Nazalli CH-002
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Ceyhan Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Ceyhan

900 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :CH-002

Fiyat : Tl 900 TL + KDV

Ofislerde şık tasarım ve rahatlık en önemli unsurdur. Bu özellikler de tabi ki koltukların seçimi ile sağlanmaktadır. Seçeceğiniz koltuk rahat olduğu takdirde iş yerinizde de verim yükselecektir. Sizler de sitemize girerek toplantı koltukları ürünlerimizi incelebilirsiniz. Örneğin; Ceyhan CH-002 adlı ürünümüzü inceleyerek ne kadar şık bir tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz. Şık olduğu kadar rahat olması ile de dikkat çeken bu ürün tamamen insan sağlığı düşünülerek tasarlanmış bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Hem kaliteli olması hem de daha önce bel ve sırt ağrılarınıza sebep olan koltuklara benzememesi ile bu ürün dikkatinizi çekecektir. Görünümü ile de ofislerinize renk katacak olan bu koltuğu daha yakından incelemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Ringo

KOD:RNG02

Fiyat : Tl

Ofis sandalyesi ergonomik bel destekli Ringo, Uzun saatler masa başında oturması gereken çalışanların en fazla şikâyet ettikleri konu eklemlerindeki, uzuvlarındaki ağrılardır. Belleri ağrır, bel ve boyun ağrıları giderek fıtığa neden olur. Omuzlar çöker ve omurgada önemli hasarlara neden olur. Bunların nedeni uzun saatler sağlıksız bir sandalyesinde hareketsiz kalmaktır. Masa başında, gelişigüzel imal edilmiş bir sandalye üzerinde çalışmak omurganın giderek geri dönüşsüz şekilde hasar görmesine neden olur. Uzmanlar çalışma mobilyalarının seçilmesinde çok özen gösterilmesine dikkat çekmektedir. Kaliteli firmalardan ergonomik detaylarla tasarlanmış ve ortopedik malzemeleri olan koltukların alınması çok önemlidir. Bu konuda markamıza kesinlikle güvenebilirsiniz. Toplantı ve çalışma sandalyeleri konusunda en donanımlı modelleri, çok uygun fiyatlara alacaksınız. Özellikle, ofis sandalyesi ergonomik bel destekli Ringo modeli beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Ofis sandalyesi ergonomik bel destekli Ringo modeli, hem yöneticilerin, hem de çalışanların beklentilerini, yüksek seviyede karşılayacak bir model. Bu model çalışanlarınızın ve işveren olarak sizin iş verimini maksimum şekilde artıracak. Uyuşmalarınız, ağrılarınız olmayacak, bu şekilde işinize çok daha sağlıklı şekilde odaklanabileceksiniz. Markamızın modellerini, özellikle Ringo modelini kullandığınızda daha önce neden seçim yapmadım diye düşünüp üzüleceksiniz. Bu modelin en önemli özelliklerinden biri bel destekli olmasıdır. Koltuklara ya da sandalyelere oturduğumuzda belimizde ister istemez bir boşluk oluşur. Bu boşluk nedeniyle zamanla bel ağrıları başlar. Bunu aşmak için seçtiğiniz sandalyenin bel destekli olması gerekir.

Ortapedik Tasarımı ile Ringo

Ofis sandalyesi ergonomik bel destekli Ringo modelinde, mükemmel ve her beden için uygun bel desteği sistemi bulunmaktadır. Oturduğunuzda ve yaslandığınızda bu etkiyi hemen anlayacaksınız. Boyun desteği sayesinde ise boynunuzu ağrımaması için yerleştirebilirsiniz. Ofis sandalyesinde kaplama seçenekleri renk bakımından bir hayli zengindir. İstediğiniz renklerde siparişlerinizi verebilirsiniz. Gerek ofis mobilyaları, gerekse alandaki genel dekorasyon renklerine göre seçim yapmanız mümkündür. Markamız, müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem vermektedir ve sizden gelen taleplere cevap verebilecek kapasite üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Hem sandalye ve koltuklar, hem de diğer ofis mobilyaları üretimlerinde farklı renk seçenekleri ile çeşitli ekleme ve çıkarmalar yapabiliriz.

Ringo modelini markamızın diğer üretimlerinde olduğu gibi iki yıl garantili şekilde alacaksınız. Bu garanti sürecinde haklarınızı sonuna kadar kullanabilirsiniz. Değişim, parça değişimi, tadilat gibi talepleriniz firmamız tarafından en kısa sürede karşılanmaktadır. TSE Kalite belgeli ürünlerimizdeki kaliteli malzemeden, ince işçilikten ve estetik, sağlık özelliklerinden çok memnun kalacaksınız. Hem yöneticilerin, hem de çalışanların ofis sandalyelerimizden beklentilerini fazlasıyla karşılayacaklarından eminiz. Bu model oturan kişiye hareket etkinliği sağlamaktadır. Arkaya esneyebilen ve istenilen açıdan sabitlenebilen bir modeldir. Ayrıca amortisör sistemi de bulunmaktadır. Ayakları tekerlekli, kullanılan malzeme ise uzun ömürlüdür. Farklı ağırlıkta ve boyda kişilerin oturması için kapasitesi olan bir modeldir. Harika bir modeldir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-032B

Fiyat : Tl

Ofislerin vazgeçilmezleri arasında olan çalışma koltukları toplantılarda ve çalışma esnasında elemanlarınızın rahat etmeleri ve ofis şıklığını tamamlamaları açısından son derece önemlidir. Ofis mobilyalarınıza uygun, pek çok renk ve model seçeneği bulunan çalışma koltukları için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Çalışma koltukları ve diğer pek çok modeli sitemizde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ve renkte sipariş verebilirsiniz.
Krom veya ahşap kolları olan modern tasarımlara sahip modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel imalatlarımız da bulunduğundan tercihlerinizde değişiklik istediğiniz bölmeler ile bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle çok sayıda sipariş verildiğinde, dilerseniz size özel tasarımlar da yapmaktayız. Ergonomik çalışma koltuklarımızın hepsi 3 yıl garantili olup aynı zamanda TSE standartlarına uygun üretilmektedir. Tüm siparişleriniz ve sorularınız için web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-03-B

Fiyat : Tl

Renkli görünümlerle toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde cıvıl cıvıl bir hava yakalamak için sizler de ürünlerimiz arasında yer alan Relax RX-03-B numaralı ürünü tercih edebilirsiniz. bu ürünle birlikte mekanlarınızda güzel görünümler yakalayabilmenin yanı sıra rahta ve konforlu alanlar da ortaya çıkarabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızın kabusa dönüşmesine neden olan ağrılarınızdan bu ürün ile kurtulabilir, ağrısız ve şikayetsiz zamanlar geçirebilirsiniz. İş güvenliği yasası göz önünde bulundurularak insan sağlığına en uygun şekilde tasarlanmış olan bu ürün sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat bir iş yaşamında bulabilirsiniz. yorgun ve bitkin düşmeden evinize dönebilir, güne enerjik şekilde devam edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Relax

KOD:RX-014

Fiyat : Tl

Rahat ve şık tasarıma sahip bir toplantı koltuğu modeli arıyorsanız, ürünlerimiz arasında yer alan Relax RX-014 numaralı ürünü inceleyebilirsiniz. İlk bakışta da göreceğiniz şık ve modern tasarımı ile dikkatinizi çekecek olan bu üründe kolçaklar da çok farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Şık olduğu kadar rahat olan ürünle birlikte bel ve sırt ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Böylece daha keyifli çalışabilir ve yaptığınız işten büyük ölçüde zevk alabilirsiniz. Hem rahat hem de şık bir şekilde toplantı salonlarınıza ve ofislerinize bambaşka bir renk katabilirsiniz. Bu renle, uzun süren toplantılarınızda bile herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Hem bu ürünü hem de diğer ürünleri yakından incelmek için sitemize göz atabilirsiniz.

Ayrıca; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Fit

KOD:FT-004

Fiyat : Tl

Toplantı koltuklarınızın seçiminde en ideal olan tercihi yamak için Fit FT-004 numaralı koltuk modelimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tercihiniz sayesinde kaliteli ve rahat iş ortamları sağlayabilirsiniz. ofislerinizde, toplantı salonlarınızda ve bürolarınızda kullanabileceğiniz bu koltuklar sayesinde daha önce yaşadığınız ağrı şikayetlerinden de kurtulabilirsiniz. Bu ürün ile birlikte bel ve sırtla ilgili hiçbir sağlık sorunu yaşamazsınız. Çünkü ürünün bel boşluğunu dolduran tasarımı ve sırt kısmını kavrayan dokusu yaşayacağınız ağrıları büyük oranda engelleyecektir. Bu da daha sağlıklı bir çalışma hayatı geçirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda uzun süren toplantılarınızda bile hiçbir sıkıntı yaşamamanıza yardımcı olacaktır.

Diğer ürünlerimiz hakkında inceleme yapmak adına; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerine de göz gezdirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Nitro

KOD:NTB-14

Fiyat : Tl

Kibar görüntüsü le dikkat çekecek olan bir toplantı ve ofis koltuğu arıyorsanız ürünlerimiz arasında yer alan Nitro NTB-14 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde çok rahat vakitler geçirebilir ve kaliteli bir koltuğa sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Saatler boyunca iş yerinde kaldığınız halde, oturduğunuz bu koltuk sayesinde kendinizi yorgun hissetmezsiniz. Üstelik görünümü ile de ofislerinize ve mekânlarınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Gerek tasarımı gerekse rahatlığı ile dikkatinizi çekecek olan bu ürün bir toplantı koltuğunda aranan tüm özelliklere sahiptir. En önemli özelliği de ağrıları engelleyen tasarımı ve rahat oturma imkânı sunan kalitesidir.

Sizler de hem bu ürünümüzü hem de diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sitemizden incelme şansını bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Nitro

KOD:NTB-20

Fiyat : Tl

Şık ve çok yer kaplamayan bir toplantı koltuğu ile toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde canlı bir hava yakalamak istiyorsanız Nitro NTB-20 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüzde rahatlığı ve kaliteyi aynı anda yakalayabilirsiniz. Canlı renkleri sayesinde mekânlarınızda cıvıl cıvıl bir hava yaratabilirsiniz. Toplantılarınızın daha güzel geçmesini sağlayabilir ve saatler sürse bile sıkılmadan devam edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ağrı ve benzeri şikâyetlerinizden de kurtulma imkânı bulabilirsiniz. Daha önce kullandığınız koltuklar yüzünden yaşadığınız şikâyetleri bu koltuğu kullandığınızda asla yaşamazsınız. Çünkü tamamen insan sağlığına yönelik olarak tasarlanmış bu model, sizlere hiçbir rahatsızlık yaşatmayacaktır.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelemeniz mümkündür. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Oscar

KOD:OK-434

Fiyat : Tl

Oscar OK-434 numaralı ürünümüzü incelediğinizde kalitenin ve şıklığın nasıl bir araya geldiğini görebilirsiniz. Bu kalitenin aynı zamanda rahatlık olduğunu da hemen anlayabilirsiniz. Daha önce kullandığınız toplantı koltuklarında ya da ofislerinizde yer verdiğiniz koltuklarda yaşadığınız bel ve sırt ağrılarınızı bu koltukla yaşamanız mümkün değildir. Çünkü bu koltuk iş yasası güvenliği ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu da sağlığınıza olumsuz etki edecek unsurların bu koltukta olmadığını göstermektedir. Yapacağınız tercih ile sizler de sağlığınız her şeyden önce geldiğini kendinize ispatlayabilirsiniz. Böylece ağrısız ve şikâyetsiz saatler geçirebilir daha mutlu bir şekilde iş yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Oscar

KOD:OK-428

Fiyat : Tl

Modernliği ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz toplantı koltuğu arayışı içindeyseniz Oscar OK-428 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem kaliteli zamanlar geçirebilir hem de iş yerinizde ki verimizi arttırabilirsiniz. Kullanılan derinin en kaliteli derilerden olması ve tasarımında insan sağlığına olumlu etki edecek fonksiyonların göz önünde bulundurulması sebebi ile bu ürün sizlerin de dikkatini çekecektir. Hem rahat çalışma ortamları sunabilecek hem de uzun saatler boyunca oturulsa bile ağrıya yol açmayacak olan bu özel tasarım koltuk sayesinde mekânlarınıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.  Bu hava sayesinde kendini daha mutlu hissedebilir ve çalışmaktan hiçbir zaman şikâyet etmezsiniz.

Bu ürünümüzü ve diğer ürünlerimizi; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Diamond

KOD:DM-541

Fiyat : Tl

İş yerlerinizde rahatlığa öncelik vermek istiyorsanız işe koltuklardan başlamanız faydalı olacaktır. Çünkü koltuklarda yapacağınız doğru tercih sayesinde rahat bir ortamın en önemli parçasını tamamlamış olabilirsiniz. Seçeceğiniz koltukta bel sağlığı için doğru tercih yapmanız gerekmektedir. Bu koltuğun sağlık açısından olduğu kadar şıklık açısından da ideal olmasını istiyorsanız ürünlerimiz arasında yer alan Diamond DM-541 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde kaliteli iş yaşamınızda daha verimli işler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce yaşamadığınız kadar rahat ve keyifli iş hayatını bu koltuklar sayesinde yaşayabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızın sonunda bile kendinizi yorgun ve halsiz hissetmek durumunda kalmadan evlerinize dönebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Ares

KOD:ARS-02

Fiyat : Tl

Son model toplantı koltuğu arayışı içindeyseniz ve bu koltukta birçok olumlu özellik arıyorsanız ürünlerimizden olan Ares ARS-02 numaralı ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüzün sırt ve bel bölgenizde oluşacak tüm ağrıları engelleme gibi bir özelliği bulanmaktadır. Ayrıca birden fazla fonksiyona sahip ürünümüzde hareketli kolçaklar ve oturma yerinin dilendiği şekilde ayarlanması gibi özellikler yer almaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra bel boşluğu dolduran bir tasarıma sahip olması da yaşanabilecek ağrıları büyün ölçüde engellemektedir. Böylece saatler boyunca oturulsa bile yorgunluk ya da bitkinlik gibi unsurlar meydana gelmemektedir. Sizler de toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde farklı havalar yaratmak istiyorsanız bu ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sitemizde diğer ürünlerimizi inceleme şansını da bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerinin bulunduğunu görebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Fırat

KOD:FRT-02

Fiyat : Tl

Masa başında çalışan kişilerin en büyük şikâyeti bel ve sırt bölgelerinde meydana gelen ağrılardır. Bu ağrılar sebebi ile çok fazla çalışmaktan yorgun düşen insan vücudu zamanla kalıcı hastalıklara bile maruz kalabilmektedir. Bu nedenle de kullanılan koltukların rahat ve konforlu olması çok büyük önem arz etmektedir. Sizler de koltuk seçimlerinizde doğru tercih yapmak adına kaliteli ve insan sağlığı düşünülerek tasarlanmış ürünlerden kullanmalısınız. Ürünlerimiz arasında yer alan Fırat FRT-02 numaralı ürünümüzle bu rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz. Hem kaliteli malzemelerden üretilmiş olması hem de terleme yapmama gibi bazı özellikleri içinde barındırması iş yaşamanızın daha rahat ve keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelemeniz ve fikir edinmeniz mümkün olacaktır.

 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Zirve

KOD:ZRV-02

Fiyat : Tl

Masa başında çalışmanın verdiği en büyük sıkıntıların başında ağrı ve benzeri şikâyetler gelmektedir. Bu tarz şikayetlerin yaşanmasında da en büyük etmen kullanılan koltukların rahatsızlığıdır. İyi ve kaliteli koltuk kullanılmadığı takdirde böyle ağrı şikayetleri ile karşılaşılması kaçınılamaz olacaktır. Bu sebeple seçeceğiniz koltuğun rahat olmasına dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekmektedir. Bu ürünlerden birin seçmek istiyorsanız Zirve ZRV-02 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Üründe yer alan rahatlık ve şıklık unsurlarının yanı sıra ağrıya sebep olmayacak tasarımı da sizi etkileyecektir. Bu etki sayesinde saha verimli bir şekilde çalışmanız mümkün olacaktır. Verimli çalışma saatlerinize ek olarak keyifli çalışmanız da bu koltuklar sayesinde mümkündür.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Turkuaz

KOD:TR-02

Fiyat : Tl

Klasik toplantı koltuklarından arıyorsanız ancak aynı zamanda modern ve kaliteli olmasını istiyorsanız Turkuaz TR-02 numaralı ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Bu ürünün hem klasik hem de modern görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz. Şıklığı ile sizleri büyüleyecek olan bu koltukla çalışma hayatınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Hem mutlu çalışma hayatı yaşayabilir hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tüm gün bel, sırt ve boyun ağrısı çekmek zorunda kalmayacağınız bu ürün ile mekânlarınızı çok kaliteli alanlara çevirebilirsiniz. Bu alanlarınızda yağacağınız toplantıların uzun sürmesinden şikâyetçi olmazsınız ve asla işinizden sıkılmazsınız. Daha verimli ve daha kaliteli işleri de bu koltuğun rahatlığı sayesinde çıkarabilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de yakından inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Eva

KOD:EV-02

Fiyat : Tl

İş yerlerinizde konforu ve şıklığı bir arada yakalamak istiyorsanız koltuklarınızı yenileyerek işe başlayabilirsiniz. Bilindiği gibi tüm gün üzerinde oturulan koltukların rahat olması çok önemlidir. Örneğin; ter yapmaması ve oturulurken bel ya da sırt ağrılarına sebep olmaması bir koltukta aranan en önemli özelliktir. Sizler de toplantı koltuklarınızın seçiminde bu maddelere dikkat edebilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Görselliği ile de çok şık olan koltukların renklerinde dilediğiniz tercihi yapabilir ve ofislerinizde uyum sağlayabilirsiniz. Uzun saatler süren toplantılarınızdan sıkılmazsınız ve işten eve döndüğünüzde kendinizi bitkin hissetmek durumunda da kalmazsınız. Bu nedenle seçeceğiniz koltuk türü ürünlerimiz arasından Eva EV-02 kodlu ürün olabilir. Saydığımız tüm özellikleri bu üründe bulabilirsiniz.

Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva, kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda uzun seneler görünümünden hiç bir şey kaybetmeden kullanılabilecek bir üründür. Konforlu olduğu için uzun mesai yapan kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakır. Sağlıklı kumaş ve metal malzemelerin seçimi konusunda çok büyük titizlik gösterilerek yaşanacak cilt reaksiyonlarının ve alerjilerin önüne geçilmiştir. Deri kumaş  kullanılmıştır. İsteğe bağlı olarak farklı renk seçenekleri belirlenerek üretime sokulabilir. Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva normal kumaş kullanılarak da tasarlanabilir. TSE belgeli ve 2 yıl garanti kapsamındadır. Kol kısmının metal olması deri ile bütünlük sağlanmasına sebep olmuştur. İskeletinin sağlam olması hem vücut sağlığı için ideal  hem de çökme yaşanmasını engellemektedir. Aynı malzemeler kullanılarak Bekleme& Misafir koltukları için de üretim yapılabilmektedir. Ayak kısmı metal, tekerlekler ise iyi kalite plastikten oluşmaktadır. Tekerlekler sayesinde rahat hareket etme özgürlüğü yaşanmaktadır. Ofis içerisinde her alana rahat bir şekilde müdahale edilebilir.

Bütçeye sorun yaratmayan ve çalışanların hem çalışırken, hem toplantı esnasında yüzlerini güldürecek olan toplantı ve çalışma sandalyeleri siparişlerinizi anında online şekilde verebilirsiniz. Tüm sandalyelerde isteğinize bağlı değişiklikler yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı koltukları kolçaklı veya kolçaksız sipariş edebileceğiniz gibi, terletmeyen kumaş yahut suni deri tercihinde de bulunabilirsiniz. Hem ofis dekorasyonuna uygun, hem çalışanların rahatına destek verecek pek çok model, kaplama veya özelliği aynı anda sandalyelerimizde bulabilirsiniz.

Toplantı odaları için kolçaklı modeller çalışanların ya da konukların notlar alabilmelerini kolaylaştırmakta ve kollarının da rahat etmesini sağlamaktadır. Çalışma esnasında ise kolçaksız modeller de tercih edilebilir. Sandalyelerin masanın yüksekliğine göre ayarlanabiliyor olması gerekli konforu sağladığı gibi, aynı zamanda sandalyelerin arkaya yatarlı mekanizmalara sahip olması da sırt ağrılarına son vermektedir. Boyunluklu modeller, tekerlekleri ile kolay hareket eden sandalyeler, terletmeyen kumaş seçenekleri gibi sayısız özellik çalışanların rahatı düşünülerek sandalyelerde var olmuştur.

Son Derece Rahat ve Şık Sandalyeler

Uzun süren toplantılardan verim almak isteyen kişilerin tercihi Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva grubu olmaktadır. Arkaya yatma özelliği ile yoğun geçen bir gün kolay bir şekilde atlatılabilir. Model, yeni teknoloji kullanılarak büyük bir özenle üretime sokularak meydana gelmiştir. Firma kendi fabrikasında üretim yaptığı için oluşabilecek bir problem sırasında yedek parça konusunda yardım sağlaması avantajlı durumlar arasında yer almaktadır. Minder kısmının rahatlığı uzun oturumlarda çok büyük katkı sağlamaktadır. Sırt kısmındaki eğim bel desteği sağladığı için fıtık problemi yaşayanlara çok büyük avantaj sağladığı için ağrı hissi kesinlikle hissedilmemektedir. Sipariş aşamaları çok kolay bir şekilde geçilerek ödeme yapıldıktan sonra kısa zaman diliminde üretime geçilmektedir. Kafada oluşan soru işaretlerini gidermek adına e mail, telefon ve whatsapp detayların iletişim seçeneğine tıklayarak ulaşılabilir.

Kısa ya da uzun vadede kesinlikle sorun çıkarmayacak olan bir üründür. Yaşanacak problemler de en iyi şekilde telafi edilecektir. Deneyimli bir kadronun ellerinden çıkan Toplantı ve Çalışma Sandalyeleri Eva her türlü teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Kumaşın silinebilir olması temizliğin de kolay yapılmasını sağlamaktadır. Temizlik aşamasından sonra kumaş kısmında solma, deforme olma, aşınma gibi durumlar kesinlikle yaşanmaz. Metal kısımlar da ise paslanma ve oksitlenme durumları asla olmaz. Her türlü durum göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapılmıştır. Görünüm olarak da girdiği ortama farklı bir hava katmaktadır. Hem klasik hem de modern çizgi taşımaktadır. Her türlü ofis ortamına uyum sağlayacak olan bir üründür.

İsteğe bağlı olarak sitedeki adrese ziyaret yaparak tüm ürünler çıplak göz ile görülerek incelenebilir. Piyasaya oranla oldukça uygun fiyatlı olan sandalyenin ödemeleri nakit, havale ve EFT seçenekleri kullanılarak yapılabilir. Teklif iste seçeneğinde bulunan formu doldurarak da bu anlamda ürün ve adet bilgisi yazarak teklif alınabilinir. Fiyatlar site içerisinde artı KDV olarak ekrana yansımaktadır.

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Aristo

KOD:A-002

Fiyat : Tl

Ofislerde vazgeçilmez unsur olan toplantı koltukları sizlerin de vazgeçilmezleri arasında olabilir. Bir toplantı koltuğunda aranan en önemli özelliğin rahatlık ve şık görünüm olduğuna inanıyorsanız sitemizde Aristo A-002 ürünü inceleyebilir ve ne kadar şık bir tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz. Ürünün kalitesi ve şık tasarımı tüm detaylarından rahatlıkla anlaşılacağı için sizleri de etkileyecektir. TSE standartlarına uygun olarak üretilen ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak imal edilen bu üründen sizler de alabilir ve toplantı salonlarınızda ya da ofislerinizde bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tasarım avantajından faydalanabilir ve zevkinize uygun tasarımlar yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde ki ürün yelpazesinden de faydalanma şansını bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini inceleme şansını bulabilirsiniz.

 

 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Camel

KOD:C-161

Fiyat : Tl

Sitemizde yer alan Camel C-161 numaralı ürünü inceleyerek toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde bambaşka bir hava yaratma şansını elde edebilirsiniz. Bu ürünü incelediğinizde ahşam kollarının ne kadar şık göründüğünü hemen fark edebilir ve modelinin şıklığından etkilenebilirsiniz. Görünümüyle bile rahatlığını vurgulayan bu koltuklar sayesinde modern bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz. Daha önce çeşitli ağrılarınıza sebep olan ve iş saatinizin sonunda yorgun düşmenize neden olan koltuklarınızın aksine bu ürünle birlikte ağrısız ve şikâyetsiz günler geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi istediğinize göre tasarım yapılmasını sağlayabilir ve kendi zevkinizle ofislerinizi döşeyebilirsiniz. Ergonomik açıdan da çok sağlıklı olan bu ürünümüzden en kısa zamanda edinebilirsiniz.

Ayıca sitemizde yer alan diğer ürünlerimizi yani; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Camel

KOD:C-167

Fiyat : Tl

Toplantı ve ofis koltukları ürünlerimiz arasında yer alan Camel C-167 numaralı ürünümüzü inceleyerek şık tasarımı hakkında izleniminizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında da özellikleri hakkında bilgi alarak rahatlığına dair fikir edinme şansı bulabilirsiniz. Örneğin krom kolları ile modern tasarıma sahip bu ürünle toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca daha önce bel ve sırt ağrılarınıza sebep olan koltuklardan da bir an önce kurtulabilirsiniz. Çünkü bu koltuklarda öyle bir sorunla karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Koltukların iş yasasına uygun tasarımları ve insan sağlığına yönelik modelleri sizlerin de ne kadar rahat olduğunu fark etmenizi sağlayacaktır. Hem keyifli zamanlar geçirmek hem de kaliteli iş ortamları oluşturmak için bu ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sayfamızdan incelme şansı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Arya

KOD:A-421

Fiyat : Tl

Ürünlerimiz arasında yer alan Arya A-421 ürününü incelediğinizde ne kadar kaliteli kumaşla kaplı bir toplantı koltuğu olduğunu fark edebilirsiniz. Uzun süre oturduğunuzda bile terleme yapmayan ve bel ya da sırt bölgelerinizde bir ağrı oluşmasını engelleyen bu koltuklarla sizler de rahat bir iş yaşamı için güzel bir adım atabilirsiniz. Bel boşluğunu dolduran tasarımı sayesinde sağlık sorunlarınızı ortadan kaldıracak olan bu koltuk modeli ile uzun süren toplantılarınızda bile sıkılmadan saatlerce çalışma şansını yakalayabilirsiniz. Kendinizi tüm gün rahat hissedebilir ve evinize gittiğinizde yorgun bir durumda olmazsınız.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson ürünleri için de sitemiz üzerinden inceleme yapabilir ve dilediğiniz ürün için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Blanco

KOD:B-310

Fiyat : Tl

Toplantı koltuklarında aranan en büyük özellik şüphesiz ki terleme yapmamasıdır. Çünkü uzun süren toplantılar sonunda en büyük şikâyet bu konu hakkında olmaktadır. Terleme yapmayan toplantı koltuklarının sahip olduğu en büyük özellik ise fileli olma özelliğidir. Ürünlerimiz arasında yer alan ve fileli olma özelliğine sahip Blanco B-310 numaraları ürünü inceleyerek sizler de rahat bir toplantı koltuğuna sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Bu koltuk sayesinde toplantılarınızın uzun saatler boyunca devam etmesi bile bir şikâyete sebebiyet vermeyecektir. Aynı zamanda bel ve boyun sağlığına uygun tasarımı olan bu üründe iş sağlığı yasası da göz önünde bulundurulmuştur. Ve bu şatlarla koltuk tasarımı tamamlanmıştır.

Ürünlerimiz arasında; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modelleri de bulunmaktadır. İnceleyebilir ve dilediğiniz ürün için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Mango

KOD:MNG-02

Fiyat : Tl

Daha önce kullanmış olduğunuz toplantı ve ofis koltukları yüzünden bel, boyun ve sırt bölgenizde meydana gelen rahatsızlıklar olmuş olabilir. Bu da kullandığınız koltukların insan sağlığını olumsuz etkileyecek şekilde tasarlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Sırtınızı rahat hareket ettiremediğiniz ve bel boşluğunuzu doldurmaya yardımcı olmayan koltuklar yüzünden büyük ağrılar çekmiş olabilirsiniz. Bunlardan kurtulmanın sırası geldi diyorsanız Mango MNG-02 kodlu ürünümüzü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ürünün kalitesi ve tasarımı ilk bakışta dikkatinizi çekecektir. Kullanılan kumaşın ne kadar iyi olduğunu hemen anlayabileceğiniz bu üründe bel boşluğunu dolduran bir tasarım ön plandadır. Kolçaklarının ahşap olması da görüntüne ayrı bir şıklık katmıştır. Ofisleriniz için ideal olan bu ürünü hemen inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleme imkânı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Mango

KOD:MNG-07

Fiyat : Tl

Çok şık bir ofis koltuğu modeli arıyorsanız Mango MNG-07 numaralı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. İlk görüşte şıklığını ve rahatlığını sizlere yansıtacak olan bu koltukla ofislerinizde ve toplantı salonlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Kaliteli ve rahat olan bu koltukta kendinizi çok huzurlu hissedebilir, yaptığınız işten zevk alabilir ve daha verimli çalışma imkânı bulabilirsiniz. İnsan sağlığı için ideal olan bu ürünle birlikte bel, sırt ve boyun bölgenizde meydana gelecek ağrılardan da kısa sürede kurtulabilirsiniz. Daha önce olmadığınız kadar rahat olabileceğiniz iş yerinizde vaktin nasıl geçtiğinizi anlamazsınız ve işten eve geldiğinizde yorgun bir hale bürünmezsiniz. Ürünümüzü hemen inceleyip doğru kararı verebilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelme şansı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Napoli

KOD:NP-547

Fiyat : Tl

Masa başı bir iş yapıyorsanız mutlaka ağrı şikâyetleriniz vardır. Çünkü bu tarz iş yapanların çoğu kullandıkları koltukların ne kadar rahat olduğuna dikkat etmemektedir. Kaliteden ödün vermekte ve rahat koltuk yerine ağrılara sebep olabilecek koltukları seçmektedir. Bu da kişiler de ister istemez ağrı ve benzeri şikâyetlerin artmasına neden olmaktadır. Ancak sizler sağlığınızın her şeyden daha önemli olduğunu düşünüyorsanız tercih edeceğiniz ürün Napoli NP-547 olmalıdır. Bu ürünümüzde sağlığınız düşünülmüştür ve ağrısız saatler geçirebileceğiniz biçimde bir tasarım uygulanmıştır. Daha önce kullandığınız koltukların aksine hem rahat hem de şık olan bu koltuk sizleri de mutlu edecektir. Ve özellikleri ile beğeninizi kazanacaktır.

Bu ürünü ve diğer ürünlerimiz olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sitemizden incelemeniz mümkündür. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Odeon

KOD:OD-416

Fiyat : Tl

Görüntüsü ile ne kadar rahat bir koltuk olduğunu sizlere hemen kanıtlayacak olan Odeon OD-416 ürününü kullanarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayabilirsiniz. Şık ve rahta bir görünüme sahip olan bu koltukta oturmak size dünyanın en rahat insanı olma hissiyatını verecektir. Toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde farklılık yaratmak için de bu ürünü tercih etmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Dilerseniz ürünü sitemiz üzerinden hemen inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Daha önce kullandığınız koltuklardan farklı olarak bu koltukta ağrı ya da benzeri hiçbir şikâyetle karşılaşmayacaksınızdır. Bu da sizlere keyifli vakitler geçirmenizde yardımcı olacaktır. İşten eve geldiğinizde de rahat ve enerjik olmanın tadını çıkarabileceksinizdir.

Ayrıca; bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden incelemeniz mümkündür. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - King

KOD:K-376

Fiyat : Tl

Evlerde ki rahatlık kadar iş yerlerinde de rahatlık sağlanmalıdır. Çünkü günümüzde evden daha çok vakit geçirilen yerlerden ilki iş yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle masa başında ve bilgisayar başında çalışanların çok fazla bel ve sırt hatta boyun ağrıları yaşadıkları bilinmektedir. Bunun da sebebi tüm gün oturulan koltuklardır. Kullanılan koltukların ter yapması ve çok rahatsız edici özelliklere sahip olması rahatsızlıklara ve sağlık açısından olumsuzluklara sebep olmaktadır. Bu nedenle de koltuk seçiminde rahatlığa önem verilmesi gerekmektedir. Sizler de böyle olumlu fonksiyonlara sahip bir koltuk arayışı içindeyseniz King K-376 kodlu ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de rahat bir koltuğa bu ürünü seçerek kavuşabilirsiniz.

Ayrıca diğer ürünlerimizi yani; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Safari

KOD:SA-041

Fiyat : Tl

Masa başı bir iş yapıyorsanız işten eve döndüğünüzde bel ve sırt ağrıları ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunun sebebi de kullandığınız koltukların çok rahatsız olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle sağlığınıza büyük önem vermeniz gerektiğini unutmamalı ve bir an önce bu koltuklardan kurtulmalısınız. Sağlık koşulları göz önünde bulundurularak üretilmiş olan Safari SA-041 numaralı ürünümüzü alarak ağrı ve benzeri şikâyetlerinizden kısa sürede kurtulma imkanı bulabilirsiniz. Böylece yaptığınız işten zevk alabilir ve işten eve döndüğünüzde kendinizi kötü durumda hissetmezsiniz. Daha önce yaşadığınız hiçbir sağlık sorunu ile bu koltuklarda karşılaşmazsınız. Bu da sizleri daha verimli çalışabilecek bir duruma getirir ve yaptığınız işlerde daha başarılı olursunuz.

Sitemize girerek; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de yakından inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Rita

KOD:R331

Fiyat : Tl

Ürünlerimiz arasında yer alan ve toplantı koltuğu olarak kullanılan Rita R331 ürünümüzü incelediğinizde ne kadar şık bir görüntüye sahip olduğunu görebilirsiniz. Şık olduğu kadar kaliteli ve konforlu bir koltuk olan bu üründe renkler de beğeninizi kazanacaktır. Gerek renkleri gerekse modeli ile sizlere ve beğenilerinize hitap edecek bu ürünü alarak toplantı salonlarınızda, ofislerinizde ve bürolarınızda şık görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Bel boşluğunu dolduran tasarımı sayesinde de asla bel ya da sırt ağrısı çekmezsiniz. Böylece daha iyi şartlarda çalışma şansı bulabilir ve büyük verim alabilirsiniz. Geç kalmadan ürünümüzü detaylı olarak inceleyebilir ve kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Ayrıca diğer ürünlerimizden olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Eleganz

KOD:8077

Fiyat : Tl

Ofislerin ve toplantı salonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan en önemli unsurlar arasında çalışma koltukları bulunmaktadır. Sizler de hem rahatlık hem de şıklık açısından bir bütünlüğü içinde barındıran koltuk modelleri arıyorsanız Eleganz- 8077 adlı ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Ürünümüzü incelediğiniz taktirde ne kadar güzel renk ve modellere sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu çalışma koltukları ile toplantı salonlarınızı ve ofislerinizi canlandırabilirsiniz. Sitemize girip ürünü yakında inceleyerek dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Krom ve ahşam kollara sahip olan bu koltuklarda kişiye özel imalat avantajından da faydalanabilirsiniz. 3 yıl garantili olarak sunulan şık Eleganz- 8077 ürünümüz ile iş yaşamınızı daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz olan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson gibi ürünleri de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Punto

KOD:P-411

Fiyat : Tl

Deri kumaşı ve metal ayaklıkları ile dikkat çeken bir toplantı koltuğu olarak Punta P-411 karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün hem kibar bir duruşa sahiptir hem de çok rahattır. Sizler de ağrı ve benzeri şikâyetlere sebep olmayacak bir koltuk arayışı içindeyseniz rahatlıkla bu ürünü tercihe edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz takdirde de hem rahat çalışma koşularına sahip olursunuz hem de kendinizi daha iyi hissedersiniz. Fiyatı ve görünümü hakkında detaylı bilgiyi sitemize girerek öğrenebileceğiniz bu ürün; ilk bakışta rahatlığını gösteren bir görünümdedir. Rengi, tasarımı ve şıklığıyla ofislerinizde çok kaliteli bir hava yakalamanızı sağlayacak olan bu ürün sizler için de ideal bir tercih olacaktır.

Diğer ürünlerimiz arasında yer alan; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini de sitemizden inceleyebilirsiniz.

                                                                                                                                                    

Teklif İste
Video

Ofis Toplantı ve Çalışma Koltuğu - Demre

KOD:DMR-02

Fiyat : Tl

Hem rahatlığı hem de görsel olarak çok şık bir duruşa sahip olması sebebi ile ürünlerimizden Demre DMR-02 kodlu toplantı koltuğunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde iş mekânlarınızda bambaşka bir hava yakalayabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızda ağrısız saatler geçirme şansını da yine bu ürün ile elde edebilirsiniz. Daha önce bel ve sırt ağrılarınıza sebep olan koltukların aksine bu koltuk sayesinde ağrısız zamanlar geçirebilirsiniz. En kaliteli deri ile kaplı bu üründe kolçakların kalitesi de dikkatinizi çekecektir. Sağlık açısından tüm şartlara uygun olarak üretilmiş ürün sayesinde sizler de toplantı mekânlarınızda konforu sağlayabilirsiniz. İşten eve dönerken kendinizi yorgun bir halde hissetmezsiniz.

Sitemizi inceleyerek; Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modelleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik