Nazalli FT-004
Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Fit Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Fit

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :FT-004

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları FT-004 çalışma adına her türlü ayrıntının düşünüldüğü koltuk modelleri iş yasasına uygun olan maddelere uyumlu olarak hazırlanmıştır. Amortisörlü olması ayarlanabilir olduğunun kanıtıdır. Bel desteği de çalışan kinin rahat etmesi ve uzun saatler boyunca yorulmadan çalışması için hazırlanmıştır. Ayarlı kolçaklı yapısı ve arkaya doğru yatırılabilir mekanizması sayesinde kolayca dinlenebilirsiniz. Tekerlekli yapısı size birçok anlamda kolaylık sağlayacaktır. Tam bele oturan koltuk ile sırt ve bel ağrısı nedir bilmeyeceksiniz. Dilediğiniz her renkte file kumaş ile koltuklar imal edilebilir.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, bar tabureleri toplantı koltukları, yönetici koltukları, sırtınızla uyumlu konforlu koltuk modelleri için sayfamızı tıklayın.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Fit

KOD:FT-020

Fiyat : Tl

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları FT-020 koltukları bel destekli özelliği ile çalışırken daha az yorulmanızı ve bel ya da sırt ağrılara daha az maruz kalmanızı sağlar. Ayarlı kolçaklı bir yapısı vardır ve küçük molalar ile iş stresinden ve yoğunluğundan koltuğunuzu arkaya yatırarak kurtulabilirsiniz. Plastik ayaklıdır ve arkası file kaplıdır.
Arkaya yaslarken istenilen noktada sabitleme özelliğine sahiptir. Amortisörlü olması sayesinde her boyda kişiye uyum sağlayabilir. Üstelik ofisinize uygun dilediğiniz renkte file kumaş kaplaması yaptırabilirsiniz.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri,bar tabureleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları gibi en cazip fiyatlarla mobilya çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:FT-010

Fiyat : Tl

Fit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu FT-010 modeli misafirlerin bekleme sürelerinde rahat etmesi için düşünülmüş en özel ürünlerden biridir. Ayarlı kolçaklara sahiptir. Bel destekli olması nedeniyle bekleyen kişi zorluk çekmez. Sabit mekanizması alüminyumdan oluşan U ayakları ile modern bir görünüme sahiptir. Dilediğiniz her renkte file kumaş ile kaplanabilen bekleme ve misafir koltukları bakımı ve temizliği kolay malzemeden tasarlanır.
Ofis kanepeleri, konferans koltukları, bar tabureleri, fileli koltuk, yönetici koltukları, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, keson ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve satın almak için sayfamızı ziyaret edin.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik