Sandalye - Solid

Nazalli SLD 05

Sandalye - Solid

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :SLD 05

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Ahşap ayaklı plastik sandalye Solid 05, Sandalye seçimi yaparken iyi malzemelerin kullanıldığı kaliteli ürünleri tercih etmeniz ekonomik anlamda da rahat etmenizi sağlar. Çabuk deforme olan, ihtiyacınızı tam olarak karşılamayan ve uzun süre oturulduğunda rahatsızlık veren sandalyeleri tercih ettiğinizde mekânlarınız istediğiniz gibi görünmez ve misafirlerinizin rahatsız olmaları da canınızı sıkar. Özellikle cafe sandalyesi seçiyorsanız mutlaka mekânın büyüklüğünü göz önünde tutmalısınız. Daha çok müşteri ağırlayabileceğiniz ve bu esnada mekânı daraltmayan modeller kullanmak gerekir.

Ahşap Görüntüsü ile Alternatif Tasarım

Ahşap ayaklı plastik sandalye Solid 05 mekânlarınız için çok güzel bir alternatif olabilir. Modern görünüşünün yanı sıra sandalyenin çok yer kaplamıyor olması da beklentilerinizi maksimum derecede karşılamanız anlamına gelirken ergonomik oluşu da misafirlerinizin çok daha rahat etmelerine neden olacaktır. Her bir sandalyenin üretimi insan anatomisine uygun olarak yapıldığından gönlünüz rahat olacaktır.

Doğru seçimler sizi hedeflerinize daha çok yaklaştırır. Cafeler için uygun olan modelimizi aldığınızda müşteri memnuniyetini yüksek oranda sağlamış olacak ve daha temiz bir mekâna kavuşacaksınız. Plastik oturma kısmının hemen altındaki ahşap ayaklar şık görünmelerinin yanı sıra, zemin temizliğine de oldukça müsaittir. Yani cafenizin temizliği de kolay olacak ve sandalyelerin kullanımı sayesinde hijyen beklentilerinizi de karşılamış olacaksınız. Ahşap ayaklı plastik sandalye Solid 05 İş güvenliği yasalarına uygun şekilde imal edilmiş ve üretimi esnasında her malzeme birinci sınıf ürünlerden kullanılmıştır. Dayanıklıdır ve kolay temizlenme özelliği ile göz doldurur. Estetik görüntüsü kadar işlevsel bir model olmasından ötürü hem cafelerde, hem de evlerde gayet rahat şekilde kullanılabilir. Modern görünümlü sandalyenin plastik oturak kısmı nemli bir bezle kolayca temizlenmektedir.

Ergonomik, Ekonomik, Şık

Cafe sandalyesi beklentinize ve arayışınıza son noktayı koyacak olan modelimizin oturma kısmı bel boşluğunu dolduran ve beli tamamen saran bir tasarıma sahiptir. Hafif bir sandalye olması da taşınmasını kolaylaştırır. Avuç dolusu parlar verip hantal eşyalarla cafelerinizi doldurmak yerine, ihtiyaçlarınızı giderecek, yeni nesil bir sandalye almanız daha doğru bir karar olacaktır. Ekonomik anlamda piyasaya göre çok daha avantajlı alışverişler yapabileceğiniz web sitemizden alacağınız her ürün mekânlarınızı daha şık, daha ferah gösterecektir.

Aynı zamanda firmamız tarafından garanti kapsamı altında olan ürünlerimizin görünümü de alanlarınızdaki atmosferi çok daha güzel hale getirecektir. Ahşap ayaklı plastik sandalye Solid 05 için farklı renklerde tercihlerde bulunabilirsiniz. Plastik kısım veya ayaklardaki ahşap görünümün farklı renklerde olanlarını sipariş verebilirsiniz. Online alışverişleriniz esnasında isteklerinizi bildirmeniz halinde mekânlarınızı dilediğiniz gibi şık, modern bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları

Sandalye - Kübban

KOD:KBN-01

Fiyat : Tl

Kahverenginin iki tonunun bir araya getirilerek kullanılması ile ürüne, sadelikten çıkarılarak şık bir görünüm kazandırılmıştır. Kübban KBN-01 ürünümüz arka kısmına doğru verilen eğim sayesinde kolay taşınabilir. Ayak kısımlarında kullanılan plastik parçalar sayesinde bulunduğu alanda çizilme ya da aşınmalara neden olmaz. Uzun süreli kullanım garantisi bulunan ürünümüz kolay yıpranmaz ve uzun yıllar çalışma ortamınızda keyifli alanlar yaratmanızda size yardımcı olur. Şıklığın ve konforun bir araya getirilmesi düşünülerek üretilen ürünümüzde aynı zamanda vücut sağlığınız da ön planda tutulmuştur. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Kübban

KOD:KBN-02

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Şık çalışma ortamında kendi tarzını yaratırken renk bütünlüğüne önem verenlerin tercih edebileceği bir üründür. Kübban KBN-02 ürünümüz sıcak renklerden hoşlananların çalışma ortamında kullanmaktan keyif alacağı ve uzun süre vakit geçirebileceği bir üründür. Ürünümüz vücut sağlığı düşünülerek tasarlanırken, kolay taşınabilme özelliğine de sahiptir. 1. Sınıf kalite malzemelerin bir araya getirilmesi ile tasarlanan ürünümüz kolay yıpranmaz ve uzun süreli kullanım garantisi bulunmaktadır.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-01

Fiyat : Tl

Sandalye – Pass PSS-01 modelimiz misafirleriniz ve müşterileriniz için aradığınız konforu verebilecek ve ofisinizin dekorasyonunu zenginleştirecek modellerimizden birisi. Ancak daha farklı modellerdeki ve farklı işlevleri öne çıkaran tasarım anlayışlarına sahip ürünleri de sayfamızda göreceksiniz. Önemli olan beklentilerinizi karşılayacak olan bir ürüne kavuşmanız. Sayfamızda yer alan tüm ürünlerimiz için farklı renk seçenekleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca yapmak istediğiniz değişiklikler için de bizimle temasa geçebilir ve ‘kişiye özel üretim’ hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hatta yüksek miktarlarda sipariş verecek olan müşterilerimize ‘kişiye özel tasarım’ imkanı da sağlıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklerden tüm ürün gruplarımız yani bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modelleri için yararlanabilirsiniz. Bizimle temasa geçmeniz, siparişinizi vermeniz ya da taleplerinizi anlatmanız yeterli olacaktır. Siparişleriniz ve diğer konularda görüşmek için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-02

Fiyat : Tl

Sandalye – Pass PSS-02 model sandalyemiz talep ettiğinizden daha fazla konfor sunacak ve görünüşü ile şirketinize prestij kazandıracak olan modellerimiz arasında yer alıyor. Tüm ürünlerimiz gibi birinci sınıf malzeme ve yine birinci sınıf işçilik ile imal edilmiştir.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi inceleyerek ofisinize şık bir görünüş ve gerekli işlevselliği sunacak, sihirli dokunuşlara sahip ofis eşyalarını edinebilirsiniz.

Firmamız başta koltuk ve sandalye modelleri olmak üzere çeşitli ofis eşyaları üretmektedir. 22.000 m2 kapalı alanımızda kendi tasarımımız olan ürünlerin üretimini yapmaktayız. Yüksek sayılarda sipariş vermeyi düşünen müşterilerimiz için kişiye özel üretim ve kişiye özel tasarım yapabiliyoruz. Siparişleriniz ve diğer konularda bilgi almak için telefon numaralarımızı arayınız.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-03

Fiyat : Tl

Tüm ürünlerimizin imalatında birinci sınıf malzemeler kullanmaktayız. Sandalye modellerimiz ise fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmektedir. Süngerlerini ise deri ya da kumaş ile kaplıyoruz. Sandalye – Pass PSS-03 modelimiz dahil tüm modellerimizi dilediğiniz kumaş veya deri renkleri ile üretebiliyoruz. Siparişlerinizi istediğiniz miktarda verebiliyorsunuz.

Bütün ürünlerimiz TSE standartlarında üretilmektedir. Web sitemizde sergilemekte olduğumuz ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. 2 yıllık garanti süresi ile satışa sunulmaktadırlar.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson başlıkları altında sayfamızda inceleyebileceğiniz ürünler ofisinize işlevselliklerinin yanında estetik bir görünüm de kazandıracaklar. Beğendiğiniz ürünü sipariş etmek ya da değişik konularda bilgi almak için, lütfen irtibat telefon numaralarımızı arayınız. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-04

Fiyat : Tl

Sandalye – Pass PSS-04 model sandalyemiz modern ve farklı tasarımı ile ofisinize çok farklı bir hava getirecek. Fırınlanmış gürgen ağacından imal edilen tüm sandalyelerimiz, müşterileriniz için istediğiniz konforu ve ofisiniz için istediğiniz şık görünüme katkı sağlayacak modellerdir. Sandalyelerimizin sünger bölümünü deri ya da kumaş seçeneklerini kullanarak kaplıyoruz. Bu malzemelerin renklerini seçerek, ürünü ofisinize daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Web sitemizde inceleyebileceğiniz ürün grupları ise bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson olarak sıralanabilir. Bu ürün gruplarında, farklı ve modern tasarımlarla üretilmiş, şık ve kullanışlı ofis eşyaları bulacaksınız. TSE standartlarında üretilen ürünlerimiz arasından sipariş etmek istediğiniz modeller için bizimle temasa geçiniz. Siparişleriniz ve bilgi almak için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-05

Fiyat : Tl

Ofisiniz için sade ama şık bir anlayışla tasarlanmış bir sandalye modeli arıyorsanız Sandalye – Pass PSS-05 modelimiz beklentilerinizi karşılayabilir. Ama web sitemizde bulunan farklı ürün grupları içerisindeki yüzlerce farklı model arasından dilediğiniz seçebilirsiniz. Üstelik kişiye özel üretim seçeneğinden yararlanarak yapmak istediğiniz değişiklikler için bizimle görüşmeniz de mümkün. Renk kartelasından belirleyeceğiniz renk ile üretim yapabildiğimizi de hesaba katınca, ofisinizin ihtiyacını gidermek için doğru adreste bulunduğunuzu anlayacaksınız. Ayrıca çok sayıda sipariş verecek olan müşterilerimiz için kişiye özel tasarım da yapabiliyoruz.

Sayfamızda bulabileceğiniz modellerimiz bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson başlıkları ile listelenmiştir ve toplamda yüzlerce farklı ürünü barındırmaktadır. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-06

Fiyat : Tl

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizin tamamını web sitemizde kendilerine ayrılmış olan bölümlerde inceleyebilirsiniz.

Sandalye – Pass PSS-06 modelindeki ürünümüz gibi hepsini incelemeniz ve tespit ettiğiniz ofis eşyası ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Sandalyelerimiz fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmiştir. Sünger bölümleri deri ya da kumaş seçenekleri ile kaplanmıştır. Deri ya da kumaş rengini belirleyerek ofislerinizle daha uyumlu hale gelmelerini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz sayıda sipariş edebilme avantajı da sunduğumuz bir başka hizmet.

Sandalyelerimiz gibi diğer ürün gruplarımızda yer alan modeller de birinci sınıf malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Renk seçeneğini belirleyebilmenizin yanında, yapılmasını istediğiniz değişiklikler için bizimle temasa geçebilir ve kişiye özel üretim uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-07

Fiyat : Tl

Web sitemizde sergilemekte olduğumuz bütün ürünler kendi özgün tasarımlarımız ve kendi üretimimizdir. Firmamız 22.000 metrekare kapalı alanda ve birinci sınıf malzemeler ile sayfamızda bulunan ürünleri üretmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin en büyük koltuk ve sandalye üreticisi konumundadır. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarında üretilmekte ve 2 yıllık garanti ile satışa sunulmaktadır.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizin tamamını sayfamızda inceleyebilirsiniz. Siparişleriniz için vermiş olduğumuz irtibat telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

İncelemekte olduğunuz Sandalye – Pass PSS-07 modelini ve sayfamızdaki diğer ürün modellerini dilediğiniz renklerde ve istediğiniz sayıda sipariş edebilirsiniz. Renk kartelasında ürünlerde kullanılan malzemeler için seçebileceğiniz alternatif renkleri bulacaksınız. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-08

Fiyat : Tl

Firmamız Türkiye’nin en büyük koltuk ve sandalye üreticisi durumundadır. Kendi tasarımımız olan ürünleri 22.000 m2 büyüklüğünde olan kapalı alanımızda üretiyoruz. Başta koltuk ve sandalye modelleri olmak üzere, farklı modellerdeki yüzlerce çeşit ofis eşyasının üretimini yapmaktayız. Ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizi işlevlerinde bir sorun yaratmayacak ve görselliği öne çıkaracak olan birinci sınıf malzemeler kullanarak üretmekteyiz.  Tüm modellerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Sandalye – Pass PSS-08 model sandalyemiz de tüm ürünlerimiz gibi birinci sınıf malzeme ve yine birinci sınıf işçilik ile üretilmiştir.

Web sitemizde bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizin tamamını inceleyebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-09

Fiyat : Tl

Tüm sandalye modellerimiz gibi Sandalye – Pass PSS-09 modeli de modern bir anlayış ile ve rahatlığı öne çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Sandalye ürün grubunda yer alan modellerimiz fırınlanmış gürgen ağacından üretilmektedir. Süngerlerini kumaş ya da deri seçeneklerini kullanarak kaplamaktayız. Beğendiğiniz model için farklı renklerde kumaş ya da deri kullanılmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sayıda sipariş vermeniz de mümkün.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizin tamamını web sitemizde inceleyebilirsiniz. Böylece ofisinize şıklık getirecek zarif modellerimiz arasından dilediğiniz seçme şansınız olacak. Üstelik renk kartelasında bulunan farklı renk seçenekleri ile seçtiğiniz eşyanın ofisinize uyum göstermesini sağlamak elinizde bulunuyor. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Pass

KOD:PSS-10

Fiyat : Tl

Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen sandalyelerimiz, sünger üzeri deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemeden imal edilmektedir. Ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.22.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız Türkiye'nin en büyük koltuk fabrikasıdır. İhraç kayıtlı fatura verilmektedir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır.

Teklif İste
Video

Sandalye - Kent

KOD:kod4

Fiyat : Tl

Kent KOD: 4 ürünümüzde kullanılan pembe renk çalışma ortamınıza renklilik ve canlılık kazandırırken konforu ve rahatlığı da yaşatmaktadır. Ürünümüzün oturma bölümü geniştir, bundan dolayı rahat ve uzun süreli kullanımlarda sizlere rahatlık sağlar. Sırt kısmının uzun oluşu kafanızı yaslamanızı sağlarken daha fazla dinlenme olanağı sağlar. Boyun ve sırt ağrıları yaşanılmaması ön planda tutularak tasarlanan bu ürünümüzü yeni ve keyifli çalışma ortamları yaratmak için tercih edebilir, farklı tarz ve renklerle rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Zara

KOD:ZRA-01

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; sandalyeler, keson, fileli koltuklar, bar tabureleri, bekleme koltukları, yönetici koltukları, konferans koltukları, toplantı koltukları ve ofis kanepeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Sizler de bu ürünlerden alarak mekânlarınızda çok şık ve kaliteli dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca çok şık olmalarının yanı sıra rahatlıkları ile de dikkat çekene ürünlerimizden alarak konforlu da olabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün şık ve sade bir sandalye ise Zara ZRA-01 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüz sayesinde hem çok şık bir hava ortaya çıkarabilir hem de konforlu oluşu sayesinde çok rahat bir sandalyeye sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aradığınız her ürünü sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Kaya

KOD:KYP-01

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken bir ürün olan Kaya KYP-01 ürünümüzün bacak kısımlarına verilen şekiller sayesinde farklılık kazanması sağlanmıştır. Rengi ile de dikkatleri üzerine çeken ürünümüz rahat kullanıma sahip, vücut sağlığınız düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Ürünümüzün kol kısımları rahat kullanım sağlamak için kısa tasarlanmıştır. Ürünümüz üretim sırasında kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesinden dolayı kolay yıpranmaz ve uzun süre keyifle kullanmanıza olanak sağlar. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Kaya

KOD:KYP-03

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Çalışma ortamında açık renk kullanmayı tercih edenler için tasarlanmış olan bu ürünümüz uzun süre keyifle kullanabileceğiniz bir üründür. Ürünümüz üretilirken birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. Kaya KYP-03 ürünümüz rahat ve konforu sunmasının yanında vücut sağlığınızı da korumaktadır. Ürünümüzün kol kısımları rahat ve dinlendirici olabilmesi için kısa tasarlanmıştır ve dikişler ile hareketlilik kazandırılmıştır. Kolay taşınabilen ürünümüz ile tercih ettiğiniz farklı çalışma ortamlarını kolayca yaratabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Kaya

KOD:KYP-02

Fiyat : Tl

Ürün tasarlanırken sütlü kahve olarak adlandırdığımız renk tercih edilmiş. Kaya KYP-02 ürünümüzü diğer renk ve mobilyalar ile kolaylıkla kombine edebilir, keyifli, konforlu ve rahat çalışma alanları yaratabilirsiniz. Ürünümüzde kullanılan düğmeler sayesinde ürüne hareketlilik katılmıştır. Ürünümüzün arka ayaklarına verilen eğim sayesinde de farklı tarz ve yine hareketlilik kazandırılmıştır. Ürünümüzü uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünümüzde vücut sağlığınız ön planda tutulmuştur. Ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgi alabile ve ürünümüz inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen sandalyelerimiz, sünger üzeri deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemeden imal edilmektedir. Ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.22.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız Türkiye'nin en büyük koltuk fabrikasıdır. İhraç kayıtlı fatura verilmektedir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır.

Teklif İste
Video

Sandalye - Kaya

KOD:KYP-04

Fiyat : Tl

Kaya serisinin devamı olarak karşımıza çıkan Kaya KYP-04 ürünümüzde yine farklı tarz yaratılabilme imkânı sunulmuştur. Ürünümüzde kol kısımları, dinlendirici ve rahatlık sağlanması için kısa tasarlanmıştır. Ürününde sıcak renkler arasında yer alan turuncu renk, hem üst kısımda hem de bacaklarda kullanılarak renk bütünlüğü kazandırılmıştır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanımlara uygun olan ürünümüz vücut sağlığınız ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Sitemizi ziyaret ederek ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen sandalyelerimiz, sünger üzeri deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemeden imal edilmektedir. Ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.22.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız Türkiye'nin en büyük koltuk fabrikasıdır. İhraç kayıtlı fatura verilmektedir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır.

Teklif İste
Video

Sandalye - Grace

KOD:GRC-01

Fiyat : Tl

Renk bütünlüğünde hoşlanan tercih edebileceği bir ürün olan Grace GRC-01 ürünümüz kullanılan birinci sınıf malzemeler ile sizlere görüntünün dışında kaliteyi de sunmaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz bu ürünümüzde vücut iskelet yapısı düşünülmüş ve tasarlanırken özellikle sırt bölgesinde ağrı ya da tutulma gibi problemlere yol açmaması göz önünde bulundurulmuştur. Ürünümüzde kullanılan farklı desenler ile ürüne hareketlilik ve canlılık kazandırılmıştır. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz bu ürünümüz ile keyif alabileceğiniz bir çalışma ortamı yaratabilecek, kullanırken rahat ve konforu bir arada yaşayabileceksiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Grace

KOD:GRC-03

Fiyat : Tl

Grace GRC-03 ürünümüzde kahvenin tonları kullanılarak ürüne canlılık kazandırılmıştır. Sırt bölgesine verilen kıvrım sayesinde yaslanıldığı zaman sırt bölgesini tamamen tutarak ağrıya neden olmaz. Vücut sağlığının ön planda tutulduğu ürünümüz ayak kısmında kullanılan malzemelerden dolayı zeminde çizilmeye ya da aşınmaya neden olmaz. Ürünümüz uzun süreli kullanımlar için uygun bir üründür ve garantilidir. Kaliteli malzemeler ile tasarlanan ürünümüz kolay yıpranmaz ve farklı alanlarda kullanıma uygundur. Koyu renk ve canlı görünüme sahip olan mobilyalardan hoşlananların tercih edebileceği bir üründür. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; yönetici koltukları, ofis kanepeleri, keson, fileli koltuk, bekleme koltukları, konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Grace

KOD:GRC-04

Fiyat : Tl

Çalışma ortamında beyazın enerji kattığına ve çalışma ortamını daha keyifli hale getirdiğine inanların tercih ettiği beyaz renk Grace GRC-04 ürünümüzde kullanılarak konfor ve kalite bir araya getirilmiştir. 1.sınıf malzemelerden üretilen bu ürünümüz kolay yıpranmaz ve uzun süreli kullanımlarda sizleri rahatsız etmez. Birçok farklı alanda kullanabileceğiniz ürünümüz zeminde çizilmelere ve aşınmalara neden olmaz. Bu ürünümüz ile çalışma ortamınıza ferah bir görüntü ve şık bir görüntü katarak uzun süreli çalışma saatlerinizde rahat ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; yönetici koltukları, ofis kanepeleri, keson, fileli koltuk, bekleme koltukları, konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Grace

KOD:GRC-05

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Çalışma ortamlarında tercih edilen klasik renklerin dışında daha renkli ve farklı renk kullanımlarından hoşlananların tercih edebileceği, renk bütünlüğü sağlanarak kullanıldığı ortamda fark yaratan ürünümüz Grace GRC-05 sizlere konforu ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış olan ürünümüz kaliteli malzemelerin bir araya gelmesi ile üretilmiştir. Kullanılan malzemelerin kalitesinden dolayı kolay yıpranmaz ve uzun süre kullanım garantisi bulunmaktadır. Zeminde çizilme ya da aşınmaya neden olmayan bu ürünümüzü keyifle kullanabileceksiniz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Grace

KOD:GRC-02

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Şık ve rahat ortam yaratırken renk bütünlüğüne ve canlılığa önem verenlerin tercih edebileceği bir olan Grace GRC-02 aynı zamanda kullanılan ortama canlılık kazandıran bir üründür. Dış bölümünde kullanılan farklı renk ve desenler ile ürünümüze canlılık ve hareketlilik kazandırılmıştır. Kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesi ile tasarlanmış olan ürünümüz uzun süreli kullanımlar için uygundur. Ürünümüz sırt bölgesinde ağrı gibi problemler ile karşılaşmanıza neden olmaz.

Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen sandalyelerimiz, sünger üzeri deri veya kumaş kaplanarak üretilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemeden imal edilmektedir. Ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.22.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız Türkiye'nin en büyük koltuk fabrikasıdır. İhraç kayıtlı fatura verilmektedir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır

Teklif İste
Video

Sandalye - Madrid

KOD:MRD-01

Fiyat : Tl

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson başlıkları altında listelenmiş olan ürün gruplarımız ofislerinize şıklığı ve işlevselliği aynı anda getirecek. Web sitemizde sunduğumuz yüzlerce çeşit ürünümüzü inceleyebilir ve ofisinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Sandalye – Madrid MRD-01 model sandalyemiz sitemizde inceleyeceğimiz ürünlerimize bir örnektir. Sayfamızda ürünleri incelerken aynı zamanda ürünlerdeki malzeme, üretim şekli ve firmamız hakkında da bilgi edinebileceksiniz.

Örneğin sandalye grubumuz fırınlanmış gürgen ağacından üretilmektedir. Süngerin üzerine deri veya kumaş kaplanmış olarak imal edilir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen ürünlerimiz TSE belgesine sahiptir. Satış sonrası verdiğimiz 2 yıllık garanti ile ileride yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçmenizi sağlıyoruz. Ürünlerimizi istediğiniz sayıda, renk kartelasında bulunan kumaş ve deri renkleri seçeneklerinden beğendiğiniz renkte temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz için ihraç kayıtlı fatura verilmektedir. Firmamız ülkemizin en büyük koltuk fabrikasıdır. 22.000 m2 alanda, kendi özgün tasarımları ile üretim yapmaktadır.

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Madrid MRD-01 ürünümüz tasarlanırken renk uyumu sağlanmıştır. Sırt bölgesi uzun süreli kullanımlarda bel ağrısı yapmayacak şekilde tasarlanarak vücut sağlığınız ön planda tutulmuştur. Ürünümüzde kaliteli malzemeler kullanılarak uzun süreli kullanım sağlanmıştır. Bekleme alanlarında ya da farklı alanlarda kullanabileceğiz ürünümüz rengi ile kullanılan alana renk ve canlılık kazandırmaktadır. Konforun, rahatlığın ve şıklığın bir arada sunulması düşünülerek tasarlanan ürünümüz ile kendinize keyif alabileceğiniz çalışma ortamı yaratabileceksinz.

Teklif İste
Video

Sandalye - Madrid

KOD:MRD-02

Fiyat : Tl

Siyah rengin şıklığını tercih edenler için tasarlanan Madrid MRD-02 ürünümüz kullanılan farklı desenleri sayesinde göz doldurmaktadır. 1. Sınıf malzemelerin bir araya getirilerek üretilen bu ürünümüzde ahşap ve kumaş malzemeler kullanılmıştır. Malzemelerin kalitesinden dolayı uzun süreli kullanımlarda yıpranma yaşanmaz. Kullanıldığı zemin üzerinde çizilme ve aşınmalara neden olmaz. Vücut sağlığınız ön planda tutularak tasarlanan ürünümüzde bel ve sırt ağrısı yaşamamanız düşünülmüştür. Hem sağlığınızın düşünüldüğü hem de çalışma ortamınıza katacağı şıklığın düşünüldüğü ürünümüzü uzun süre keyif alarak kullanabileceksiniz. Diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, sandalyeler, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, keson, fileli koltuk ve konferans koltuklarını incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Madrid

KOD:MRD-04

Fiyat : Tl

Çalışma ortamında farklı renklerden hoşlananların tercih edebileceği bir ürün olan Madrid MRD-04 sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayak bölümünde kullanılan plastik malzemeler sayesinde kullanım sırasında kayma yaşanmaması ve bulunduğu zeminde çizilme, aşınma gibi problemlerin yaşanmaması sağlanmıştır. Ayrıca bacak kısmını oluşturan parlak metalin kullanılış şekli ile ürünümüze hareketlilik kazandırılmıştır. Ürünümüz kaliteli malzemelerin bir araya getirilerek üretilmesi nedeni ile uzun süreli kullanımlara uygun bir üründür. Ürünümüz tasarlanırken vücut sağlığınız ön planda tutulmuştur ve vücut yorgunluğuna neden olmaz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Madrid

KOD:MRD-03

Fiyat : Tl

Kullanıldığı alanda fazla yer kaplamayan, kolay taşınabilir ve şıklığının yanı sıra konforu ile tercih edilebilecek bir ürün olan Madrid MRD-03 aynı zamanda açık rengi tercih edenlerin de beğenisine sunulmaktadır. Ürünümüz görüntüsünün yanı sıra vücut sağlığınızı da düşünülerek tasarlanmıştır. Uzun süreli kullanımlarda vücut ağrısı gibi sağlık problemleri yaşamanıza neden olmaz. Kaliteli malzemelerin bir araya getirilerek üretildiği ürünümüz uzun süreli kullanım garantisine sahiptir. Sitemizi ziyaret ederek ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Büronuz ya da ofisiniz için alacağınız eşyaların dayanıklı, yüksek işlevli ve güzel görünümü ile ortamın dekorasyonuna uyum sağlamasını beklemeniz en doğal hakkınız. Sandalye – Madrid MRD-03 model sandalyemiz ve diğer tüm ürünlerimiz beklentilerinizi karşılayacak hatta daha fazlasını sunacaktır. Sandalyelerimiz fırınlanmış gürgen ağacından, seçtiğiniz renkte ve istediğiniz sayıda, sünger üzerine kumaş ya da deri kaplanarak imal edilmektedir.

TSE belgesine sahip olan ürünlerimiz için 2 yıl garanti veriyoruz. Sandalyelerimizle beraber diğer ürün gruplarımız için de bu geçerlidir.

Web sitemizde inceleyebileceğiniz ürünlerimiz Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizdir. Ofisinizin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde ve gönül rahatlığı içerisinde gidermek istiyorsanız, irtibat telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

Teklif İste
Video

Sandalye - Begüm

KOD:BGM-01

Fiyat : Tl

Kullanıldığı alanda hemen fark edilen bir tarza sahip olan bu modern görünümlü ürünümüz ile, aynı zamanda kullandığınız alana renk de katmış olacaksınız. Begüm BGM-01 ürünü ile bulunulan mekâna modern bir görüntü katılmış ve konfor sağlanmış olacak. Birden fazla kişinin kullanabileceği bu ürünümüz canlı rengi ile iş yerinize enerji katacak. Birçok alanda kullanabileceğiniz ürünümüz tasarımı ve renginin yanı sıra konforlu olması ile ön plana çıkarak keyifli ve uzun zaman geçirme olanağı sunmaktadır. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; yönetici koltukları, ofis kanepeleri, keson, fileli koltuk, bekleme koltukları, konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Begüm

KOD:BGM-02

Fiyat : Tl

İstediğiniz konforu ve rahatlığı bulabileceğiniz, uzun süre vücut sağlığınızı kaybetmeden çalışabilmenizi sağlayan bir ürün olan Begüm BGM-02 görünümü ile de fark yaratmanızı sağlayacak.  Ürünümüz her alanda rahatlıkla kullanılabilme olanağı sağlamaktadır. Kullanılan malzemelerden dolayı vücudunuzun rahat etmesini sağlar.  Geniş olan ürünümüz otururken rahat etmenizi sağlamanın yanında rahat hareket etme imkânı da sunmaktadır. Keyifle çalışabileceğiniz bir ortam yaratmak için ve aynı zamanda rahatlığı, şıklığı ve uzun süreli kullanım için bu ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Sandalye - Begüm

KOD:BGM-03

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünler arasında; yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuklar, keson, bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları ve bekleme koltukları yer almaktadır. Bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek ofislerinizde şık ve rahat alanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Çalışma ortamında kullanmaktan keyif alacağınız Begüm KOD:3 ürünümüz krem rengi ile bulunduğu alana canlılık ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Ayak kısmında kullanılan parlak metal ile uyum sağlayan krem renkli kumaş birinci sınıf malzemedir. Uzun süreli kullanım özelliğine sahip olan ürünümüz kolay yıpranmaz ve zeminde çizilmelere neden olmaz. Ürün tasarlanırken vücut sağlığınız düşünülerek üretilmiştir. Bundan dolayı uzun süreli kullanımlarda ağrı gibi problemler yaşamamanız sağlanmıştır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik