Nazalli GLB-03
Fileli Kırmızı Misafir Koltuğu Gala Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Gala

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :GLB-03

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları GLB 03 model koltuk oldukça gösterişli bir yapıya sahiptir. Beyaz olan dış kaplamsına her renk kumaş ayak uydurabilmektedir. Bu nedenle dilediğiniz bir kumaş rengi ile ofisinize uygun bir kaplama yapabilirsiniz.
Bel desteksiz olduğu için yoğun iş temposu için uygun olmayabilir.

Çalışanın iskelet sistemini desteklemeyeceği için sırt ve bel ağrıları nedeniyle verim düşebilir. Ancak dayanıklı yapısı gayet konforludur. Arkaya yatarlı olan mekanizması her noktada sabitlenebilir ve birkaç dakika da olsa rahatça dinlenme imkanı sağlar.  

Konferans koltukları, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve detaylarına bakabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Gala

KOD:GLS-01

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları GLS 01 modelimiz oldukça modern ve sıra dışı bir yapıya sahiptir. Özel olarak dizayn edilmiş gibi duran koltuk sabit kolçaklıdır ve bel desteksizdir. Ancak tamamen yaslanıldığında bel boşluğu doldurulacaktır.

Amortisörlü yapısı ile aşağı ve yukarıya doğru rahatça hareket ettirilerek kişinin boyuna göre ayarlanabilir. Arkaya yatan mekanizması ile de küçük molaları iyi bir şekilde değerlendirme sağlar. Üstelik her noktada sabitlenebilir. Alüminyum ayaklı olan dayanıklı modelimiz tekerleklere sahiptir. Her renk kumaş ile de kaplanabilir.

Konferans koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bar tabureleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve detaylarına ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Gala U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:GLB-04

Fiyat : Tl

Gala U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu GLB 04 modelimiz ayarsız kolçaklı yapısı ile sabittir. Farklı bir dizayn ile ofisinizi süsleyecek olan koltuk özel üretim hissi vermektedir. Bel desteği bulunmayan model sabit mekanizmalıdır. U ayakları alüminyumdan tasarlanmıştır ve her renk kumaş ile üretilebilmektedir. Beyaz koyluk yapısı ve beyaz kolçakları ile ofisinize uygun lan her renk kumaş uyum içinde tamamlanacaktır. Misafirlerinizi şık ve konforlu şekilde ağırlamak için gösterişli bir tercih olacaktır.
Konferans koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve detaylarına bakabilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik