Keson

Nazalli KS-01

Keson

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :KS-01

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Sitemizde yer alan Keson KS- 01 modelimizi incelediğiniz zaman büronuza tam uygun bir kişisel eşya evrak saklama ürünü elde edebileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz. Ürünümüzde yer alan merkezi kilit sistemi sayesinde dilediğiniz zaman saklamak istediğiniz evraklarınızı gönül rahatlığı içerisinde keson içine yerleştirip kilidi aktif hale getirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 18 mmlik suntelamlardan yararlanarak elde edilmiş olan bu ürünümüz sizler için son derece kaliteli bir ürün olup dilerseniz kilitsiz olarak da üretilebilmektedir. Sitemizde yer alan görselde iki çekmeceli olarak gördüğünüz bu ürünümüzü sizin talebiniz doğrultusunda tek çekmeceli olarak da üretebilmekteyiz.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerini sitemizden inceleyerek diğer ihtiyaçlarınız içinde büronuza kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları

Keson

KOD:KS-02

Fiyat : Tl

Evraklarımın elimin altında olacağı kaliteli bir keson modeline ihtiyacım var diyenler haydi sitemize gelin ihtiyacınızı kısa zaman içerisinde giderin. Keson KS-02 model incelemesinde bulunduğunuz zaman işte bu keson tam bana göre diyebileceğiniz konusunda size garanti verebiliriz. 18 mm suntelam kullanılarak üretilecek olan bu ürün siparişini verirken renk tercihini, kilitli- kilitsiz oluşunu, üç ya da iki çekmeceli oluşunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Böylece siz de TSE belgeli ve 3 yıl boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün sahibi olmuş olacaksınız. Sitemizde yer alan diğer ürünlerimiz olan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizi de incelemek ister misiniz?

Teklif İste
Video

Keson

KOD:KS-04

Fiyat : Tl

Merkezi kilit sistem özelliğinin yer aldığı bir keson modeline ihtiyacım var diyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Keson KS- 04 keson modelimiz tam da istediğiniz gibi merkezi kilit sistem özelliğine sahip 18 mm suntalam üründen yararlanarak üretilmektedir. Son derece kaliteli ve 3 yıl garantili bir ürün olarak sahip olacağınız kesonu dilerseniz kilitsiz olarak da sipariş verebilirsiniz. Sitemiz sizlerin renk seçimi ile istediğiniz renkte üretim gerçekleştirip son derece hızlı bir şekilde bu ürüne sahip olmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. TSE garanti belgeli bu ürünü almaya hazır mısınız?

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson linklerimizi incelemek için hala neden bekliyorsunuz?

Teklif İste
Video

Keson

KOD:KS-05

Fiyat : Tl

Keson KS-05 ürün incelemesini sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz zaman son derece kaliteli bir ürün sahibi olabileceğiniz konusundan emin olabileceksiniz. Ebat olarak uzun bir kesona ihtiyacım var diyenler için doğru bir seçenek olarak karşınıza çıkan ürünümüz sizin talep ettiğiniz şekilde kilitli ya da kilitsiz olarak üretimi gerçekleştirilerek size sunulacaktır. Koyu kahverenginde ürün görseli ile sizin ihtiyacınızı karşılayacak şekilde sitemizde yer alan ürünümüzü dilerseniz sevdiğiniz ya da büronuzda görmek istediğiniz renk siparişini vermeniz durumunda farklı renk tercihleriniz ile de elde edebilirsiniz. 18 mm suntelamdan üretilen keson için TSE belgesi ve 3 yıl garanti koşulunu da sizlere vermekteyiz.

Sitemizde yer alan diğer ürünler olarak karşınıza çıkacak olan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimize göz atıp seçimlerinizi toplu olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Keson

KOD:KS-03

Fiyat : Tl

Keson KS-03 ürün seçimini yaparak kendiniz için TSE belgeli bir ürün elde edimini sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde incelediğiniz bu ürün görselinde de göreceğiniz gibi üç çekmeceli olarak üretilebilen ürünümüzü tek ya da iki çekmeceli olarak da sipariş verebilirsiniz. Son derece ekonomik olarak elde edebileceğiniz keson KS-03 istediğiniz renk siparişi ile tasarlanarak 18 mmlik suntelamdan yararlanarak uzun ömürlü kullanım gerçekleştirebileceğiniz şekilde üretilmektedir. 3 yıl boyunca size garanti vereceğimiz bu ürün siparişini vermek için sitemizi bir an önce ziyaret etmeye ne dersiniz?

Keson KS-03 ürün tercihinizin yanı sıra sitemizde yer alan diğer bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson model incelemelerinde de bulunabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Keson - Makam

KOD:KS-06

Fiyat : Tl

Makam keson, Her türlü ofis ortamında mutlaka olması gereken ve çok büyük kolaylıklar sunan ürünler olan çekmeceli komidinler herkesin tercih ettiği ürünlerdir. Birçok farklı model ve renk ile üretilebilmekte olan bu ürünler çoğu zaman insanların gizli evraklarını ve belgelerini saklayabildikleri ve kendilerine özel olarak kullandıkları özel bir ofis eşyasıdır. Bu konuda her zaman en çok tercih edilen modellerden biri olan Makam Keson modelleri özellikle kaliteli malzemelerden üretilmesi ve aynı zamanda sağlamlığı ile her geçen gün çok daha fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Çok sayıda kişinin ofislerinde veya iş yerlerinde mutlaka yer verdikleri ürünler olan Keson çekmeceler iki veya 3 çekmeceleri modelleri ile farklı beklentilere yer vermektedir. Bu ürünlerin en çok kullanım alanı insanların gizli evraklarını veya farklı şahsi eşyalarını saklamalarıdır. En çok tercih edilen modellerden biri olan kilitli modeller özellikle gizli veya önem derecesi yüksek olan ürünlerin saklanması gerektiğinde çok büyük bir iş görmektedir. Küçük ebatları ile bürolarda veya iş yerlerinde çok yer kaplamamaları hatta masa altına dahi sığabilmeleri sebebi ile birçok kişi bu ürünlerin kullanımından son derece memnun kalmaktadır.

Uygun Fiyata Keson Çekmece

Keson çekmece modellerinden kendilerine en uygun olanı bulan ve en kısa zaman içinde bu ürünlere sahip olmak isteyen kişiler istedikleri zaman bütçelerine en uygun fiyatlar ile bu ürünleri temin edebilmektedirler. İsteyen herkesin kolay bir şekilde temin edip kullanabildikleri bu ürünler özellikle ortamın dekoruna veya tasarımına en uygun model ve renklerde seçilebilmektedir. Artık her türlü büro veya iş yeri ortamının en önemli ve vazgeçilmez unsurları olan makam Keson modelleri özellikle kalitelerine rağmen sahip oldukları düşük fiyatlar ile birçok kişinin ilgisini çekmektedirler. Tüm kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan bu özel ürünlerin seçiminde herkesin beklentileri ve dikkat ettikleri konular farklı olabilmektedir. Bu sebeple üreticiler çok farklı modeller ile insanların ilgilerini çekmeye çalışmaktadırlar. Ürünün seçiminde hangi özellikler dikkat edeceklerini bilen kişiler özellikle kalite ve uygun fiyatları ile daha ilk anda seçimlerini makam Keson modellerinden yana kullanmaktadırlar.

Son derece şık bir tarzda üretilmiş olan ve bu modeller kullanıldıkları ortama kaliteli ve şık bir hava kattıkları için günümüzde birçok farklı ortamda tercih edilmeye devam edilmektedir. İnsanların bu tarz ürünlerin kullanma amaçları genellikle aynıdır ve küçük eşyalardan kaynaklanan dağınıklığın önlenebilmesi için son derece kullanışlı ürünlerdir. Bu da hem kaliteli hem de kullanışı bir model arayan kişilerin her zaman için makam Keson modellerine karşı ayrı bir ilgi duymalarına neden olmaktadır. Kullanıcılarına her türlü konuda tam anlamı ile garanti vermekte olan bu ürünler sağlamlığı sebebi ile de çok uzun zaman boyunca kullanım olanağı sunabilmektedir. Bu sebeple tüm kullanıcılar bu ürünleri başka insanlara da önermektedirler.

Teklif İste
Video

Keson - Standart

KOD:KS-07

Fiyat : Tl

Standart Keson, Bilindiği gibi iş yerlerinde veya büro ortamlarında yaşanan en büyük sorunlardan biri küçük eşyaların veya evrakların sebep oldukları dağınıklıktır. Bu duruma birçok farklı yöntem ile çare bulmak isteyen insanlar özellikle farklı ebatlarda dolaplar veya çekmeceli dolaplar ile kendilerince bir yol aramaktadırlar. Ancak ne yapılırsa yapılsın bu durum çoğu zaman çözülemez ve yaşanan dağınıklık her geçen gün daha da artar. Fakat iş yerlerinde kullanmak üzere standart Keson modellerinden biri tercih eden kişiler için bu tarz bir durum söz konusu olmamaktadır. Bunun sebebi ise özel olarak üretilmiş olan bu modelin tamamen evrak veya küçük eşya dağınıklığını engellemek amacı ile üretilmiş olmasıdır. Tasarımında hem ergonomiye hem de kullanım kolaylığına verilen önem sebebi ile her zaman kullanıcılarının beğenisini kazanmış olan bu özel ürün aynı zamanda kaliteli malzemesi ve işçiliği ile de insanların büyük ilgisi ile karşılaşmaktadır. Keson çekmece modelleri içinden kendilerine ne uygun olanı arayan insanlar özellikle beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam olarak bilmelidirler. Bu sayede herkes kısa zaman içinde iş yerlerini daha rahat ve daha kullanışlı bir hale getirebilmektedir.

Geniş Hacmi ile Standart Keson

Şık kulpları ve farklı sayıdaki çekmeceleri ile insanların küçük eşyalarını derli toplu bir şekilde bir arada tutabilmelerine yardımcı olan bu özel eşyalar kesinlikle belli kurallar çerçevesinde seçilmelidir. Bunun sebebi ise bilinçsiz bir şekilde seçilecek olan modellerin hem beklentileri karşılamakta yetersiz kalabilmesi hem de dayanıksız malzemelerde yapılan modellerin uzun ömürlü olamamasıdır. Sadece iş yerlerinde değil aynı zamanda evlere de dahi kolay bir şekilde kullanılabilmekte olan bu özel modeller sahip oldukları küçük ve ideal ebatları ile de tam anlamı ile bir kullanım kolaylığı sağlayabilmektedir. Uygun fiyatları sayesinde isteyen herkesin kolay bir şekilde sahip olabilecekleri bu özel nesneler kullanıldıkları ortamlarda insanlar sağladıkları kolaylıklar ve faydalar sebebi ile de daima yoğun bir şekilde ilgi görmektedirler.

Hem ortama daha ergonomik bir yapı kazandırması hem de yaşanan dağınıklığı ciddi oranda toplayabilmesi sebebi ile insanların kullanmaktan büyük keyif aldıkları bu özel ürünler özellikle şık tasarımları ile dekor anlamında da kullanıldıkları ortamlara ciddi bir şekilde katkıda bulunabilmektedir. Keson çekmece modelleri içinde her zaman farklı bir yer sahip olan ve insanların kullanmaktan dolayı ciddi bir şekilde keyif aldıkları bu ürünlerden biri olan standart Keson modelleri kaliteden ödün vermeyen kişiler için tasarlanıp üretilmiştir. Birbirinden özel renkleri ve özel olarak hazırlanan kulpları ile insanların beklentilerini her konuda tam anlamı ile karşılamakta olan bu özel model bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanılmış ve beğeni kazanmıştır. Kullanan herkesin mutlaka başka insanlara da önerdikleri bu modeller ideal boyutları ile her türlü iş yeri veya ev ortamına kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağalmayabilmektedir.

Teklif İste
Video

Keson - Vip

KOD:KS-08

Fiyat : Tl

Son derece dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olan ve her zaman kaliteden ödün vermeyen kişilerin ilk seçimleri olan Vip Keson modelleri kesinlikle bu alanda yapılacak en doğru seçimlerdir. Birçok farklı renk seçeneği ile kullanıcılar sunulmakta olan bu özel modelleri daha yakından tanımak isteyen kişiler birçok farklı internet sitesinde insanların bu ürünler hakkında yazdıkları yorumları ve tanıtım yazılarının okuyabilirler. Bu alanda üretilmiş olan birçok model olmasına rağmen kalitesi ve sağlamlığı ile hemen ön plana çıkmakta olan bu model özellikle insanların beklentilerini tam anlamı ile karşılaması sebebi ile daima ilk tercih edilen ürünlerden biri olmayı başarmıştır. İki veya üç çekmeceli olarak üretilmekte olan bu ürünler her zaman için insanların kullanım alanlarında daha rahat etmeleri için çok faydalı ürünlerdir. Özel bir şekilde üretilmiş olan ve insanların talepleri esas alınarak ortaya çıkarılmış olan özel bir model olarak gösterilen Vip Keson modelleri her türlü kullanım alanına uygun tasarımlara sahiptirler. Bilindiği gibi bu ürünlerin kullanım amaçların genellikle küçük çaptaki eşyaların daha az yer kaplaması ve ortamda yaşanan dağınıklığın kısa zaman içinde yok edilmesidir.

Özel Tasarımlı Vip Keson

Bu amaçla özel olarak hazırlanan bu ürün tüm kullanıcılarının daha rahat ortamlarda daha keyifli bir şekilde zaman geçirmeleri için gerekli tüm özellikleri tam anlamı ile taşımaktadır. Bu alanda yer alan birçok model içinden insanların neden sürekli olarak Vip Keson modellerini tercih ettiklerini merak eden kişiler bu ürünleri kullandıktan sonra bunun neden olduğunu hemen anlayabilmektedirler. Günlük hayatta çok sık bir şekilde zaman geçirdiğimiz iş yeri veya büro gibi ortamlarda her zaman kendine yer bulmakta olan bu ürünler kesinlikle kullanım amacına en uygun şekilde tasarlanmalıdır. Aynı zamanda fiyat bakımından da insanların bütçelerini zorlamadan sahip olabilmelerine olanak tanıyan bu ürünler özellikle kaliteli ürünleri kullanma konusunda ısrarcı olan kişiler için kesinlikle vazgeçilmez ürünler olarak görülmektedir. Keson çekmece modellerinin seçiminde genellikle kararsız kalan insanlar bu özel ürün ile tüm ihtiyaçlarını ilk seferde karşılamanın keyfini de yaşayabilmektedirler.

Üretim aşamasında her zaman en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerin kullanıldığı Vip Keson modeli yaşam alanlarını hem konforlu hem de kaliteli bir şekilde dekore etmek isteyen kişiler için en çok tercih edilen ürünler olarak gösterilmektedir. Gerek ortama kattığı olumlu hava gerekse dağınıklığı yok eden tasarımı ile insanların ilgilerini çeken bu ürünler doğru seçimler ile temin edildiğinde her türlü ihtiyacı tam anlamı ile karşılamaya yetmektedir. Zaten yapılan araştırmalarda da insanların beklentilerini karşılayan Keson çekmece modellerinin her zaman için birbirlerine önerdikleri ve uzun süreli kullanabildikleri modeller olduğu anlaşılmıştır. Bu özel modelin de bu sebeple çok yoğun bir şekilde ilgi görmesi ve satın alınması da herkes için normal karşılanan bir durum olmuştur.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik