Nazalli RG-01
Fileli Yönetici Koltuğu Regal Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Regal

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :RG-01

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Sabit kolçaklı olan Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları RG-01 ürünü bel desteksiz bir yapıdadır. Ancak özel üretilmiş gibi duran beyaz arka bölümü ve beyaz temel üzerinde kurulması ile dikkat çekici bir özelliği bulunmaktadır. Oldukça modern olan koltuk boyun desteği ile arkaya yatarlı mekanizması sayesinde dinlenme zamanlarını tam bir keyfe dönüştürmektedir.

Alüminyum ayakları ve tekerlekleri bulunmaktadır. Amortisörlü yapısı ile her türlü boy oranına göre ayarlanabilir. Ofisinize uygun herhangi bir renk file kumaş ile üretilebilmektedir. Bar tabureleri, fileli koltuk, sandalyeler, toplantı koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, konferans koltukları, yönetici koltukları, en yeni mobilya ve sandalye çeşitleri ile yeni olan birçok ürünü sayfamızda inceleyebilir ve ürün hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Regal

KOD:RG-02

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları RG 02 olan sabit kolçaklı model bel desteksiz olarak üretilmektedir. Ancak son derece konforlu ve modern bir yapısı bulunmaktadır. Ana iskeleti beyaz olan koltuk modelinde her türlü file kumaş ile üretim yapılabilmektedir.
Amortisörlü yapısı sayesinde her uzunlukta olan kişi için uygundur. Arkaya yatarlı olan mekanizması mola zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirmek adına her noktada sabitleme özelliği ile üretilmiştir. Tekerlekli olan koltuk alüminyum ayaklara sahiptir.
Konferans koltukları, keson, bar tabureleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları modelleri ile gereksiminiz olan çok sayıda ürünü inceleyebilir ve ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Regal U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RG-04

Fiyat : Tl

Ayarsız kolçaklı bir model olan Regal U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu RG-04 aynı zamanda bel desteksizdir. Oldukça rahat olması dışında modern ve şık duruşu ile de misafir ağırlamak için uygun olan koltuklardan biridir.
Sabit mekanizması ile U ayak düzenine sahiptir. Ayakları alüminyum olarak üretilmiştir. Kişinin rahatlığı ve konforu dışında rahatlıkla temizlenebilir olan ürün hijyenik olacaktır. Dilediğiniz her renk kumaş ile üretim yapılabilmektedir.
Konferans koltukları, bar tabureleri, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, keson modelleri ile ihtiyacınız olan her ürünü detaylı şekilde incelemeli ve bizim fileli koltuklarımızı tercih etmelisiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik