Nazalli NT-03
Fileli Bekleme Koltuğu Nitro Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Nitro L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

575 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :NT-03

Fiyat : Tl 575 TL + KDV

L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu NT-03 modeli ile tekerlekli sandalye de misafirleriniz ağırlayabilirsiniz. L ayaklı da tasarlanabilen model ayarsız kolçaklı ve sabit mekanizmalıdır. Alüminyumdan tasarlanmış olan ayakları ve kolay silinebilir yapısı ile hijyen içinde misafirlerinize bu koltukları sunabilirsiniz. Bekleme koltuğu için ofisinize uygun bir renk seçebilirsiniz. En sağlıklı koltuklardan olan fileli koltuklar dilediğiniz renkte kaplanabilmektedir. Terletmeyen ve sağlığa yan etkisi bulunmayan koylukta bel desteği yoktur.
Konferans koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, bar tabureleri, fileli koltuk, toplantı koltukları, bekleme koltukları, yönetici koltukları içerisinde beğendiklerinizi hemen kolayca sipariş verebilmek için sitemizi tıklayın.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nitro

KOD:NT-01

Fiyat : Tl

NT-01 Fileli Ofis ve Yönetici Koltuk modelleri size ihtiyacınız olan tüm konforu ve dinamizmi sağlar. Sabit kolçaklı yapısı ve bel desteksiz oluşu ile sırt ve bel ağrılarına çözüm oluşturmayacağını sanmayınız. Fileli yapısı ile terlemeye yol açmak ve huzurla çalışmanızı sağlar. Amortisörlü olması ile her kişi kendine göre uzunluğu ayarlayabilir. Üstelik arkaya yatarak dinlenmenize olanak sağlayan bu modeli istediğiniz bir noktada sabitleyebilirsiniz. Tekerlekli ayakları alüminyum ve plastik kaplamadır. Her çeşit file kumaş ile kaplanabilmektedir. Boyun ve baş desteği ile dinlenmeyi keyfe dönüştürecek ve daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır.
Konferans koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, bar tabureleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerine bakabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Nitro

KOD:NT-02

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları NT-02 model koltuklar sabit kolçaklı ve bel desteksiz olarak imal edilmektedir. Yapısı gereği bel desteğine ihtiyaç duymamaktadır. Amortisörlü bir yapıya sahiptir ve dinlenmek için ufak kaçamaklara olanak sağlayan arkaya yatarlı bir mekanizması bulunur. Bu mekanizmayı dilediğini yerde sabitleyerek vücut tipinize uygun bir konuma getirebilirsiniz.
Tekerlekli olan ayakları masanızda daha hızlı hareket etmenize imkan tanır ve alüminyum malzemeden yapılmıştır.  Dilediğiniz bir model her türlü file kumaş rengi ile kaplanabilir. Nefes alan ve terleme yapmayan yapısı ile sağlığınız için fileli koltukları seçmeniz en ideal tercih olacaktır.
Yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bar tabureleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları modellerimizi mutlaka inceleyin ve vücudunuza uygun olanı seçin.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik