toplantı koltuklarında ya da ofislerinizde yer verdiğiniz koltuklarda yaşadığınız bel ve sırt ağrılarınızı bu koltukla yaşamanız mümkün değildir. Çünkü bu koltuk iş yasası güvenliği ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu da sağlığınıza olumsuz etki edecek unsurların bu koltukta olmadığını göstermektedir. Yapacağınız tercih ile sizler de sağlığınız her şeyden önce geldiğini kendinize ispatlayabilirsiniz. Böylece ağrısız ve şikâyetsiz saatler geçirebilir daha mutlu bir şekilde iş yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Oscar

KOD:OK-428

Fiyat : Tl

Modernliği ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz toplantı koltuğu arayışı içindeyseniz Oscar OK-428 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem kaliteli zamanlar geçirebilir hem de iş yerinizde ki verimizi arttırabilirsiniz. Kullanılan derinin en kaliteli derilerden olması ve tasarımında insan sağlığına olumlu etki edecek fonksiyonların göz önünde bulundurulması sebebi ile bu ürün sizlerin de dikkatini çekecektir. Hem rahat çalışma ortamları sunabilecek hem de uzun saatler boyunca oturulsa bile ağrıya yol açmayacak olan bu özel tasarım koltuk sayesinde mekânlarınıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.  Bu hava sayesinde kendini daha mutlu hissedebilir ve çalışmaktan hiçbir zaman şikâyet etmezsiniz.

Bu ürünümüzü ve diğer ürünlerimizi; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Diamond

KOD:DM-541

Fiyat : Tl

İş yerlerinizde rahatlığa öncelik vermek istiyorsanız işe koltuklardan başlamanız faydalı olacaktır. Çünkü koltuklarda yapacağınız doğru tercih sayesinde rahat bir ortamın en önemli parçasını tamamlamış olabilirsiniz. Seçeceğiniz koltukta bel sağlığı için doğru tercih yapmanız gerekmektedir. Bu koltuğun sağlık açısından olduğu kadar şıklık açısından da ideal olmasını istiyorsanız ürünlerimiz arasında yer alan Diamond DM-541 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde kaliteli iş yaşamınızda daha verimli işler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce yaşamadığınız kadar rahat ve keyifli iş hayatını bu koltuklar sayesinde yaşayabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızın sonunda bile kendinizi yorgun ve halsiz hissetmek durumunda kalmadan evlerinize dönebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Ares

KOD:ARS-02

Fiyat : Tl

Son model toplantı koltuğu arayışı içindeyseniz ve bu koltukta birçok olumlu özellik arıyorsanız ürünlerimizden olan Ares ARS-02 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüzün sırt ve bel bölgenizde oluşacak tüm ağrıları engelleme gibi bir özelliği bulanmaktadır. Ayrıca birden fazla fonksiyona sahip ürünümüzde hareketli kolçaklar ve oturma yerinin dilendiği şekilde ayarlanması gibi özellikler yer almaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra bel boşluğu dolduran bir tasarıma sahip olması da yaşanabilecek ağrıları büyün ölçüde engellemektedir. Böylece saatler boyunca oturulsa bile yorgunluk ya da bitkinlik gibi unsurlar meydana gelmemektedir. Sizler de toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde farklı havalar yaratmak istiyorsanız bu ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sitemizde diğer ürünlerimizi inceleme şansını da bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerinin bulunduğunu görebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Fırat

KOD:FRT-02

Fiyat : Tl

Masa başında çalışan kişilerin en büyük şikâyeti bel ve sırt bölgelerinde meydana gelen ağrılardır. Bu ağrılar sebebi ile çok fazla çalışmaktan yorgun düşen insan vücudu zamanla kalıcı hastalıklara bile maruz kalabilmektedir. Bu nedenle de kullanılan koltukların rahat ve konforlu olması çok büyük önem arz etmektedir. Sizler de koltuk seçimlerinizde doğru tercih yapmak adına kaliteli ve insan sağlığı düşünülerek tasarlanmış ürünlerden kullanmalısınız. Ürünlerimiz arasında yer alan Fırat FRT-02 numaralı ürünümüzle bu rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz. Hem kaliteli malzemelerden üretilmiş olması hem de terleme yapmama gibi bazı özellikleri içinde barındırması iş yaşamanızın daha rahat ve keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelemeniz ve fikir edinmeniz mümkün olacaktır.

 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Zirve

KOD:ZRV-02

Fiyat : Tl

Masa başında çalışmanın verdiği en büyük sıkıntıların başında ağrı ve benzeri şikâyetler gelmektedir. Bu tarz şikayetlerin yaşanmasında da en büyük etmen kullanılan koltukların rahatsızlığıdır. İyi ve kaliteli koltuk kullanılmadığı takdirde böyle ağrı şikayetleri ile karşılaşılması kaçınılamaz olacaktır. Bu sebeple seçeceğiniz koltuğun rahat olmasına dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekmektedir. Bu ürünlerden birin seçmek istiyorsanız Zirve ZRV-02 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Üründe yer alan rahatlık ve şıklık unsurlarının yanı sıra ağrıya sebep olmayacak tasarımı da sizi etkileyecektir. Bu etki sayesinde saha verimli bir şekilde çalışmanız mümkün olacaktır. Verimli çalışma saatlerinize ek olarak keyifli çalışmanız da bu koltuklar sayesinde mümkündür.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Turkuaz

KOD:TR-02

Fiyat : Tl

Klasik toplantı koltuklarından arıyorsanız ancak aynı zamanda modern ve kaliteli olmasını istiyorsanız Turkuaz TR-02 numaralı ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Bu ürünün hem klasik hem de modern görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz. Şıklığı ile sizleri büyüleyecek olan bu koltukla çalışma hayatınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Hem mutlu çalışma hayatı yaşayabilir hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tüm gün bel, sırt ve boyun ağrısı çekmek zorunda kalmayacağınız bu ürün ile mekânlarınızı çok kaliteli alanlara çevirebilirsiniz. Bu alanlarınızda yağacağınız toplantıların uzun sürmesinden şikâyetçi olmazsınız ve asla işinizden sıkılmazsınız. Daha verimli ve daha kaliteli işleri de bu koltuğun rahatlığı sayesinde çıkarabilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de yakından inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Eva

KOD:EV-02

Fiyat : Tl

İş yerlerinizde konforu ve şıklığı bir arada yakalamak istiyorsanız koltuklarınızı yenileyerek işe başlayabilirsiniz. Bilindiği gibi tüm gün üzerinde oturulan koltukların rahat olması çok önemlidir. Örneğin; ter yapmaması ve oturulurken bel ya da sırt ağrılarına sebep olmaması bir koltukta aranan en önemli özelliktir. Sizler de toplantı koltuklarınızın seçiminde bu maddelere dikkat edebilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Görselliği ile de çok şık olan koltukların renklerinde dilediğiniz tercihi yapabilir ve ofislerinizde uyum sağlayabilirsiniz. Uzun saatler süren toplantılarınızdan sıkılmazsınız ve işten eve döndüğünüzde kendinizi bitkin hissetmek durumunda da kalmazsınız. Bu nedenle seçeceğiniz koltuk türü ürünlerimiz arasından Eva EV-02 kodlu ürün olabilir. Saydığımız tüm özellikleri bu üründe bulabilirsiniz.

Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva, kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda uzun seneler görünümünden hiç bir şey kaybetmeden kullanılabilecek bir üründür. Konforlu olduğu için uzun mesai yapan kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakır. Sağlıklı kumaş ve metal malzemelerin seçimi konusunda çok büyük titizlik gösterilerek yaşanacak cilt reaksiyonlarının ve alerjilerin önüne geçilmiştir. Deri kumaş  kullanılmıştır. İsteğe bağlı olarak farklı renk seçenekleri belirlenerek üretime sokulabilir. Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva norm