Nazalli MG-01
Fileli Yönetici Koltuğu Omega Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Omega

2.500 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :MG-01

Fiyat : Tl 2.500 TL + KDV

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları – Omega MG-01
Ayarlı kolçaklı olan Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları – Omega MG-01 koltukları bel desteklidir. Amortisörlü olması sayesinde kişi boyuna ve masanın durumuna göre yüksekliği ayarlayabilir. Arkaya yatarlı olan koltuk verimli bir çalışma için son derece uygun dinlenme koşulları sağlar.  Başlıklı yapısı sayesinde konforu kullanıcısına kazandırır. Ancak sadece siyah renk olarak üretilmektedir ve ayakları da alüminyumdan imal edilir.  Terleme yapmayan ve kullanıcısına omurilik dostu bir özellik sergileyen koltuk, yoğun iş temposuna ayak uydurmanızı kolaylaştırır. Bel ve boyun ağrılarından sizi olabildiğinde uzak tutar.
Ayrıca bekleme koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları,  fileli koltuk modellerine bakabilirsiniz.

 

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Omega

KOD:MG-02

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları MG-02 konforlu, bel desteklidir ve ayarlı kolçaklı özellik sergiler. Arkaya yatabilmesi sayesinde iş arasında kısıtlı zamanlarda olsa dahi dinlenme için kullanıcına zaman tanır. Modern görünümü ile sadece siyah kumaş özelliği ile sunulan koltuk alüminyum ayaklı ve tekerlekli olarak imal edilir. 

Amortisörlü yapısı ile boya göre ayarlanabilir.
Fileli koltuklar bilindiği gibi ve yapısına göre bel ve boyun sağlığı için çok kullanışlı olurlar. Tam olarak kişinin bel oyuğunu doldurduğu için kullanıcısının omurga sistemini destekler ve ağrıları neden olmaz. Ayrıca bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk modellerine göz atabilirsiniz.Her renkte kumaş ile üretimi yapılmaktadır

 

Teklif İste
Video

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - Omega

KOD:MG-03

Fiyat : Tl

Fileli Bekleme Misafir Koltukları MG-03 ayesinde terleme sorununuz olmayacak, bel ve boyun sağlığı için çok kullanışlı olduğundan dolayı iskelet sisteminiz siz çalışırken ağrıya neden olmayacak.
Fileli Bekleme ve misafir Koltukları MG-03 oturan kişinin belini tam olarak kavrar. Herhangi bir bel boşluğu yaratmadığı için omurga dostudur. İş sağlığı yasasına bakıldığında da orada önerilen koltuklar tam olarak fileli koltuklardır ve bizim ürettiklerimiz yasa ile birebir uyum içindedirler.  Çalışırken sağlığınızı korumak ve vücudunuzun çeşitli yerlerindeki ağrıların oluşmasını istemiyorsanız ağrıları fileli koltuklarımızı tercih ederek daha verimli şekilde çalışabilirsiniz.
Ayrıca bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, kesonlara göz gezdirebilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik