Nazalli ZRV-01
Yönetici Koltuğu Zirve Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Ofis Yönetici Koltukları - Zirve

1.150 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :ZRV-01

Fiyat : Tl 1.150 TL + KDV

Hem klasik hem de modern görünüme sahip bir ofis yönetici koltuğu arıyorsanız sizler de Zirve ZRV-01 numaralı ürünü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde kendinizi çok rahat bir çalışma ortamında bulabileceğiniz gibi çok da şık bir mekânda çalışma imkânı yakalayabilirsiniz. Bel ve sırt ağrılarını engelleyecek şekilde tasarlanmış bu ürün sayesinde hiç olmadığınız kadar rahat ve verimli çalışmalar gerçekleştirme şansını da yakalayabilirsiniz. Ağrısız çalışmalarınız sayesinde işten eve döndüğünüzde de mutlu ve enerjik bir şekilde güne devam edebilirsiniz. Böylece yaptığınız işi zamanla daha da çok sevebilirsiniz. Bu ürünümüz dışında yer alan ürünlerimizden; bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, konferans koltukları, keson, fileli koltuklar, yönetici koltukları ve toplantı koltukları gibi ürünlerimizi de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Ofis Yönetici Koltukları - Diamond

KOD:DM-540

Fiyat : Tl

Yönetici Sandalyesi Diamond Ahşap Kollu, almak istiyorsanız ve şık, dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlü, aynı zamanda fiyat açısından uygun bir model almayı hedefliyorsanız, bu durumda markamız Casella ‘ya bakmalısınız. Casella, 1997 yılında kurulmuştur. İlk günden bu yana markamızın hedefi rahatlık, estetik ve kaliteyi bir arada barındırmaktır. Günümüzde, İstanbul’da bulunan kapsamlı tesisimizde, yüzlerce ürünün üretimini günlük olarak yapmaktayız. Yönetici koltukları, fileli koltuk, konferans koltukları, cafe sandalyesi, Workstation grupları, bar tabureleri, kafe sandalyeleri, Keson modelleri, bankolar, toplantı ve çalışma koltukları, yönetici masa grupları, bekleme ve misafir koltukları, çalışma ve personel masaları, ofis dolapları, ofis kanepeleri, toplantı masaları ve çelik dosya dolapları ile ofis soyunma dolapları modellerimizle sizlerleyiz.

Heybetli Duruşu ile Ahşap Kollu Diamond

Üretimlerimizin arasında şüphesiz en çok ilgi gören kategorilerden biri Yönetici Sandalyesi Diamond Ahşap Kollu modellerimizdir. Özellikle, klasik ve etkileyici modellerden hoşlananlar için, ofis yönetici sandalyesi Diamond arkaya yatar her eğimde sabitleme yapan multi tilt mekanizmalı, amortisörlü, ekseni etrafında 360 derece dönebilen ahşap ayaklı ve kolçaklı ergonomik ve ortopedik ofis sandalyesidir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır. TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. Bu muhteşem model, makam odasında hemen dikkat çekmektedir. Bunu da klasik ve özenli kesimlerine ve kaliteli detaylarına borçludur. Modelin sırt kısmında iki adet dikiş desen detayları bulunmaktadır. Hemen göze çarpar. Özellik kazandırır. Kollarında bulunan ahşap malzeme estetik özelliklerine çok önemli katkı sağlamaktadır.

Tam bir klasik ve karizmatik Yönetici Sandalyesi Diamond Ahşap Kollu. Genel anlamda makam odanız klasik şekilde döşenmişse, mükemmel uyum sağlar. Ayrıca modern dekorasyona sahip makam odalarında vurucu bir etki yaratmak için de modeli tercih edebilirsiniz. Markamız üretimleri %100 kendi imalatımızdır. Buna yedek parçalar da dâhildir. Siyah, kahverengi, krem, bej gibi artık tüm bürolarda görmeye alıştığımız klasik renklerin yanında, kırmızı, yeşil, mavi, sarı gibi gerçekten dikkat çeken renklerde sipariş verebilirsiniz. Üretimlerimizde birçok markanın aksine, oldukça geniş isteklere cevap verebiliyoruz, çünkü imalatlarımızda her detay kendi üretimimizdir. Modellerde birtakım detay ekletmeler de talep edebilirsiniz. Bunun için sitemizden, çağrı merkezimizden ya da Whatsapp hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

En Özellikli Yönetici Koltuğu

Koltuk estetik özellikleri yüksek bu modeldir. Bunu zaten gördüğünüzde hemen anlayacaksınız. Ayrıca özelliklerinden anlayacağınız gibi, gerçekten sağlık açısından mükemmel şekilde dizayn edilmiş bir modeldir. Arkaya çekinmeden yaslanabilirsiniz ve istediğiniz açıda güvenle sabitleyebilirsiniz. Dinlenmeniz için koltuğun bu özelliği kesinlikle idealdir. Boyun ve baş kısmında ağrıların yaşanması, masa başı çalışanlarının en büyük şikâyetlerinden biridir. Tüm koltuklarımızda ve özellikle bu modelimizde de boyun kısmının sağlıklı şekilde kalması için özel dizayn bulunmaktadır. Boynunuzu rahatlıkla dinlendirebilirsiniz. Aynı durum, bel destekli özellikleri için de geçerlidir. Saatlerde koltuk üzerinde oturabilirsiniz. Boyun, bel, omurganızda ağrı olmaz ve kendinizi dinç hissedersiniz. Bu da iş veriminize yansır.

İş verimizin mobilyalarımızla ve özellikle koltuklarımızla arttığını göreceksiniz. Çünkü sağlık şartlarına, kesinlikle iş güvenliği esaslarına birebir uyarak Yönetici Sandalyesi Diamond Ahşap Kollu üretmekteyiz. Koltuklarımız, yöneticiler, yoğun saatler masa başında çalışanlar için idealdir. Sitemizde bu modelimiz ve diğer modellerimizi, ürün kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Online sipariş verebilirsiniz. Ülkemizin her yerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Öncelikle fiyat teklifi almak istiyorum derseniz, bu da mümkün. Ürünlerin fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Garantili, kalite belgeli ürünlerimizi, hem kendiniz, hem de çalışanlarınız için tercih edebilirsiniz. Ofis mobilyaları seviyorsanız, kesinlikle doğru marka ve adrestesiniz. Şıklığı yakalamak, modern ve sağlıklı modellerle saatlerinizi geçirmek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için sitemize tıklayın, siz de modellerimizi keşfedin.

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Mango

KOD:MNG-01

Fiyat : Tl

Ofisleriniz için bir yönetici koltuğu arıyorsanız yöneticiliğinize yakışır şıklıkta ve rahatlıkta bir koltuk almalısınız. Bu koltuğun diğerlerinden farklı bir görünüme sahip olmasına da dikkat ederek seçiminizi bu yönde yapmalısınız. Örneğin; ürünlerimiz arasında yer alan Mango MNG-01 numaralı ürünümüzü tercih ettiğinizde hem ne kadar kaliteli olduğunu hem de şık bir görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu da sizlere keyifli çalışma imkânı sunabileceği gibi yaptığınız işi daha verimli yapmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca ağrıları engelleyen tasarımı ile ağrı çekmenizi de engelleyecektir. Hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, keson, fileli koltuklar, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, toplantı koltukları ve konferans koltuklarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Mango

KOD:MNG-06

Fiyat : Tl

Ofisleriniz için aradığınız her ürünü sitemizden rahatlıkla bulmanız mümkündür. Bu ürünler arasında; ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, konferans koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuklar, sandalyeler, bar tabureleri ve keson gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden sizler için en ideallerini seçerek mekânlarınızda şık bir hava yakalamanız mümkündür. Almak istediğiniz ürün bir ofis yönetici koltuğu ise ürünlerimiz arasından Mango MNG-06 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde bel ve sırt bölgenizde meydana gelebilecek ağrıları engelleyebileceğiniz gibi daha önce yaşadığınız diğer şikâyetlerinizi de yaşamazsınız. Böylece yaptığınız işten daha fazla keyif alabilir ve severek çalışabilirsiniz. Uzun süreler boyunca çalışma zorunda olsanız da asla sıkılmadan işinize devam edebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Napoli

KOD:NP-546

Fiyat : Tl

Ofislerinizde yeni görünümler elde etmek ve bu görünümlerle çok rahat ve sağlıklı bir şekilde çalışmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, toplantı koltukları, konferans koltukları, keson ve fileli koltuk modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerden sizler için en ideal olanını seçebilir ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz ortamlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca ofis yönetici koltuğu almak gibi bir niyetiniz varsa Napoli NP-546 numaralı ürünü tercih edebilir ve bu ürün sayesinde ağrı gibi şikâyetleriniz olmadan saatlerce çalışabilirsiniz. Gerek rahat olması gerekse şık görünümü ile dikkat çeken bu ürün sizlere rahat ve keyifli çalışma saatleri sunacaktır. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Odeon

KOD:OD-416

Fiyat : Tl

Odeon OD-416 numaralı ofis yönetici koltuğu ürünümüz çok farklı tasarımı ve ilk bakışta anlaşılan rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. Hem siyah deri koltuklardan sıkılanlar hem de çok rahat bir koltuk arayanlar için bu ürün ideal olacaktır. Sizler de bu üründen aldığınızda keyifli ve kaliteli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Bu keyifli saatleriniz sayesinde yaptığınız işten verim alabilir ve daha fazla severek çalışabilirsiniz. Hem böyle rahat çalışma imkânı için hem de daha önce kullandığınız koltuklar yüzünden yaşadığınız ağrıları yaşamamak için sizler de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, konferans koltukları, toplantı koltukları, fileli koltuklar, keson, yönetici koltukları ve ofis kanepelerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Oscar

KOD:OK-427

Fiyat : Tl

Yönetici Sandalyesi Oscar

Yönetici olmak gerçekten de hiç kolay değil. Bir yöneticinin önemli kararları alması, bunun için de öncesinde önündeki işler ya da projeler hakkında masa başında uzun saatler oturması, inceleme yapması gerekir. Öte yandan, işlerin genel akışı ve idaresi yanında, çalışanları da kontrol ederek belirli bir düzen içinde çalışmaları için gerekli otoriteyi de sağlaması gerekir. Yöneticilerin birçok çalışana oranla, çok daha uzun saatler mesai yapması gerekebilir. Bir ofis çalışanı saatler 18.00’i gösterdiğinde işinden çıkabilir, ancak bir idareci belki de gece yarısına kadar çalışır ve işlerini düzenlemesi gerekebilir. Bu da çok uzun saatleri masa başında, sandalye üzerinde geçirmek anlamına gelmektedir.

Son Derece Dayanıklı Ofis Koltuğu

Bu nedenle, yöneticilerin kullandıkları mobilyaların seçimlerinde çok dikkatli olmaları gerekir. Rahat, vücudun bedensel özelliklerine hitap eden, boyunda, belde, sırtta ve omurganın genelinde ağrılara neden olmayan, uzun saatler oturulsa bile kesinlikle bedensel sorunlara yol açmayan koltukların seçilmesi çok önemlidir. Ofis mobilyaları üretimi yapmak kesinlikle kolay değildir. Bu konuda birçok firma sektörde ben de varım demektedir ama ilerleyen süreçte, adından gururla söz ettiren bir firma olmak kolay değildir. Casella Markamız olarak, yirmi yıldır ofis mobilyaları sektöründe olumlu üretimlerimizle parmakla gösterilen bir firma olduk. Özellikle yönetici sandalyesi modellerimizde de iddialı olduğumuzu ekleyelim. Birbirinden şık ve kaliteli, aynı zamanda sağlığınıza olumlu etkileri olan koltuk modelleri koleksiyonumuzda bulunmaktadır.

Yönetici Sandalyesi Oscar, göz alıcı ve dikkat çeken modellerimizden biri olarak, ofis yönetici sandalyesi Oscar arkaya yatar her eğimde sabitleme yapan multi-tilt mekanizmalı, amortisörlü, ekseni etrafında 360 derece dönebilen ahşap ayaklı ve kolçaklı ergonomik ve ortopedik ofis sandalyesidir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır. TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. Bu model, tam anlamıyla bir patron koltuğudur. Bu etkiyi modeli ilk incelediğinizde anlayacaksınız. Hem deri kaplama, hem de kumaş kaplama seçeneklerinizde aynı özellik geçerlidir. Bu özel etki modelin detaylarında, hatlarında bulunmaktadır. Model uzun sırtlıdır. Çok özel dikişlerle hazırlanan bir sırt deseni ve minder deseni bulunmaktadır. Bu özellik hareket katmaktadır.

TSE Standartlarında Yönetici Koltuğu

Tekerlekli ayaklar her yöne hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Odanızda her yöne koltuğunuzda, kalkmadan gidebilirsiniz. Modelimiz, markamızın diğer tüm modellerinde olduğu gibi, iki yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca, çok önemli bir detay, müşterilerimize kesinlikle yedek parça sorunu yaşatmamamızdır. Casella Markası olarak, hem Yönetici Sandalyesi Oscar gibi modellerimizin imalatı, hem de yedek parça imalatları kendimize, firmamıza aittir. Kendi üretimlerimiz olduğundan, bu konuda sizi bekletmeden yenileme ve tamirat gerçekleştirmekteyiz. TSE kalite belgesine sahip modellerimiz, iş güvenliği ve sağlığı esasları uyarınca yüksek kalite ve sağlık özelliklerine göre imal edilmektedir. Avantajlı özelliklerimiz sayesinde, hem ülkemizde, hem de birçok yurtdışı ülkesinde modellerimiz sevilerek tercih edilmektedir. Siz de modellerimizi alarak sağlıklı ve şık kullanımlar yaratabilirsiniz.

Casella Markası, ofis mobilyaları üretimlerinde ilk olarak tercih edilmesi gereken markadır. Yönetici sandalyeleri modellerinde, en şık ve sağlıklı modelleri firmamız üretmektedir. Beyler ve bayanlar tarafından rahatlıkla modellerimiz tercih edilebilir. Yönetici sandalyeleri yanında, bekleme koltukları, kanepeler, çalışma sandalyeleri, toplantı sandalyeleri ve koltukları, çalışma masaları ve toplantı masaları gibi çalışma alanları için aklınıza gelecek tüm mobilya seçeneklerini firmamız üretmektedir. Sitemize tıklayarak Yönetici Sandalyesi Oscar gibi modellerimizi her zaman inceleyebilirsiniz. 7/24 sitemizden fiyat teklifleri alabilirsiniz ve online alışveriş yapabilirsiniz. Çağrı merkezi ve Whatsapp hattımız da her zaman aktiftir. Casella Markasının birbirinden şık modellerini ve üretimlerini güncel şekilde sitemizde bulabilirsiniz. Çalışma alanlarında sağlık ve kalite markamız üretimlerindedir.

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Oscar

KOD:OK-433

Fiyat : Tl

Sizler de bir ofis önetici koltuğu arıyorsanız kahverenginin muhteşem görüntüsü ile tasarlanmış Oscar OK-433 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde bir yöneticiye yakışır şekilde koltuğa da kavuşmuş olabilirsiniz. Ürünün güzel tasarımının yanı sıra rahatlığı da çok ön plandadır. Kaliteli deri ile üretilmiş olan ve ahşap kolları ile dikkat çeken bu üründe bel ya da sırt ağrıları ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Bu da sizlere çok güzel ve keyifli çalışma zamanları geçirme imkânı verecektir.

Ahşap Kollu Yönetici Sandalyesi Oscar, yöneticilerin kaderidir uzun saatler masa başında oturmak. Yönetici olmak elbette hiç de kolay değil. Karar almak, çalışmak, incelemeler yapmak, saatlerce süren toplantılara katılmak, görüşmeler yapmak gerçekten zorlayıcı olabilmekte çoğu zaman. Bu nedenle, hem yöneticilerin, hem de uzun saatler masa başında çalışan kişilerin dayanıklı, kaliteli ve kesinlikle vücutlarına zarar vermeyecek modelleri seçmeleri çok önemlidir. Casella Markası olarak her zaman sizlere en iyi ve kaliteli modelleri üretmek için emek vermekteyiz. Birbirinden şık ve kaliteli yönetici sandalyesi modellerini sitemizde ve markamız koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Önereceğimiz modelimiz ise, klasik ve şık etkisi, aynı zamanda modern detayları ile ilginizi çekecek.

Şık ve Kaliteli Yönetici Koltuğu

Ahşabın çekici etkisi, ağırlığı hiçbir zaman yadsınamaz. Alüminyum malzeme estetik ve dayanıklıdır ancak ahşap meraklılarının beğenisi çoğu zaman bu malzeme üzerinedir. Bu Ahşap Kollu Yönetici Sandalyesi Oscar modelimiz de ahşap detaylı mobilyaları sevenler için idealdir. Model, ofis yönetici sandalyesi Oscar ahşap kollu arkaya yatar her eğimde sabitleme yapan multi-tilt mekanizmalı, amortisörlü, ekseni etrafında 360 derece dönebilen ahşap ayaklı ve kolçaklı ergonomik ve ortopedik ofis sandalyesidir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır. TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. Modelin kolçak kısımlarında bulunan ahşap tasarım, son derece şık ve göz alıcı bir etki uyandırmaktadır. Mutlaka incelemelisiniz. Yönetici sandalyesinin desenleri de çok ilginizi çekecek. Sırt kısmında bulunan baklava desenlerini çok beğeneceksiniz.

Ahşap Kollu Yönetici Sandalyesi Oscar modelin desenleri inanılmaz hoş bir hareketlilik kazandırmaktadır. Boyun kısmında çok özel bir tasarım bulunmaktadır. Bu özellik sandalyenin boyun kısmında ergonomik ve ortopedik etki vermektedir. Uzun saatler çalışsanız bile, yasladığınız anda boynunuz sandalyenizde kesinlikle ağrımaz. Zaman zaman kendinizi rahat ve ortopedik sandalyenizde dinlendirebilirsiniz. Arkanıza güvenle yaslanın ve istediğiniz açıda yönetici sandalyenizi sabitleyin. Bu modelimiz sayesinde, ne kadar uzun oturursanız oturun, bedeninizde ağrıların olmadığını göreceksiniz. Hem bu modelimizde, hem de diğer yönetici sandalyeleri modellerimizde, ergonomik ve ortopedik özellikler öne çıkmaktadır. Beden dostu tasarımlarımız, omurganıza, belinize, boynunuza ve kollarınıza kesinlikle baskı yapmaz. Tam tersi, rahat etmesini ve yorulmamasını sağlar. Uzun saatler oturan kişiler için de idealdir.

Ofis Yönetici Koltuğu Modelleri

Ahşap Kollu Yönetici Sandalyesi Oscar modelin oturma sisteminin altında bulunan manivelasından oturan kişi boyuna göre ayarlama yapabilir. Kolçak kısımları da çok rahattır ve kollarınızı istediğiniz şekilde koyabilirsiniz. Tekerlekli olması ile hareket kabiliyeti sağlar. Modelimiz yedek parça sıkıntısı olmadan, en özenli ve kaliteli malzemelerle sizlere sunulacak. Hemen fiyat teklifi için iletişim kurabilirsiniz. Online sitemizde ürünlerimiz, online alışveriş seçenekleri ile birlikte sizleri bekliyor. Kaplama malzemesi olarak, hem deri hem de kumaş seçeneklerini zevklerinize uygun olarak değerlendirebilirsiniz. Her iki kaplama malzememiz de uzun ömürlüdür. Temizlemesi kolaydır ve renginin atmayacağını hemen ekleyelim. Modellerimizin görüntüsünden zaten, ne kadar kaliteli malzemelerimizin kullanıldığını anlayacaksınız.

Casella Markası olarak, ofis mobilyaları noktasında ülkemizin yüz akı firmalarından biriyiz. Yirmi yıldır alanımızda, özenli çalışmalarımızla dikkat çekmekteyiz. Yönetici sandalyeleri noktasında, aradığınız en özenli Ahşap Kollu Yönetici Sandalyesi Oscar modelleri bulacaksınız. Çalışma sandalyeleri, toplantı sandalyeleri ve koltukları, çalışma masaları ve toplantı masaları, bar ve kafe sandalyeleri, tabureleri gibi çalışma alanlarınız için ihtiyacınız olacak mobilya çeşitlerini markamız kapsamında en uygun şartlarda bulabilirsiniz. Tamamen yerli üretim bir marka olarak, yurtdışına ihracatımızın olduğunu ekleyelim. Hem yönetici olarak makamınız, hem de çalışanlarınız için özenli tasarımlarımızdan tercihler yapabilirsiniz. Bunun için sitemize tıklamanız ve üretimlerimizi incelemeniz yeterlidir. Ofis hayatınızın rahat, kaliteli ve sağlıklı geçmesini istiyorsanız, yapmanız gereken Casella markası ile tanışmaktır. Uzun ömürlü ve uygun fiyatlı modellerimiz sizleri bekliyor.

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - King

KOD:K-375

Fiyat : Tl

Bir ofis yöneticisine yakışır olarak üretilmiş olan King K-375 numaralı koltuk ile sizler de kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedebilirsiniz. İlk bakışta bile rahatlığını ve kalitesine belli eden aynı zamanda da çok şık bir görünüme sahip olan bu ürünle daha önce meydana gelen ağrı gibi şikâyetlerinizi de yaşamak durumunda kalmazsınız. Aksine çok rahat ve ağrısız vakitler geçirme imkânını bulursunuz. Hem rahat hem de kaliteli olan bu koltuğa sahip olduğunuzda yöneticiliğinizin tadına da varabilirsiniz. Bu ürünümüz dışında; bar tabureleri, sandalyeler, yönetici koltukları, bekleme koltukları, konferans koltukları, keson, fileli koltuk, ofis kanepeleri ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Safari

KOD:SA-040

Fiyat : Tl

Siyah ofis yönetici koltuklarından sıkıldıysanız sizler de Safari SA-040 numaralı ürünü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde daha önce yaşadığınız bel ve sırt ağrılarını yaşamak durumunda kalmazsınız. Hem şık görünümü hem de tasarımında ki rahatlık sayesinde bir yönetici koltuğunda aranan her özelliğe sahip bu koltuğu alarak sizler de mekânlarınızda aradığınız bulma şansı elde edebilirsiniz. Böylece kendinizi daha verimli çalışmalar yaparken bulabilir ve yaptığınız işlerden de büyük ölçüde keyif alabilirsiniz.

Modern dokunuşlarla, retro etkisinin bir arada kullanıldığı modelimizi gerçekten çok beğeneceksiniz. Casella markası olarak, her zaman ve her üretimimizde özenli davranmaktayız. Bu modelimizde de aynı ilkeler geçerlidir. İlk görüşte beğeneceğiniz ofis yönetici sandalyesi Ares arkaya yatar her eğimde sabitleme yapan multi tilt mekanizmalı, amortisörlü, ekseni etrafında 360 derece dönebilen ahşap ayaklı ve kolçaklı ergonomik ve ortopedik ofis sandalyesidir. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılmaktadır. TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. Ahşap malzeme ayak ve kolçak kısımlarında kullanılmakta, bu şekilde modele harika bir etki verilmektedir. Ahşap malzeme dayanıklı ve kalitelidir. Sudan etkilenmez, kabarmaz, rengi atmaz. Özel cilası ile parlaklığını kaybetmez.

Safari Modelinin Geniş Renk Kartelası ile Ofisinize Göre Seçim Yapın

Modelin renk ve kaplama malzemesi seçimlerinde sizi özgür bırakıyoruz. İster deri tercih edin, ister kumaş kaplama isteyin. İstediğiniz renk tonunda sipariş verebilirsiniz. Üretimlerimiz tamamen kendi imalatımız olduğundan bu konuda size istediğiniz hizmeti verebiliriz. Yedek parçalar dâhil, model üretimlerinin her ayağında kendi imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Modellerimizin tamamında üstün kaliteli malzemeleri bulacaksınız. Garantili, TSE kalitesinde modellerimizi uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Ahşap kollu yönetici sandalyesi Safari, bu harika sandalye üzerinde uzun saatler geçirebilirsiniz. Yönetici sandalyelerimizde sağlık standartlarına son derece önem veriyoruz. Bu kriterimizden kesinlikle ödün vermemekteyiz. Sırtınız, boynunuz, başınız, kollarınız ortopedik şekilde hazırlanan bu koltukta çok rahat edecek. Özellikle uzun saatler masa başı çalışması yapanlar için mükemmel bir seçimdir.

Ahşap kollu yönetici sandalyesi Safari, modeli ister deri kaplama, ister kumaş kaplama alın, rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Renk atmaz ve yıpranmaz. Kaldı ki herhangi bir sorun olması durumunda, personelimiz hemen size yardımcı olacaktır. Uzun sırt kesiminde tasarlanmıştır. Yukarıda belirtildiği gibi, arkaya doğru istediğiniz açıda esneyebilirsiniz. Bir noktada sabit şekilde kalabilirsiniz. Bu sayede koltuğunuzda zaman zaman dinlenebilirsiniz. Ayrıca tekerlekli tasarlandığından her yöne hareket ettirebilirsiniz. Açık renklerden, koyu renklere kadar tüm tonların modele yakıştığını belirtelim. Casella olarak en iddialı olduğumuz alanlardan biri yönetici sandalyeleridir. Makam odalarına yakışan modeller, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Fiyat teklifi alarak incelemelerinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimizle sizleri bekliyoruz.

Nazalli Kalitesinde Yönetici Koltuğu

Casella markamız ile 1997 yılından bu yana üretim yapmaktayız. Büyüyerek gelişen imalatlarımız bugün, 14.000 metrekarelik tesislerimizde her gün yüzlerde sayıda modele imza atmaktayız. Markamız hem yurt içinde, hem de yurt dışında çok önemli pazar payına sahiptir. Yönetici sandalyeleri modellerimiz, birçok dekorasyona bandında, makam odalarınıza yakışır detaylarda, özenle tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra, çalışma ile toplantı salonlarınız için masa modelleri, misafir sandalyeleri ve koltukları, lobi sandalyeleri ve koltukları, çalışanlarınız için büro koltukları, kafe ve bar tabureleri ve sandalyeleri, toplantı sandalyeleri modellerimizle sizlerleyiz. Ahşap kollu yönetici sandalyesi Safari, modellerimizin tamamında özen, kaliteli malzeme, sağlık özellikleri ve uygun fiyat sizlerle.

Online kataloğumuzda modelimizi ve diğer tasarımlarımızı bulabilirsiniz. Çalışanlarınız için de bu modeli seçebilirsiniz. Toplantı odalarında da uzun saatler oturulması söz konusu olmaktadır. Ahşap kollu yönetici sandalyesi Safari ise idealdir ve tercih edebilirsiniz. Sağlık açısından modellerimizin uygun olması noktasında titiziz ve ülkemizde parmakla gösterilen bir firmayız. Özensiz koltuklar alarak beden sağlığınızı bozmayın. Bel destekli, sırtın ağrımasını önleyen, hareket kabiliyeti sunan, boyun ve baş bölgenizin ağrımasını engelleyen, sağlık kriterlerine tamamen uygun modelleri üretmekteyiz. Bu özellikle tüm sandalye, kanepe ve koltuk modellerimiz için geçerlidir. Konferans salonları için koltuk modellerimiz de üretimlerimiz arasında olup, tercih edebilirsiniz. En uygun ve yine sağlık açısından bedenle uyumlu modelleri bulacaksınız. Çağdaş, ergonomik, ortopedik modellerimizle markamız sizleri bekliyor. Hemen tıklayın ve ofis mobilyalarımızı keşfedin.

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Ares

KOD:ARS-01

Fiyat : Tl

Alacağınız ofis yönetici koltuğunda canlı bir renk ve rahatlık arayışı içindeyseniz ürünlerimizden Ares ARS-01 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde mekânlarınızda şık bir hava meydana getirebilir ve güzel görünümü sayesinde kendinizi de mutlu hissedebilirsiniz. Demir ayaklıkları ve kolçakları ile de güzel bir uyum içinde olan bu koltuk sayesinde sizler de mekânlarınızda çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca sırt bölgesini tamamen kavrayan tasarımı ve bel boşluğunu dolduran yapısı ile de bu koltukta çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ve yaptığınız işi en verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; sandalyeler, bar tabureleri, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, toplantı koltukları ve keson modellerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Ares

KOD:ARS-07

Fiyat : Tl

Bir ofis yönetici koltuğunda arana en önemli özellikleri şık ve rahat olmasıdır. Bu özellikleri içinde barındıran ürünlerin tercih edilmesi ise alınabilecek en doğru karar olacaktır. Sitemizde yer alan; bar tabureleri, ofis kanepeleri, konferans koltukları, sandalyeler, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar, bekleme koltukları ve toplantı koltuklarından dilediğinizi seçerek sizler de ofisleriniz de şık havalar meydana getirebilirsiniz. Alacağınız ofis yönetici koltuğunda sizler de şıklık ve rahatlık gibi unsurların bir arada olmasını istiyorsanız Ares ARS-07 adlı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde sırt ve bel ağrısı çekmeyeceğiniz gibi mekânlarınızda şık görünümler de ortaya çıkarabilirsiniz. Ve daha verimli çalışma şartları ile en iyi şekilde çalışabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Rita

KOD:R-330

Fiyat : Tl

Rita R-330 numaralı ürünümüz seçerek sizler de rahat ve şık bir yönetici koltuğuna sahip olabilirsiniz. Bu koltuk sayesinde ofisinize gelen misafirlerin de dikkatini çekebilirsiniz. Çünkü hem rengi hem de tasarımı ile bu ürün tamamen farklı bir hava uyandırmaktadır. Bu da sizlere özel olduğunuzu hissettirecek bir koltuk olduğunu göstermektedir. Geç kalmadan bu ürünü seçerek mekânlarınızda şık bir hava yakalayabilir ve rahatlığı sayesinde kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Daha önce yaşadığınız bel ve sırt ağrılarınızı da bu koltukta asla yaşamazsınız. Bu ürünümüz dışında yer alan; bar tabureleri, konferans koltukları, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, keson ve fileli koltuk modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Elegans

KOD:8076

Fiyat : Tl

Şık bir ofis yönetici koltuğuna sahip olmak istiyorsanız ürünlerimiz arasında Elegans 8076'yı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; sandalyeler, bar tabureleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, bekleme koltukları, fileli koltuk, toplantı koltukları, keson, ofis kanepeleri hakkında da sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Seçeceğiniz ofis yönetici koltuğu Elegans 8076 olduğu taktirde rahat ve keyifli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Duruşunda ki şıklıkla ofisinize farklı ve kaliteli bir hava kazandıracak olan bu koltukta bel ya da sırt ağrısı çekmenize de gerek kalmayacaktır. Tamamen insan sağlığına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan bu ürünle sizler de sağlığınıza özen gösterebilir ve bunu kendinize fark ettirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Arya

KOD:A-420

Fiyat : Tl

Farklı görünümü ile dikkat çeken şık ve rahat bir ofis yönetici koltuğu olarak karşımıza çıkan Arya A-420 numaralı ürün sayesinde sizler de mekânlarınızda şık görünümler elde edebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında yer alan; ofis kanepeleri, yönetici koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, konferans koltukları, bekleme koltukları, fileli koltuk, yönetici koltukları ve keson modelleri arasından da beğendiğiniz ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz ofis yönetici koltuğu sayesinde çok rahat ve ağrısız çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Bu saatlerinize ek olarak kaliteli ve verimli çalışma imkânı da bulabilirsiniz. Masa başı çalışanlarının en büyük sorunu olan bel ve sırt ağrılarını da bu koltuk sayesinde asla çekmezsiniz. En önemlisi de yaptığınız işten asla sıkılmazsınız. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Punto

KOD:P-410

Fiyat : Tl

Farklı bir ofis yönetici koltuğu arayışı içindeyseniz sizler de Punto P-410 numaralı ürünü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem kaliteli ve keyifli zamanlar geçirebilir hem de daha önce yaşadığınız bel ve sırt ağrılarını yaşamazsınız. Gerek rengi gerek de tasarımı ile ofislerinize bambaşka bir şıklık katacak olan bu üründen alarak sizler de doğru bir karar verebilirsiniz. Böylece kendinizi daha mutlu hissedebilir ve yaptığınız işten daha fazla keyif alabilirsiniz. Ürünün bel boşluğunu dolduran yapısı sayesinde saatlerce otursanız bile belinizde ağrı hissetmezsiniz. Hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, toplantı koltukları, konferans koltuklar, bekleme koltukları keson, fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları ve ofis kanepelerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Fırat

KOD:FRT-01

Fiyat : Tl

Boyun sağlığı ön planda tutularak tasarlanmış olan ofis yönetici koltuklarımız arasında Fırat FRT-01 numaralı ürünümüz de yer almaktadır. Üstelik sadece boyun ağrıları için değil sırt ve bel ağrıları için de engelleyici olarak üretilmiş olan bu ürün sayesinde kendinizi çok rahat bir ortamda çalışırken bulabilirsiniz. Bu rahat ortamda kaliteli ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz gibi yaptığınız işten de büyük ölçüde keyif alabilirsiniz. Hem işinizden keyif almak hem de ağrısız ve başka şikâyetlerinizi olmadan çalışma istiyorsanız bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuklar ve toplantı koltuklarını da sitemizden inceleyebilirsiniz

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Turkuaz

KOD:TR-01

Fiyat : Tl

Turkuaz TR-01 klasik ofis yönetici koltuklarından farklı olarak karşımıza çıkan bir yönetici koltuğudur. Hem modern yapısı hem de şık görünümü ile dikkat çeken bu ürün aynı zamanda çok rahattır. Ve bu yönü ile de birçok kişi tarafından severek tercih edilmektedir. Sizler de bu ürünü tercih ettiğinizde yaşayacağınız bel ya da sırt ağrılarını engelleyebilirsiniz. Özel tasarımı ile ağrılarınızı tamamen engelleyecek olan bu ürün sizlere keyifli ve kaliteli zamanlarda çalışma imkânı sunacaktır. Bu ürünümüzü ve diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, keson, fileli koltuklar, yönetici koltukları, toplantı koltukları gibi ürünlerimizi sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Demre

KOD:DMR-01

Fiyat : Tl

Siyah ofis yönetici koltuklarından sıkıldıysanız hem farklı rengi hem de farklı görünümü ile dikkatinizi çekecek olan bir koltuk olarak Diamond DM-541 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde mekânlarınızda konforlu bir ortam sağlayabilirsiniz. Ayrıca şık tasarımı ile her misafir ettiğiniz kişinin beğenisi kazanabilirsiniz. Bel ve sırt ağrısı gibi şikâyetler yaşamanızı engelleyecek olan bu koltukla kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. İşinizden evinize döndüğünüzde ağrılı ve şikâyetçi vakitler geçirmek zorunda da kalmazsınız. Böylece işinizi daha çok severek yapabilirsiniz. Bu ürünümüz dışında diğer ürünlerimizi de incelemek isterseniz; bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, konferans koltukları, yönetici koltukları, keson ve fileli koltuk modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Comfort

KOD:CMF-01

Fiyat : Tl

Farklı tasarımı ile dikkat çeken ofis yönetici koltuklarımızdan biri de Comford CMF-01 numaralı ürünümüzdür. Bel ve sırt ağrılarını engellemeye yönelik olarak tasarlanmış bu ürün sayesinde sizler de rahat çalışma vakitleri geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Kaliteli deri ile kaplanmış olan bu koltuk terleme ve ağrı gibi herhangi bir soruna neden olmayacaktır. Bu da daha verimli ve kaliteli çalışma saatleri geçirmenizi sağlayacaktır. Ne kadar uzun sürerse sürsün işinizden keyif alabileceksinizdir. Hem bu ürünümüzü hem de; bar tabureleri, konferans koltukları, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, ofis kanepeler, bekleme koltukları, fileli koltuklar ve keson hakkında merak ettiğiniz her ürün çeşidini sitemize girerek incelme şansı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Piramit

KOD:PRM-01x

Fiyat : Tl

Sırt bölgesinde yer alan eğimi sayesinde saatlerce otursanız bile bel ağrısı ve sırt ağrısı çekmeyeceğiniz bir yönetici koltuğu olarak karşımıza çıkan Piramit PRM-01 numaralı ürünümüzden alarak sizler de keyifli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Ve geçirdiğiniz keyifli saatleri verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Daha önce yaşadığınız bel ve sırt ağrılarınıza sebep olan koltukların aksine bu koltukta herhangi bir ağrı ile karşılaşmazsınız. Özel tasarımı ile birlikte rahatlığınıza etki edecek olan bu koltuk mekânlarınıza da ayrı bir şıklık katacaktır. Hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimiz arasında yer alan; bar tabureleri, sandalyeler, toplantı koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, konferans koltukları, fileli koltuklar, yönetici koltukları ve keson modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Arena

KOD:ARN-01

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan ürünlerden; keson, fileli koltuk, toplantı koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, bar tabureleri, sandalyeler ve yönetici koltukları hakkında detaylı bir incelme yaparak en doğru karar verebilirsiniz. Aynı zamanda bir ofis yönetici koltuğu arıyorsanız Arena ARN-01 numaralı ürünümüzü tercih edebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz. Bu ürün sayesinde ağrısız ve kaliteli zamanlar geçirme imkânı bulabileceğiniz gibi daha önce kullandığınız koltuklarda yaşadığınız ağrı gibi sorunları bir daha yaşamazsınız. Böylece daha rahat koşullarda çalıştığınızı hissedebilir ve eve döndüğünüzde kendinizi çok yorgun hissetmezsiniz. Geniş tasarımı sayesinde çok rahat oturma imkânı verecek olan bu koltukla kendinizi çok rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Gediz

KOD:GD-001

Fiyat : Tl

Sandalyeler, bar tabureleri, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, konferans koltukları, keson, fileli koltuklar ve yönetici koltukları hakkında aradıklarınızı sitemizden bulabilirsiniz. Hem rahat hem de şık ürünlerin bir araya getirildiği sitemizde her zevke hitap eden ürün olduğunu ilk bakışta anlayabilirsiniz. Eğer aradığınız bir ofis yönetici koltuğu ise Gediz GD-001 numaralı ürünü tercih ederek çok rahat çalışma saatleri geçirme fırsatını bulabilirsiniz. Rahatlığını belli eden tasarımı sayesinde ağrısız çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Aynı zamanda da rengi ve kaliteli duruşu sayesinde mekânlarınızda çok şık ve farklı bir hava meydana getirebilirsiniz. Bir yönetici olarak kendinize bu koltuğu seçtiğinizde çok güzel bir iyilik yapma şansını elde edebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Concorde

KOD:CND-001

Fiyat : Tl

Derinin ve ahşabın müthiş uyumu ile tasarlanmış olan bir ofis yönetici koltuğu olarak Concorde CND-001 numaralı ürün karşımıza çıkmaktadır. Sizler de bu üründen alarak ofislerinizde şık bir hava yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda rahat olan bu ürün sayesinde çok rahat çalışma zamanları geçirebilirsiniz. Hem kaliteli hem de keyifli çalışma zamanları geçirebilmek adına daha önce kullandığınız rahatsız ve kalitesiz koltuklardan kurtulmalı ve yerine bu koltuğu tercih etmelisiniz. Böylece yaptığınız işi daha çok sevebilecek ve daha keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Ürünümüz dışında diğer ürünlerimizden olan; bekleme koltukları, konferans koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, toplantı koltukları, file koltuklar, keson ve bar tabureleri gibi ürünlerimizi de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Pandora

KOD:PND-001

Fiyat : Tl

Ofisleriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında; ofis kanepeleri, bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, konferans koltukları, fileli koltukları ve keson gibi ürünler yer almaktadır. Sizler de bu ürünlerden alarak mekânlarınızda çok şık bir hava ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer aradığınız ürün bir ofis yönetici koltuğu ise Pandora PND-001 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem şık hem de rahat bir ofis yönetici koltuğuna kavuşma şansını da elde edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız koltuklarda yaşadığınız bel ve sırt ağrılarını bu koltukla yaşamazsınız. Ve böylece daha verimli şekilde çalışma imkânı bulabilir en önemlisi de yaptığınız işten keyif alabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Modena

KOD:MDN-01

Fiyat : Tl

Siyah deri ile yakalanan şıklık özellikle de ofislerin vazgeçilmezi olarak bilinmektedir. Alınan ofis yönetici koltuklarında en çok tercih edilen türü bu olması da ne kadar kullanışlı ve asla modası geçmeyen bir uyum olduğunu göstermektedir. Sizler de böyle bir koltuk arayışı içindeyseniz Modena MDN-001 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünün hem çok şık olması hem de kaliteli yapısı ile aradığınız ürünü bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak bel ve sırt bölgesinin özel tasarımı sayesinde hiçbir ağrı da çekmezsiniz. Gerek bu ürünü gerekse diğer ürünlerimizden olan; konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, bekleme koltukları, ofis kanepeler, toplantı koltukları, fileli koltuklar, keson ve yönetici koltuklarını sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Ceyhan

KOD:CH-001

Fiyat : Tl

Kırmızı derinin metal ile uyumunu Ceyhan CH-001 numaralı ofis yönetici koltuğu ürünümüzde rahatlıkla görebilirsiniz. Bu ürün sayesinde mekânlarınızda şık görünümler ortaya çıkarabilir ve bu şık görünümlerinizde aynı zamanda rahatlığı da yakalayabilirsiniz. Bir yönetici olarak oturacağınız koltuğun çok rahat olmasına dikkat etmelisiniz. Bu ürünümüzü seçtiğiniz takdirde ağrısız ve rahat zamanlar geçirmeniz mümkün olacaktır. Hem keyifli anlar yaşayabilmek adına hem de ofislerinizde şık görünümler meydana getirebilmek adına sizler de bu ürünümüzü alabilirsiniz. Ve daha verimli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimiz arasında yer alan; sandalyeler, konferans koltukları, bar tabureleri, toplantı koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, keson, fileli koltuk ve yönetici koltuklarından da dilediğiniz ürün hakkında inceleme yapabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Ceyhan

KOD:CH-007

Fiyat : Tl

Ürünlerimiz arasında; bar tabureleri, sandalyeler, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, bekleme koltukları, konferans koltukları, file koltuklar ve keson modelleri bulunmaktadır. bu ürünlerin her birini sayfamızdan detaylı olarak incelemeniz mümkündür. Eğer almak istediğiniz ürün ofis yönetici koltuğu ise Ceyhan CH-007 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde şık ve rahat bir seçim yapma şansını elde edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız koltuklarda olduğu gibi bu koltukla bel ya da sırt ağrısı çekmeniz mümkün olmayacaktır. Aksine çok rahat ve ağrısız çalışma saatleri geçirebileceksinizdir. Bu saatlerinizi de verimli şekilde değerlendirebilecek ve yaptığınız işten keyif alacaksınızdır. Aradığınız kalite ve rahatlıksa bu ürün doğru bir seçim olacaktır. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Soho

KOD:SH-001

Fiyat : Tl

Ürünlerimiz arasında yer alan Soho SH-001 numaralı ürünümüzü tercih ettiğinizde çok rahat bir ofis yönetici koltuğuna sahip olma şansını da yakalayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde mekânlarınızda şık görünümler ortaya çıkarabilir ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir rahatlığı elde edebilirsiniz. Hem kaliteli malzemeden üretilmiş olması ile hem de ağrıları önleyen yapısı ile dikkat çeken bu ürün sizlere de keyifli zamanlar geçirirken verimli çalışma imkânı sunacaktır. Böylece yaptığınız işten daha büyük keyif almanız da mümkün olacaktır. Hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimiz arasında yer alan; konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, keson, fileli koltuklar, toplantı koltukları ve yönetici koltukları gibi ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Soho

KOD:SH-007

Fiyat : Tl

Soho SH-007 numaralı ürünümüzü seçerek mekânlarınızda şık bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi rahat ve konforlu bir ürüne de sahip olma fırsatı bulabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem keyifli zamanlar geçirebilir hem de yaptığınız işten daha fazla keyif alabilirsiniz. Bel ve sırt bölgenizde meydana gelebilecek ağrıları da engelleyecek olan bu ürünle kendinizi hiç olmadığınız kadar keyifli çalışmalar yaparken bulabilirsiniz. Bu da sizlere yaptığınız işi daha çok sevme imkânı sunabilir. Hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimiz arasında yer alan; konferans koltukları, fileli koltuklar, bekleme koltukları, sandalyeler, toplantı koltukları, yönetici koltukları, ofis kanepeleri ve keson gibi ürünlerimizi de sitemize girerek detaylı şekilde incelme şansı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Yönetici Koltukları - Violet

KOD:VLTAL-001

Fiyat : Tl

Ofis kanepeleri, bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, keson, fileli koltuk ve konferans koltukları gibi ürünlerden hangisine ihtiyacınız varsa sitemize girerek bu ürünlerden bulma şansını yakalayabilirsiniz. Bu ürünlerle mekânlarınıza şık bir hava katabileceğiniz gibi rahat ve konforlu olma şansını da yakalayabilirsiniz. Böylece kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu ve rahat çalışırken bulabilirsiniz. Daha verimli çalışmanın verdiği huzurla da kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Eğer aradığınız ürün bir yönetici koltuğu ise Violet VLT-AL-001 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Şıklığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan bu koltuk sayesinde verimli çalışmalar gerçekleştirme şansını elde edebilirsiniz. Böylece yaptığınız işten de büyük keyif alabilirsiniz. 

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik