Nazalli RX-03
Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Relax Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

760 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :RX-03

Fiyat : Tl 760 TL + KDV

Relax Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları RX-03 modeli bel destekli ve tekerleklidir. Tekerlekleri sayesinde rahatça hareket ettirilen koltuk masaya ya da oya göre ayarlanabilmesi için amortisörlü olarak tasarlanmıştır. Alüminyum ayaklı olan koltuk modeli arkaya yatırılabilir ve istenilen düzeyde sabitlenebilir. Dilediğiniz herhangi bir renkte de fileli kumaş imal edilebilmektedir. Fileli kumaş sayesinde terleme gibi bir sorun ortadan kalkar. Bel desteksiz olan koltukta dik oturmak gerekir. Ayarlı kolçak yapısı bulunur. Vücut sağlığı açısından en iyi düzeyde üretilmiştir.
Bar tabureleri, konferans koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları en rahat koltuk modellerini sitemizden bulabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Relax

KOD:RX-01

Fiyat : Tl

Bel desteksiz olan Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları RX-01 modelin boyun başlığı bulunmaktadır. Ayarlı kolçaklı olan model amortisörlüdür ve her kişinin kullanımı için uygundur. Biraz dinlemek isteyenler için arkaya yatarlı şekilde tasarlanmıştır ve birkaç dakika dinlenmek bile verimi artırmak için önemlidir. Ayrıca yatarlı kısım her noktada sabitlenebilir.

Terleme yapmayan fileli kumaş modellerinin çoğunda her renkte üretim yapılmaktadır. Alüminyum ayaklı ve uzun yıllar dayanıklı olan koltuklar tekerlekli olarak tasarlanmıştır. Bu sayede bir yerden bir yere uzanmak için ayağa kalkılmasına gerek kalmadan işler hızlıca yürütülebilir. Bar tabureleri, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, sandalyeler, toplantı koltukları, fileli koltuk, yönetici koltukları modellerine göz atabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Relax L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RX-06

Fiyat : Tl

Bekleme koltuğu için ideal yapılarda hazırlanmıştır ve uzun bekleme sürelerinde terleme yapmadığı için kullanıcıyı rahatsız etmez. Misafir koltuğu bakımından uygun olan modelde file rengi ve koltuk rengi ayrı olarak tasarlanabilir. Ayarsız kolçaklı olan Relax L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu RX-06 modelinde bel desteği yoktur. Ancak oldukça konforlu ve rahattır. U ayakları alüminyumdan tasarlanmıştır ve uzun süre dayanıklıdır. Her renkte file kumaş ile koltuk tasarlanabilir. Sabit mekanizması olmasına rağmen çok hoş ve modern bir görünümü vardır.
Bu model dışında çeşitli bar tabureleri, ofis kanepeleri, sandalyeler, konferans koltukları, yönetici koltukları, bekleme koltukları, toplantı koltukları, fileli koltuk, keson modellerimiz de bulunmaktadır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik