Nazalli WAU01
Wau Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Wau

3.400 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :WAU01

Fiyat : Tl 3.400 TL + KDV

Uluslararası çevreler tarafından ödüllü, dünyanın en yüksek kalite standartlarına sahip bir yönetici koltuğuna, gerçekten uygun fiyatlarla, TSE kalitesinde ve garantili olarak sahip olmaya ne dersiniz? Casella markamızın en özel yönetici koltuklarından yönetici koltuğu Wau ile bu özellikleri yakalayacaksınız. Yönetici Koltuğu Wau, mükemmel bir model olarak, ofis koltuklarında bulunması gereken tüm özellikleri taşıyor. Markamızın prestij modellerinden biri olan yönetici koltuğu Wau ile tanışmak için linke tıklamanız yeterlidir. Fotoğrafları gördüğünüzde bile ne kadar özel bir tasarım olduğunu anlayacaksınız. Tam bir yönetici ya da makam koltuğudur. Uzun saatler toplantı salonlarında zaman geçirenler toplantı koltuğu olarak da tercih edebilirler.

Yönetici koltuğu Wau, fileli sırt yapısı olan bir modeldir. Fileli modeller sağlıklı özellikleri ile son yıllarda hayli tercih edilmeye başladı. Bunda büyük haklılık payı var elbette. Sırt kısmında bulunan file malzeme, uzun saatler koltukta oturulsa bile vücudun terlemesini önlemektedir. Tabi bu özellik ancak kaliteli malzemelerle hazırlanan koltuklarda olabilir. Markamızın üretimlerinde gösterdiğimiz özene, malzemelerimizin kalitesine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sırt kısmında bulunan file doku, hem sırtın sağlıklı şekilde kalmasını, hem de vücudun terlemesini sağlar. Aynı şekilde, baş kısmı da mükemmel ergonomide fileli doku ile tasarlanmıştır. Oturma kısmı bedenin rahat etmesini ve fiziki anlamda sağlıklı şekilde oturulmasını sağlayacak kaplama ile ve sünger kalınlığı ile dizayn edilmiştir. İlk oturduğunuzda bile hemen bu özelliği anlarsınız.

Ergonomik ve Modern Tasarımı ile Wau

Kolçak kısımlarında metal kaplama bulunur. Modelin geneline uyumlu şekilde kolların ve dirseklerin rahat konması için özel tasarlanmıştır. İki yandan, boy ve kilonuz ne olursa olsun, rahatlıkla kolçakları kullanabilirsiniz. Ayaklarında krom detaylar, beş adet oynar ayak olarak şekilde tasarlanmıştır. Malum krom malzeme son derece dayanıklıdır ve kırılmaz, paslanmaz. Güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tekerleklerinin kalitesinden de emin olunuz. Her yöne istediğiniz sertlikte, ani hareketlerle bile dönebilirsiniz. Sağlam malzemelerden emin olun. Eğilme, kalkma, dönme ve benzeri hareketleri koltuğunuz üzerinde yapabilirsiniz. Oturma yani minder kısmının altında ayarlanabilir kol bulunmaktadır. Bu kol ile koltuğun ayaklarını indirebilir ya da yükseltebilirsiniz. Oturan kişinin boyuna göre ayarlanması mümkündür.

Bu modelin katalogda rengi gri ve beyaz şekilde dizayn edilmiştir. Farklı renkler için istekleriniz olması durumunda, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daha koyu ya da daha canlı renklerde hazırlanması konusunda talepleriniz olabilir. Bunları değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Satış sonrasında, koltuğunuzu kullanırken sorun yaşarsanız her zaman firmamızla iletişim kuracağınızdan emin olabilirsiniz.  Modelimiz yurt içinde, yurt dışında birçok ülkeye satılan bir üründür.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik