Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

Nazalli Enjoy01

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :Enjoy01

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları resimdeki modelimiz baş koyma desteği ile çalışma aralarında dinlenmenizi sağlar. Boyun desteği ve bel desteği bulunan fileli koltuk terleme yapmaz.  Boyun ve bel ağrılarını gidermek için özel olarak dizayn edilmiştir. Uzun süre çalışmadan dolayı sorun yaratan iskelet sistemine iyi bir çözüm olacaktır.

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları enjoy 01 modeli aynı zamanda kolçaklı ve amortisörlüdür. Yatırılabilen koltuk her noktada sabitlenebilir. Bu koyluk modeli istenilen renklerde de imal dilebilmektedir. Alüminyum ayaklı olan koltuk rahat olduğu kadar sağlık açısından da tartışılmaz faydaları vardır. koltukta oturan kişinin omuriliği koltukta kalır ve bu nedenle herhangi bir bel ve sırt ağrısı yaşamaz. Kolunu ve başını koltuğa koyarak rahat edebilir. İş ağlığı yasasında uyan koltuk özelliklerine göre hazırlanmıştır.
Ayrıca bar tabureleri, konferans koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, bekleme koltukları, fileli koltuk, toplantı koltukları, yönetici koltuklarını sayfamızdan detaylı olarak özelliklerine göre inceleme fırsatı bulun.

Teklif İste
ofis koltukları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik