Ofis Yönetici Masaları - Trend

Nazalli TRE0120

Ofis Yönetici Masaları - Trend

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :TRE0120

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Modern yönetici masası Trend bulabileceğiniz adresimizde bir yandan da her dönem severek kullanılan klasikleşmiş tasarımlara da göz atabilirsiniz. Her bütçeye hitap ettiğimiz gibi her beğeniye ve tarza uygun masalar hazırlamaktayız.

Casella markası olarak her zaman kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı modellerimizle sizlerleyiz. Çok beğeneceğiniz bir model de Trend modelidir. Modern yönetici masası trend ile çalışma odalarınızda büyük sükse yapacaksınız. Modern iç dekorasyon anlayışı giderek gelişti ve artık hemen herkesin ilgisini çekmeye başladı. Doğrusu, bu dekorasyona uygun mobilyalar mekanlarda ayrı bir etki uyandırmaktadır. Hem çalışanlar, hem de işyerine gelen misafirler için. İşyerlerinizin en sükseli olması gereken alanları olan yönetici odalarında da özenerek mobilyaları seçmelisiniz. Casella koleksiyonlarında en özel mobilya modellerini bulacaksınız. Trend modeli ise bu modellerin şüphesiz ki en özellerinden biridir.

Modern yönetici masası Trend, gerçekten çok özel çizgiler taşıyan bir modeldir. Model, ahşap, melamin ve metal detaylarla şekillendirilmiştir. Masanın ayakları metal malzeme ile hazırlanmıştır. Bir kısmı metal doğrama, diğer kısmı ise mobilya ağırlıklı olarak dizayn edilmiştir. Gerektiğinde açılabilen ek kısmı da kapalı olduğunda masaya gerçekten çok özel bir imaj sağlamaktadır. Bu kısmı, masaya ek yer ihtiyacı olduğunda açarak ekstra yer için kullanabilirsiniz. Toplantı saatlerinde, bu kısmı açarak toplantı masası olarak da kullanabilirsiniz. Bu ek kısımda zemin ahşap malzemeden hazırlanmıştır. Masanın genelinde ise melamin malzeme zemin olarak kullanılmıştır. Kaplama ısıtılmış ve fırınlanmış olarak dizayn edildiğinden, oldukça dayanıklıdır. Yanma, lekelenme veya çizilme gibi olumsuz durumlardan etkilenmez. Kolay temizlenir ve parlak yüzeyini kaybetmez.

Ofisinizin Havasını Değiştirecek Modern Yönetici Masası

İsterseniz sadece masa satın alabilir, isterseniz sitemizdeki diğer ürünlere bakarak güzel bir çalışma grubu da oluşturabilirsiniz. Masanıza uygun çalışma sandalyeleri, sehpalar ve koltuklar da beğeninize sunulduğundan ürün çeşitliliğinin fazlalılığı da avantajlarınızdan biridir.

Modern yönetici masası Trend, kenar kısımlarında geniş gözleri olan bir modeldir. Çeşitli eşyalarınızı ya da aksesuarlarınızı bu kısımlara yerleştirebilirsiniz. Ayrıca masanın yan kısmında, çekmeceler bulunmaktadır ve birçok eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Bu kısma ya da masanın üzerine ağır elektronik eşyalarınızı, örneğin bilgisayarlarınızı koyabilirsiniz. Ağır kaldırabilen dayanıklı bir modeldir. Masa modeli detayları ile birlikte bakıldığında, çarpıcı bir etkiye sahiptir. Kesinlikle çok etkileneceksiniz. Bu model kaliteli özellikleriyle uzun yıllar aynı yenilikte sizinle olacak. Model beyaz ve ahşap rengi olarak üretilmektedir. Ancak, müşterilerimizden gelen taleplere göre, farklı renklere imalat yapılabilir. Öte yandan, yine gelen taleplere göre modelin detaylarında birtakım eklemeler ve çıkarmalar da yapılmaktadır.

Markamızın Trend modeline, yine markamızdan seçilecek harika eklemelerle başarılı şekilde dekorasyon yapabilirsiniz. Odalarınızda, aynı modelin devamı olan sehpa, konsol, yönetici koltuğu,misafir koltukları, sandalyeler ve ikili ya da üçlü kanepeleri seçebilirsiniz. Modellerimizi sitemizde, 7/24 online katalogumuzdan seçmeniz mümkündür. Tüm mobilyalarımız kalitelidir. Yönetici koltuklarından uygun bir model seçerek, bu şık masanızla kombinleyebilirsiniz. Sırt, omurga ve bel sağlığınızın korunması için özenle hazırlanan koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Misafirler yani bir başka deyişle, müşteriler çalışma alanlarında en özel konuklardır. Misafir koltuklarında ve kanepelerde seçim yaparken özenmek gerekir. İkili ya da tekli misafir kanepeleri, tekli koltuklar ile misafirleriniz için konforlu ve şık alanlar yaratabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik