Nazalli Enjoy05
Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu Enjoy Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Enjoy U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

3.950 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :Enjoy05

Fiyat : Tl 3.950 TL + KDV

Enjoy U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu ENJOY05 fileli koltukların özelliği olarak rahat ve konfor açısından ödün vermez şekilde tasarlanmıştır. Üstelik her renkte file kumaş ile üretimi yapılır.
Koltuk ayarsız kolçaklıdır ve bunun dışında bel desteği bulunmaktadır. Sabit mekanizmalı olan Enjoy U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu ENJOY05 U ayaklı olması nedeniyle modern bir görüntü vermektedir. Sağlık açısından son derece uygun ve rahat olan koltuk gelen misafirin konforlu şekilde beklemesine olanak sağlar.
Ayrıca yönetici koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, fileli koltuk, kesonları hemen inceleyin ve online olarak satın alın.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

KOD:Enjoy01

Fiyat : Tl

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları resimdeki modelimiz baş koyma desteği ile çalışma aralarında dinlenmenizi sağlar. Boyun desteği ve bel desteği bulunan fileli koltuk terleme yapmaz.  Boyun ve bel ağrılarını gidermek için özel olarak dizayn edilmiştir. Uzun süre çalışmadan dolayı sorun yaratan iskelet sistemine iyi bir çözüm olacaktır.

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları enjoy 01 modeli aynı zamanda kolçaklı ve amortisörlüdür. Yatırılabilen koltuk her noktada sabitlenebilir. Bu koyluk modeli istenilen renklerde de imal dilebilmektedir. Alüminyum ayaklı olan koltuk rahat olduğu kadar sağlık açısından da tartışılmaz faydaları vardır. koltukta oturan kişinin omuriliği koltukta kalır ve bu nedenle herhangi bir bel ve sırt ağrısı yaşamaz. Kolunu ve başını koltuğa koyarak rahat edebilir. İş ağlığı yasasında uyan koltuk özelliklerine göre hazırlanmıştır.
Ayrıca bar tabureleri, konferans koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, bekleme koltukları, fileli koltuk, toplantı koltukları, yönetici koltuklarını sayfamızdan detaylı olarak özelliklerine göre inceleme fırsatı bulun.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

KOD:Enjoy03

Fiyat : Tl

Fileli Yönetici Koltukları – Enjoy03 sabit U ayaklı koltuk modellerinden biridir. Her renk file kumaş ile üretimi yapılabilmektedir. Alüminyumdan yapılan ayakları ile uzun ömürlüdür. Ayarlı kolçaklı, bel desteklidir. Omurilik ve omurga dostu olduğu gibi bele de destek sağlamaktadır.
Terletmeyen kumaş deri ve vücut sağlığını korurken aynı zamanda verimli çalışmak için ideal olan rahatlığı da sağlamaktadır. Koltuk boyun ve sırtınızı ağrıtmayacak özelliklerde dizayn edilmiştir ve kol koyma yerleri ile dilediğinizde kısa molalar verebilirsiniz. Beli kavrayan bu model sayesinde bel ağrısını en aza indirgersiniz.
Ayrıca bar tabureleri, keson, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, bekleme koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk çeşitleri en cazip fiyatlarla sadece bizim sayfamızdadır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik