Ofis Yönetici Masaları - Boss

Nazalli BOS0122

Ofis Yönetici Masaları - Boss

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :BOS0122

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerimiz sayesinde alışveriş sürecinizi de son derece keyifli bir hale getireceksiniz.

Belirlemiş olduğunuz bütçenin dışına çıkmak istemiyorsanız o halde ucuz ofis masaları bulmak için de sitemizi gezmeniz amacınıza uygun çok sayıda modeli bulmanız anlamına gelecektir. Hem ucuz ama aynı zamanda hem de kaliteli masalar alarak bütçenizi sarmamış ama konforunuzdan da ödün vermemiş olursunuz. Sizin için en ideal masayı bulabilirsiniz. Özel tasarlanmış ofis masaları ile iş hayatınızı baştan yaratabilirsiniz.

Sitemizde beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak hemen ürün özelliklerini okuyabilir ve görseller sayesinde beğendiğiniz masaları yakın plandan görme şansı bulabilirsiniz.

Makam masası deyip de geçmeyin. Yönetici odalarının dekorasyonuna ayrı bir özen göstermek gerekir. Sonuçta idarecilerin ağırlığı vardır, olması da gerekir. Bu onların kişiliklerinde olduğu gibi, çalışma alanlarında da olmalı. Çalışma odalarında yani makam odalarında karizmatik bir etkinin olması, onlarla karşılaşan kişilerin biraz daha etkilenmesini sağlar. Bu nedenle, makam odalarının dekorasyonuna ve mobilya seçimlerine önem verilmelidir. Tabi bu durum aslında tüm ofis, mağaza yani çalışma alanı için de geçerli. Tabi, şık mobilyaları seçerken bütçenizi de düşünmek zorundasınız. Sürekli mobilyalarınıza para vermek gibi bir durumunuz olmamalı. Bunun yerine şık, göz okşayan ama uzun yıllar sizinle olacak dayanıklı mobilyalar almalısınız. Fiyatları da uygun olmalı.

Görkemli Tasarım ile Kasveti Hissedin

Casella markası olarak yukarıda belirttiğimiz özellikleri fazlasıyla mobilyalarımızda bulacaksınız. Birçok ofis mobilyaları modellerimizle sizlerleyiz. Makam odaları için makam mobilyaları, ofis sandalyeleri, yönetici sandalyeleri ve koltukları, toplantı ve çalışma sandalyeleri ve aklınıza gelecekofis mobilyaları firmamız üretimleri arasında yer almaktadır. Yönetici koltukları,sandalyeleri ve toplantı ile çalışma masalarımızı çok beğeneceksiniz. Makam odaları için sükseli, kaliteli ve uygun fiyatlı modellerimiz var. Bunlardan biri de makam masası Boss modelimizdir. Adı üstünde modelimiz tam bir patron modelidir.

Makam masası Boss, masa, sehpa ve konsoldan oluşmaktadır. Çeşitli tonlarda ahşap malzeme ile tasarlanmış, detaylarda farklı bir kaplama malzeme ile zemin renklendirilmiştir. Ayak kısımlarında son derece hoş renk detayları modeli renklendirmektedir. Modelin ayak tasarımlarındaki farklı çizgilere bayılacaksınız.Modern biretki bulunmaktadır modelde. Özellikle modern ve şık dekorasyon sevenler için makam masası Boss idealdir. Zeminin ayakmodellerinde bir tarafı düz ve kalın, bir tarafında ise ufak ahşap ayak modelleri bulunmaktadır. Bu hoş dizaynı çok beğeneceksiniz. Masa, konsol ve sehpa yüzeyi darbelere, ıslanmaya, yanmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, silinme işlemlerinde, kolayca temizlenen ve suya dayanıklı özelliği ile içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Konsol çekmeceleri derin ve çekmeceler kullanışlıdır. Sehpa detayı de modelin genel çizgilerine uygun şekilde tasarlanmış olup odanızda tam bir bütünlük sağlanacak.

Casella ürünlerimizi sitemizde bulacaksınız. Boss modeli ve diğer modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Tüm detaylar sitemizde. Renk seçenekleri bakımından isteklerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Geniş malzeme ve renk seçeneklerini kullanabiliriz. Markamızın üretim tesisleri kaliteli modellerimizi imal etmektedir ve özenli, eğitimli personelimize de güvenimiz tam. En seçkin mobilya modellerimizien uygun fiyatlara müşterilerimize sunmaktayız. Makam masası modelinizin renklenmesi için markamızdan sandalye ve koltuk modellerinizi seçebilirsiniz. Makam koltuklarımız omurga dostu olarak özel şekilde üretilmektedir. Misafir sandalyeleri, kanepeler de ofisinize hem renk katacak, hem de misafirleriniz kullanırken memnun kalacak. Firmamız satış sonrasında hizmetlere önem vermektedir. Mobilyalarınızla ilgili bir sorun yaşanması durumunda hemen iletişim kurarak, firmadan yardım alabilirsiniz. Modellerimiz ve firma bilgilerimizi incelemek için sitemize tıklayın.

Teklif İste
ofis koltukları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik