Nazalli Nefil-2
Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu Nefil Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Nefil U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

4.400 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :Nefil-2

Fiyat : Tl 4.400 TL + KDV

Nefil 02 U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu koltuk modeli bel desteği sayesinde bel ağrılarının önüne geçmek için tasarlanmıştır. Alüminyum U ayaklıdır ve ayakları sabittir. Her renkte file kumaş ile dizayn edilebilir. Renk skalasından dilediğiniz bir rengi seçebilirsiniz ya da ofisinize uygun olan tasarımla uyumlu olacak bir renk belirtebilirsiniz.
Terleme yapmayan fileli koltuklar boyun ve bel ağrılarını önlemede önemli ölçüde yarar yağlar. Bekleme koltukları için önemli derecede uygun olan model misafirin konforlu şekilde sıkılmadan beklemesine olanak sağlar.
Sandalyeler, konferans koltukları, toplantı koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, bar tabureleri, keson modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nefil

KOD:Nefil-1

Fiyat : Tl

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları Nefil 1 boyun destekli olması ve ayarlanabilir yatarlı olması sayesinde çalışırken küçük molalarda dinlemeye olanak sağlar. Ayrıca amortisörlü ve bel destekli olan koltuk çalışırken insan iskeletini desteklediği için çalışma verimi arttırmaktadır.

Ayarlı kolçaklı koltuğun yatarlı özelliği her noktada sabitlenebilir.  Alüminyum ayaklıdır ve dilediğimiz her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır. Fileli koltukların tümü terleme yapmaz. Boyun ve bel ağrılarını oluşturan belin boşlukta kalmaması için bel desteği bulunur. Ayrıca ihtiyacınıza göre sandalyeler, bar tabureleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, fileli koltuk, keson modellerine bakabilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik