Ofis Yönetici Masaları - Carmen

Nazalli CRM0121

Ofis Yönetici Masaları - Carmen

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :CRM0121

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Ofis ve Büro Masası Carmen, dilerseniz sitemizdeki modeller haricinde kendi şartlarınıza uygun, ofisinizde görmek istediğiniz bir modelin siparişini de verebilirsiniz. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerimiz sayesinde alışveriş sürecinizi de son derece keyifli bir hale getireceksiniz.

Ofis ve bürolarınızda, mağazalarınızda, dükkanlarınızda ya da kafe, bar gibi eğlence mekanlarında mobilya gereksinimiz varsa, Casella markası en doğru seçim olacaktır. Markamız tamamen yerli olan, %100 Türk markasıdır. Casella, günümüzde oldukça geniş alana yayılan üretim tesisleri ile, deneyimli kadrosu ile birbirinden özel tasarımlara imza atmaktadır. Günümüzde, yurt içi pazarında olduğu kadar, yurt dışı pazarında da hatırı sayılır bir pazar payı sahibiyiz. Üretimlerimizin pazar payı da giderek genişlemektedir. Bunun nedeni, müşteri memnuniyetine önem vermemiz ve özenli çalışmalarımızdan kopmadan her zaman titizlikle tasarımlarımıza imza atmamızdır. Müşterilerimizden gelen taleplere bizim için çok önemlidir. Modellerimizin üretimlerinde, sizden gelen talepler ile eksilmeler ya da eklemeler yapabilmekteyiz. Önemli olan modellerimizden memnun kalmanız ve severek kullanmanız.

Eşsiz Tasarıma Sahip Ofis Masaları

Masa ihtiyaçlarınızda, modelleri incelemek için markamızın  online katalogunuzu inceleyebilirsiniz. Türkçemiz dahil, birçok dile hitap eden casellakoltuk.com sitemize her zaman giriş yapabilirsiniz. Modellerimizi inceleyebilir, özellikler ve fiyatlara göz atabilirsiniz. İşyerlerinde, hem çalışma masaları, hem de toplantı masaları ihtiyacı olabilir. Çalışma masası olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir model ofis ve büro masası Carmen’dir. Carmen, modern tasarım anlayışına göre hazırlanan bir modeldir. Bu şekilde bir iç dekorasyonunuz varsa, kesinlikle modeli incelemelisiniz. Ofis ve büro masası Carmen, oldukça farklı detaylara sahip bir modeldir. Bu model,metal malzeme ve ahşap doğrama ile hazırlanmıştır.

Modelin kenar kısımlarında bal peteği deseninde metal doğrama tablalar bulunmaktadır. Bu kısım, aynı zamanda modelin ayak kısımlarını oluşturmaktadır. Her iki yanında hazırlanan bu ayaklar modelin çarpıcı modern etkisini yaratmaktadır. Bu kısım paslanmaz ve rengi atmaz. Öte yandan, ofis ve büro masası Carmen modelinin yüzey kısmı ve ayaklarının dışındaki kısımlarda ahşap malzeme ile kaplama yapılmıştır. Ahşap malzeme özel koruma malzemesiile kaplanmış olup, rengi atmaz, temizlenebilir, çizilmez ve silindiğinde kabarmaz. Masamız diğer masa modellerimizde olduğu gibi, omurga ve beden için sağlıklı olarak tasarlanmıştır. Vücut hareketleri dikkate alınarak uygun ölçülerde hazırlanmış bir modeldir. Uzun saatler bu masada çalışabilirsiniz. Ağır malzemelerinizi de güvenle yerleştirebilirsiniz.

Modelin renk kartelası hakkında bilgi almak için sitemizin renk kartelası bölümüne tıklayabilirsiniz. Aynı modelde konsolu ve sehpası ile harika bir üçlü oluşturmaktadır. Modelin sehpasında da aynı metal petek ayak detayları düzenlenmiştir. Ayrıca,markamızdan,modele uygun olarak diğer büro mobilyalarınızı da seçebilirsiniz. Özellikle yönetici sandalyeleri ve koltukları bir tasarım harikasıdır. Uzun saatler otursanız bile, sırtınız ya da beliniz başta olmak üzere, kesinlikle ağrı olmaz. Uzun saatler boyunca masa başında mesai harcayan biriyseniz, kesinlikle mobilyalarımızı kullanmalısınız. Yönetici sandalyeleri, toplantı ve çalışma sandalyeleri, bekleme ve misafir koltukları ve diğer mobilya seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Hem sitemizden, hem de whatsupp hattımızdan iletişim kurabilir ve sipariş verebilirsiniz. Mobilya seçerken uygun fiyat ve kaliteli markamızdan şaşmayın.

Belirlemiş olduğunuz bütçenin dışına çıkmak istemiyorsanız o halde ucuz ofis masaları bulmak için de sitemizi gezmeniz amacınıza uygun çok sayıda modeli bulmanız anlamına gelecektir.

Teklif İste
ofis koltukları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik