Nazalli SLD 48
Metal Ayaklı İkili Bekleme Koltuğu Kumaş Solid Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Solid

688
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :SLD 48

Fiyat : Tl 688

İkili Bekleme Koltuğu Solid SLD 48 ile daima güzel ve güvenilir bir alışveriş yapacak ve tahmin ettiğinizden daha az para ödeyerek karlı çıkmanın memnuniyetini de duyacaksınız.

İş güvenliğine uygun ortamlarda üretilen, TSE belgeli ürünümüz kansorejen madde içermeyen kaliteli ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra oturma alanı kumaş veya deri olarak döşenebilir. Modelimizin diğer kombinasyonlarını sitemizde bulabilirsiniz

Koltuklarımızın tamamı TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. 14.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız ürünlerimiz yurt içinde 800 ve yurt dışında 15 firmaya satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz. Koltuk teslimatlarımız genellikle bir hafta içinde adresinizde olur. Ancak zaman zaman fabrikanın yoğun olduğu zamanlarda bu süre 10 ile 15 gün almaktadır. İstediğiniz sayıda ve renkte şimdi sipariş verebilir yada satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-03

Fiyat : Tl

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Misafir ve bekleme koltuğu – CEMRE-03 modeli bekleme koltuğunda da hedefimiz kullanan kişinin kendisini evinde olduğu gibi rahat hissetmesini sağlamak. Tüm modellerimizde öncelikli hedefimiz bu olmakla beraber, şirketinizin dışarıdan gelen kişilere yansıttığı imajın kalitesini de önemsiyoruz. Bu nedenle bütün ürünlerimiz birinci sınıf malzeme, modern bir tasarım ve üst düzey işçilik ile üretilmektedir.
Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerindeki ürünlerimizi sayfamızda inceleyebilir ve ofisinizin ihtiyaçları doğrultusunda sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz modeller istediğiniz sayıda ve tercih ettiğiniz renklerde teslim edilecektir. Firmamızın ürettiği tüm ürünler TSE standartları kalitesinde ve 3 yıl garantili olarak üretilip satışa sunulmaktadır.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-02

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Cemre -02 bekleme koltuğu çağdaş tasarımı ve çarpıcı rengi ile dikkat çekse de değişiklikler yaparak üretilmesi mümkündür. Tüm ürünlerimiz için ve uygun sayıda sipariş verildiği takdirde, müşterinin istediği değişiklikleri gerçekleştirdiğimiz kişiye özel tasarımlar yapıyoruz.

Misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz için 32 dns yumuşak sünger ya da poliüretan sünger kullanılmaktadır. Ayrıca ahşap ya da krom kollarla tasarlanmış modellerimiz bulunmaktadır. Sayfamızda bekleme koltukları ve diğer ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Sayfamızda bulacağınız ofis eşyaları ürünlerimiz bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modelleri olarak sıralanabilir.
Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarında ve 3 yıl garantili olarak üretilmektedir.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-04

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Cemre-04 model bekleme koltuğumuz çağdaş tasarımı ile ofislerinizin havasını onlarca yıl öteye taşımanızı sağlayabilir. Misafirleriniz ve müşterileriniz rahatlığın yanı sıra iyi bir imaj sunan ve kaliteli hizmet veren bir firmayla çalışma ayrıcalığına eriştiklerini bilirler. Üstelik ürünlerimizi ofisinizin dekorasyonuna uyan renklerde ve modellerde seçebilirsiniz.
Sadece bu sayfamız değil diğer sayfalarımız da ofisinizin ihtiyacı olabilecek ürünlerimizi sergiliyoruz. Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi sayfamızda inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikleri yaptığımız kişiye özel tasarım hizmetimizden yararlanma şansınız da bulunmakta. Yeterli sayıda sipariş veren müşterilerimiz için özel tasarımlar yapmaktayız.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Trio

KOD:TRİO-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Trio 01
İhtiyacınız için bar tabureleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, toplantı koltukları, kesen ya da yönetici koltukları kategorilerini size sunan şirketimiz tek boru bacaklı ve geniş yuvarlak disk ayak üzerine oturtulmuş olan Misafir ve Bekleme Koltuğu Trio 01 oldukça rahat, şık ve gösterişli olan modeli de sizlere sunmaktadır.
Poliüretan yumuşak süngerden üreten koltuk isteğe göre deri ya da kumaş kaplama ile oluşturulabilir. Ovaller ile zenginleştirilmiş olan koltuk son derece elit bir görünüme sahiptir. Varlığını hemen belli eden koltuk iddialı ofisleri çok daha gösterişli hale getirecektir. Dönen yapısı ile koltuk üzerinde rahat hareket imkanı sağlayacaktır. Silinebilir ve kolay temizlenebilir yapısı ile hijyenik kalacaktır.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Yonca

KOD:YNC-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 01
Aradığınız bekleme koltuğu modelinde en önemli özelliklerden biri de garantili olmasıdır. Örneğin; ürünlerimiz arasında yer alan Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 01 numaralı ürünü tercih ettiğinizde hem kaliteli olmasından hem de 3 yıl garantili olmasından etkilenebilirsiniz. Aynı zamanda TSE belgeli olan bu ürün ile çalışma ortamlarınızda şık görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Alüminyum ayakları ve kumaşı ile oldukça kullanışlı ve uzun süre dayanıklı olan koltuk sayesinde mekânlarınıza bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Her renkte kumaş ile kaplana bilen ürünümüzden dilediğiniz renk ve ebatta olanı seçebilirsiniz. Diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, toplantı koltukları, bekleme koltukları, sandalyeler, fileli koltuklar, yönetici koltukları, ofis kanepeleri ve keson modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm bu ürünlerle kaliteyi ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Yonca

KOD:YNC-03

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 03
Ürettiğimiz ürünler arasında yer alan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, bekleme koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, yönetici kanepeleri ve keson modellerini sitemize girerek yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Bu ürünlerin her birinde kaliteli malzemelerin kullanıldığını hemen fark edebilirsiniz ve mekanlarınızda da kaliteli bir hava yakalamak için bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer bekleme koltuğu almak gibi bir amacınız varsa Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca modelleri arasında yer alan YNC 03 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünün 32 dns yumuşa sünger ile üretilmiş olması ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda çok çeşitli ebatlarda ve renklerde üretiliyor olması da yine dikkat çekici özelliklerinden biri olarak bilinmektedir.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-901

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Alya A-901
Misafir ve bekleme koltukları için arayış içindeyseniz doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz. Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-901 gibi misafirinizin rahatlığını hedefleyerek tasarlanmış modellerimizin yanı sıra değişik işlevler sunan, ofisinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli göreceğiniz çok sayıda modelimiz bulunmaktadır. Sayfamızı incelemeye devam ederseniz bekleme koltukları dışındaki ürün yelpazemizi de inceleme şansınız olacaktır.

Ofislerinize şık ve yüksek işlevli eşyalar almak istiyorsanız bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi incelemek isteyeceksiniz.

Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarında ve 3 yıl garantili olarak üretilmektedir. Kişiye özel üretimler yapmamız da mümkün. Beğendiğiniz modellerde renk değişiklikleri ya da yapısal değişiklikler yapmak isterseniz bizimle temasa geçin. Ayrıca yüksek miktarlarda sipariş verecek olan müşterilerimiz için kişiye özel tasarımlar da yapmaktayız.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-904

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Alya A-904
Modern tasarımları ve misafirlerinizin rahatlığını hedefleyen misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz ofisleriniz için vazgeçilmez birer eşya olacak. Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-904 modelimiz de şık tasarımı ve işlevselliği ile en çok tercih edilen modellerimizden biri. Hem misafirinizin rahatlığını sağlayacak hem de büronuza ‘kaliteli bir iş yeri’ imajı sağlamanızda yardımcı olacak.
Yönetici koltukları, konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ,ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, , fileli koltuk ve keson modellerimiz ofisinizin ya da büronuzun dekorasyonu ve iş yerinin imajına uyumlu, aynı zamanda yüksek işlevli ofis eşyaları olarak tasarlanmıştır.
Tüm sorularınız ve siparişleriniz için irtibat telefonlarımızı kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Yüksek miktarlı siparişleriniz için verdiğimiz kişiye özel tasarım hizmetinden faydalanma olanağınız da bulunmakta. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarında üretilmekte olup 3 yıllık garanti ile satışa sunulmaktadır.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-905

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-905 modern tasarımı ve misafirlerinizin rahatlığını ön plana alan anlayışı ile ofisinize çok yakışacak olan bir model. Fakat çok sayıdaki misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz arasından kendinize özgü bir seçim yapmanız da mümkün. Ürünümüzü beğenir ama renginde bir değişiklik yapmamızı talep ederseniz, değişik renklerde imalat yapabiliriz. Ayrıca yüksek rakamlarda sipariş veren müşterilerimiz için kişiye özel tasarımlar da yapabiliriz.
Bekleme koltukları ofisleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalardan yalnızca birisi. Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi inceleyerek bürolarınızın veya ofislerin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Farklı işlevleri ve tasarımları olan modellerimizin tamamını sayfamızda inceleyebilirsiniz.
Ürünlerimiz kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilmektedir. TSE standartlarında imal ettiğimiz ürünlerimizi 3 yıl garantili olarak satışa sunuyoruz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-019

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 019
Bu ürünümüz ihtiyaçlarınızla sunduğumuz özellikler kesişiyorsa çok kullanışlı olacaktır. Petek şeklinde altıgen yapısı ile görenlerin gözlerini kamaştıran ürün geniş disk ayaklıdır ve her yöne döndürülebilir. Tercih & özellik eşleştirmelerinizi sitemizi kullanarak misafir koltukları dışında kalan kategorilerimiz (keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk) için de yapıp, en doğru tercihe ulaşabilirsiniz. Karar sizin… Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 019 son derece modern bir yapıya sahip. Görenler şaşırtıcı buluyor. Geniş yapısı ile tam bir konfor sağlıyor. Son yıllarda hızla gelişen sıradan ürünler arasından tarzı ve konforuyla sürekli kendine ayrı bir yer edinmiş olan ürünümüz, cebinize uygun satış fiyatıyla hizmetinizde ve tabii ki kurulumu da ücretsiz olarak firmamızın ustaları sizler için üstleniyor. Başka bir isteğiniz?

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-017

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 017
Bu ürünümüz açık kollu yapısıyla ve altıgen şekli ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Piyasanın en kaliteli, en sağlam, en kullanışlı ürünlerinden bir tanesini, Nazalli güvencesiyle hizmetinize sunmaktan memnunuz. Bu ürüne vereceğiniz tek kuruşa bile pişman olmayacaksınız. Misafirleriniz ve bekleyenler koltuklara hayran kalacak. Bu koltuklar ofisinize rahatlık, konfordan ve gösteriş sunacak. Benzeri bir ihtiyacınız varsa iki kişilik modellini ve dönen yapısı ile disk ayaklı modelini tercih edebilirsiniz. Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 017 için deri kaplama ya da kumaş tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde ofisinize ya da kullanacağınız yere uygun her renk deri ve kumaş ile hazırlanabilmektedir. Bekleme koltuklarının yanında keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk kategorilerinde de ürünler önermekten geri duymuyoruz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-018

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 018
Çok çeşitli bekleme koltukları seçeneklerimiz arasından Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 018 size tanıtmak istiyoruz. Bu ürünün bal peteği şeklini andıran gösterişli yapısı var.  Uzunluğu ve genişliğiyle iki kişiden fazlası da koltukta oturabilir. Konfor dışında farklılık arıyorsanız bu koltuk modeline gönül rahatlığıyla yönelebilirsiniz. Hafif oval gelen alüminyum ayakları farklı bir simetrisi olan ürüne oldukça yakışmıştır. Dilerseniz farklı renk kumaş ya da deri ile de kaplayabiliriz. Bu eşsiz ürün dışında sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, keson, bar tabureleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk kategorilerinde ürettiğimiz ürünleri de göz atabilirsiniz, üretimlerimizi geliştirmemiz için fikirlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Mono

KOD: M-012

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Mono M-012 model tasarımımız modern ve farklı bir görünüş ile ofisinize büyülü bir dokunuş yapabilir. Tabi bekleme koltuğu ihtiyacınız için 100’den fazla tasarımımız arasında farklı seçimler yapma olanağınız da var. Bekleme koltukları 32 dns yumuşak süngerli veya poliüretan sünger kullanılarak üretilmiş modern tasarımlardan oluşmaktadır. Ahşap kollar veya krom kollar ile üretilmiş olan modellerimiz mevcuttur. Renk kartelasından renk seçimi yaparak farklı bir renkte üretilmesini talep edebilirsiniz.

Yönetici koltukları, konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ,ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, , fileli koltuk ve keson modellerimiz ise ofisinizin ya da büronuzun ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan ürünleri sunmaktadır. Web sitemizde tamamı kendi üretimimiz olan ürünlerimizi görebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kaliteli malzemelerden TSE standartları çerçevesinde üretilmiştir.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Mantar

KOD:M-905

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Mantar M 905
Adından da anlaşılacağı gibi modelimize mantar şekli ilham olmuştur. Ancak o şeklin modernize edilmiş bir halini sizlere sunmaktayız. Moda ile uğraşan kişilerin ofislerin sık sık gördüğümüz modelleri aratmaya koltuğumuz aslında evlere de çok güzel şekilde uyacaktır. Ancak misafirlerinizi ofisinizde ağırlamak için de farklı bir sunum yapılacaktır. Değişik tarzlarda ve özgün modellerimize kesonlar, sandalyeler, bar tabureleri, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, konferans koltukları, fileli koltuk gibi bölümlerden erişebilirsiniz.

Misafir ve Bekleme Koltuğu Mantar M 905 modelimizde kumaş kaplamasının rengine ve desenine siz karar verebilirsiniz. Asil olması için siyah ya da dilediğiniz her renk deri ile kaplama da isteyebilirsiniz. Dilediğiniz her şekilde üretilmesi mümkündür.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Ürgüp

KOD:ÜRGÜP

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Ürgüp
Asil ve elit ortamlar için uygun olan simetri ve oval yapı ile tasarlanmış olan Misafir ve Bekleme Koltuğu Ürgüp modelimiz. Tek alçak bacaklı ve geniş yuvarlak ayak üzerine oturtulmuştur. Yapısı oldukça heyecan verici olan koltuk uzun süre dayanıklı bir malzeme olarak bilinen yumuşak poliüretan sünger üzerine kumaş ya da deri kaplanarak hazırlanır. Bekleme koltuğu farklı ayaklarla değişik tarzlara bürünebilir. İsteğe göre tekerlekli, sabit ayaklı, amortisörlü ya da pingolu yaptırmak için firmamıza danışabilirsiniz.  İhtiyacınız için bar tabureleri, bekleme koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, sandalyeler, kesen, toplantı koltukları ya da yönetici koltukları kategorilerini de inceleyebilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Bendis

KOD:BN-01

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Bendis BN-01 misafirlerinize beklentilerinizin üzerinde bir konforla ağırlayacak olan bir modelimiz. Tabi ofisiniz ya da büronuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm koltuk ve sandalye çeşitlerimiz gerekli rahatlığı sunabilecek şekilde tasarlanmış modellerdir. Tamamı birinci sınıf malzeme ile TSE standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir.

Büro ve ofisleriniz için tercih edebileceğiniz bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson, bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları ve ofis kanepeleri modellerimizin tamamı satış sonrası 3 yıl garanti kapsamındadır. Bu ürünlerin tamamı için yapmış olduğumuz farklı tasarımları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz için dilediğiniz renklerde ve sayılarda sipariş verebilirsiniz. Yüksek miktarlı siparişler için ise kişiye özel tasarım yaparak istediğiniz özellikleri taşıyan modeller üretebiliyoruz. Lütfen irtibat telefonlarımız aracılığı ile bağlantı kurarak bilgi alınız.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Bendis

KOD:BN-02

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Bendis BN-02

Ofisinizde yer alacak misafir ve bekleme koltukları için görünüş ve rahatlığın önemli olduğunu düşünüyorsanız Misafir ve bekleme koltuğu – Bendis BN-02 modeli koltuğumuz sizin için doğru tercih olabilir. Ama çok sayıdaki farklı tasarımlarımızın tamamını incelemeden karar vermeyiniz. Misafir ve bekleme koltuklarımız 32 dns yumuşak sünger ya da poliüretan sünger kullanılarak imal edilmektedir. Bu koltuklar arasında krom ya da ahşap kollukları olan modellerimiz vardır. Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri gibi ürünlerimiz de bürolarınız ya da ofislerinizin şık görünümünü ve müşterilerinizin rahatlığını sağlayacaktır.

Tabi ürünlerimiz bunlarla sınırlı değil. Sayfamızda yukarıdaki seçeneklerin yanında bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizin tanıtımlarını bulacaksınız. TSE standartları ve 3 yıllık garanti ile üretilen ve satılan ofis eşyalarımız arasından ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz. Siparişleriniz ya da sorularınız için irtibat telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Perra

KOD:PR-01

Fiyat : Tl

Klas duruşuyla Misafir ve Bekleme Koltuğu Perra PR 01 herkesin dikkatini çekecek, diye düşünüyorduk. Çekti değil mi? Ne işle meşgul olduğumuzun, ne derece meşgul olduğumuzun farkındayız. En başta, ehil kimseler olmaktan ziyade; birer müşteri gözüyle bakıyoruz işlerimize. Bir müşteri olarak memnun kalmazsak, harekete geçmiyoruz. Memnun kalırsak, iki elimiz kanda da olsa harekete geçiyoruz ve aklımızdaki ürünü önce kağıda döküyoruz, sonra tasarlıyoruz, ürütüyoruz ve size ulaştırıyoruz. Süreç bakış açımızdan dolayı sağlıklı işleyebiliyor. İnanın bu zor iş, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu ürünümüz de, yine muazzam bir tasarım uyumuyla karşınızdayız. Yumuşak, rahat ve son derece gösterişli... Deri dışında dilerseniz istediğiniz renk kumaş ile kaplayabiliriz. Alüminyum ayakları ve tahta oturtulmuş kolçakları ile tarzı olanlara hitap eden tek kişilik bir bekleme koltuğudur.  Bunun dışında diğer gösterişli modellerimiz olan konferans koltukları, keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk üretimlerimizle de her daim hizmetinizdeyiz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Leto

KOD:LT-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Leto LT 01
Tasarımı ile göz dolduran modellere rahatlığı ve konforu getirerek en üstün kalite ile çeşitli modeller tasarlıyoruz. Bu modellere bekleme koltukları, kesonlar, yönetici koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları,  toplantı koltukları, fileli koltuk kategorilerimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Misafir ve Bekleme Koltuğu Leto LT 01 modelimiz ile amortisörlü ve geniş disk ayaklıdır. Bel kısmında yanlara doğru yayılan boşluğu görsel olarak iyi bir sunum sergilemektedir. Modelimiz 32 dns poliüretan sünger üzeri deri kaplamadır. Kaplanacak derinin rengine ofisinizin dekorasyonuna göre karar verebilirsiniz. Dilerseniz kumaş kaplama ile de hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Boru bacakları ve dönen koltuğu ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlama imkanına sahipsiniz.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Spark

KOD:S-0015

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Spark S 0015
Bekleme koltuklarında sunduğumuz geniş ürün yelpazesinin haricinde sıra dışı ve ilginç modelleri de sizlere sunuyoruz. Tek kişilik gerçekten iddialı bir tasarım olan koltuk modelimiz hakkında ekibimiz ile iletişime geçerek üretim öncesi teknik detaylara sahip olabilirsiniz. Son derece kaliteli işler çıkaran ekip modern dünyaya Misafir ve Bekleme Koltuğu Spark S 0015 modelimiz ile modern ofisler ortaya çıkarmak için çaba sarf eder. Ayrıca sitemizde yer alan diğer kategorileri de (keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk) inceleyebilirsiniz.

Spark ürünleri biraz daha ince ayaklarla ve narin bir bedenle tasarlanır. İkili koltuğuyla da takım kurabilirsiniz. Koltuk üzerindeki kişi her halükarda kendini özel hissedecek ve çok gösterişli bir ofisiniz olduğunu düşünecektir. Diğer mobilyalarla uyması için farklı renk kumaşlarla da kaplanmasını isteyebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Spark

KOD:S-0016

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Spark S 0016
Bekleme koltukları arasında tasarımı ile uzay çağını andıran ürünümüz Spark tanıtımında sizlerle olmaktan fevkalade gurur duyuyoruz. Bunun nedeni, ehil kimseler oluşumuz ve firmamızdan memnuniyetiniz. İlginiz bizi mutlu ediyor, var olun. Haydi, hep birlikte Misafir ve Bekleme Koltuğu Spark S 0016 modelimizi inceleyelim. Bu ürün, geniş yapısı ile tıpkı bir ev koltuğu rahatlığı sunuyor. Evinizdeki rahatı, misafirlerinize de yaşatmak isterseniz alüminyum ayaklar üzerine yumuşak süngerden tasarlanmış ve ilginç bir tasarımı olan bu ürün tam size göre olacaktır.  İki kişilik koltuk narin ve ince yapısı ile ofiste güzel durmaktadır. Modern ofisler için bu ürünü tasarladık ve hemen geliştirdik, ürettik ve satışa sunduk. Üst düzey bir konforla kendisini evinde hissetmek isteyenler için gerçekten ideal koltuklar sunuyoruz.  İnsana değer veren ürünleri birbirinden farklı kategorilerde (keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk) sizlerle buluşturuyoruz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Külah

KOD:KÜLAH

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Külah modelimiz adında anlaşılacağı gibi külah tarzından ilham alınarak hazırlanmıştır. Tasarımcılarımız bu modelde geniş bir disk ayak kullanmıştır. Bacak gövdesi tamamen kumaş ile kaplıdır. Beli ve sırtı kavrayan yapısı ile son derece rahat ve şık olan koltuk modelimizde istediğiniz her renk kumaş kullanılabilir. Düz renk kumaşlar dışında desenli kumaşlar da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de her renk deri ile kaplayabiliriz.

Bekleme koltukları kategorisinde yer alan yüzlerce ürünümüz dışında ihtiyacınız varsa kesonlar, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları,  toplantı koltukları, fileli koltuk kategorilerimize de bir göz atamanızı dileriz. Her modelimiz özenle hazırlanmıştır ve üç yıl Nazilli garantisi altındadır.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Lima

KOD:LM-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Lima LM 01
Ofislerin gözdesi olan bekleme koltukları kendi rahatını düşünen yöneticilerin misafirlerin rahatını da önemsediğini gösteren harika bir üründür. Görsel açıdan da oldukça hoş görünen Misafir ve Bekleme Koltuğu Lima LM 01 modelimiz dışında çalışanlarınız için fileli koltuk modellerimize göz atabilirsiniz. Yönetici koltukları modellerimiz ile de ofisinize farklı bir hava katabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Bunlar dışında bekleme koltukları, kesonlar, toplantı koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları modellerimiz ile her mekana konfor ve görsellik katabilirsiniz. 3 yıl garantili olarak sizlere sunulan ürünlerimiz tam olarak İş Sağlığı yasası yönetmeliğine ve tse standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Dileğiniz ürün her renk kumaş ve deri ile hazırlanabilmektedir.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Gönen

KOD:GÖNEN

Fiyat : Tl

Almak istediğiniz ürün bir bekleme koltuğu ise Gönen adlı ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Bu ürünün ne kadar kaliteli olduğunu hemen anlayabilir ve kullanmak için sabırsızlanabilirsiniz. Mekânlarınıza şıklık katacak bu ürünle aynı zamanda çok rahat bir bekleme koltuğuna da sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Mobilyalarınızla uyum içinde olmasını sağlayacağınız bu ürünün dayanıklılığı sayesinde çok uzun yıllar boyunca kullanım yapabilirsiniz. Ve asla değiştirmek istemeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında; bar tabureleri, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, sandalyeler, toplantı koltukları, keson, fileli koltuklar, bekleme koltukları gibi ürünler bulunmaktadır. Sizler de bu ürünlerden alarak mekânlarınızda şık görüntüler elde edebilirsiniz. Böylece kendinizi daha rahat çalış ortamları içinde hissedebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Analog

KOD:ANG-1K

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Analog ANG-1K bekleme koltuğu modelimiz görselliği ve konforu öne çıkaran bir modelimiz. Farklı tasarımlarımız arasında aradığınız işlevleri sunan bekleme koltuğunu bulabilirsiniz. 32 dns yumuşak sünger veya poliüretan sünger ile imal edilmiş olan bekleme koltuklarımız arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bir model mutlaka vardır. Koltuklarımızın kolluk kısımları ise ahşap veya kromdan imal edilmektedir.

Yönetici koltukları, konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ,ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, , fileli koltuk ve keson modellerimizi inceleyerek ofisinizin ihtiyaçlarını giderecek işlevselliği ve görselliği sunan modeli tespit edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Satış sonrası verdiğimiz 3 yıllık garanti ile gelecekte oluşabilecek hasarlara karşı şimdiden önlem almış oluyorsunuz. Siparişleriniz ya da sorularınız için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Analog

KOD:ANG-2K

Fiyat : Tl

Bekleme koltuğu modellerimiz arasında Misafir ve bekleme koltuğu – Analog ANG-2K modeli bekleme koltuğu gibi iki kişilik modelleri ya da tek kişilik veya üç kişilik olarak tasarlanmış modellerimizi bulabilirsiniz. Ama şurası kesin: Çok sayıdaki tasarımlarımız içinde ofisinizin veya büronuzun ihtiyaçlarını karşılayacak olan modeli bulacaksınız.
Beğendiğiniz model aradığınız renkte değilse, ofisinizin dekoruyla uyuşmuyorsa bu da önemli bir sorun değil. Çünkü seçtiğiniz modeli farklı renk seçenekleri ile imal edebiliyoruz. Seçtiğiniz renk ve isteğiniz sayıda sipariş verme olanağınız var.
Büronuza ya da ofisinize işlevsel ve dekoratif eşyalar almak istiyorsanız yönetici koltukları, konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ,ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, , fileli koltuk ve keson modellerimizi incelemek isteyeceksiniz. Yüksek miktarda sipariş verecek olan müşterilerimiz için, onların istekleri doğrultusunda kişiye özel tasarımlarla yeni modeller üretmekteyiz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Rebeca

KOD:RB-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Rebeca RB-01
Bu ürün yine ürünlerimiz arasında gösterişiyle önemli bir yer ediniyor. Değişik kumaş modelleri ile imal edilen bu ürünü, ilk görüşte ev koltuğundan ayırmak zordur. Ancak onu alüminyum ayakları ele verir. İnsanları evinizde ağırlıyormuş gibi özel hissettirmek istemez misiniz? Misafir ve Bekleme Koltuğu Rebeca RB-01 yalnızca bu vazifeyi ifa etmesi açısından bile gayet önemli… Ergonomik olmasıyla da, sağlığınızı sizin yerinize kollayacak. Bir koltuk oval yapısı ile size farklılık katacak. Yönetici koltukları, fileli koltuk, keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu kategorilerde de yaptığımız üretimlerde ne gerekiyorsa onları ürünlerimizin bünyelerine ekliyoruz. Üretim yaparken dikkate aldığımız unsurlar, bir üründe dikkate alacağınız unsurlardır.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Next

KOD:NX-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Next NX 01
Toplantı koltukları, sandalyeler, konferans koltukları, yönetici koltukları, kesonlar, bar tabureleri, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, fileli koltuk gibi modellerimiz arasından misafir koltuğuna ihtiyaç duyuyorsanız klasik ve modern havası ile Misafir ve Bekleme Koltuğu Next NX 01 modelimizi inceleyebilirsiniz. Tek kişilik geniş koltuk çapraz döşenmiş alüminyum bacak yapısına sahiptir. Kolsuzdur ve geniş bir alan kaplamaz. Düğmeli yapısı ile elit ve ciddi görünse de dilediğiniz herhangi bir renk kumaş ya da deri ile bu modelimizi ofisinize uyarlayabilirsiniz. 32 dns poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplama olan koltuk uzun süre ilk günkü gibi kullanılabilir. Üstelik 3 yıl boyunca garantisi mevcuttur.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Next

KOD:NX-02

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Next NX 02
Üç çapraz ayak üzerine oturtulmuş iki kişilik ev konforunda ama bir o kadarda asil olan Misafir ve Bekleme Koltuğu Next NX 02 modelimiz ile ofislerinizde bir yenilik yapabilirsiniz. Bu şık bekleme koltuğunda kolçaklar yer almaz ve bu nedenle çok az bir yer kaplar. İki kişinin rahatça geniş şekilde oturacağı düğmeli koltuk modelimiz klasik tarzın modernize olmuş halini yansıtmaktadır.
Sandalyeler, konferans koltukları, yönetici koltukları, kesonlar, bar tabureleri, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, fileli koltuk modellerimiz ile de son derce modern ofisler düzenlenmektedir. Üç yıl garantili ürünlerimiz ile müşterilerimiz güven içinde alışveriş yapabilir. Ürünlerimiz kolay temizlenir ve dilediğiniz renk deri veya kumaş ile kaplanabilir.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Flora

KOD:F-635

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Flora F-635 modelimiz tek kişilik bekleme koltuklarında aranılan rahatlık ve estetik görünümü fazlasıyla sunmaktadır. Yine de karar vermeden önce diğer bekleme koltukları modellerimizi ve bar tabureleri sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini incelemenizi öneririz.
Bu modellerimizin tamamı istediğiniz renk seçenekleri ve dilediğiniz sayılarda üretilebilir. Siparişleriniz ya da diğer sorularınız için irtibat telefonumuzu arayabilirsiniz.
Siparişlerinizi vermeden önce tüm modellerimizi ve renk seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Değişiklik gerçekleştirmek istediğiniz modeller için de bizimle temasa geçebilirsiniz. Uygun sayılarda verilecek siparişler için istediğiniz değişiklikleri yaptığımız kişiye özel tasarım hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimiz üst kalite malzemelerden ve birinci sınıf işçilik ile üretilmektedir. TSE standardına sahip olan ürünlerimizi satın alırken veya kullanırken endişeye düşmeyeceksiniz. Ayrıca tüm ürünlerimiz için vermiş olduğumuz 3 yıllık garanti, üst kalitede ürünler sunmakta olduğumuzun teminatıdır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik