Nazalli ELT-02
Fileli Toplantı ve Misafir Koltuğu Elite Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

420 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :ELT-02

Fiyat : Tl 420 TL + KDV

Elite Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları ELT 02 oldukça şık ve sağlam bir malzemeden üretilmektedir. Temizlenmesi oldukça kolaydır ve kişiye dinlenmek için kendine zaman ayırmasını sağlayacak arkaya yatarlı mekanizma ile güçlendirilmiştir. Bel destesiz olmasına rağmen iş koşulları için yeterince uygun olan rahatlığa sahiptir.

Tekerlekli ayakları alüminyumdan üretilmiştir ve bu sayede daha uzun ömürlü olmaktadır ve daha şık durmaktadır. Sabit kolçaklı olan modele her renk kumaş kaplama yapılabilir. Rahatlık tercih edenler için uygun bir yapıya sahiptir.

Konferans koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları gibi çeşitli modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve sekmelerden her ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELT-01

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları ELT 01 modern ve bir o kadarda konforlu koltuklardan biridir. Bel desteksiz olmasına rağmen sırtı tam anlamıyla destekler ve dik durulması için önemli bir şekilde vücudu hazırlar. Amortisörlü yapısı sayesinde herkes kendine uygun seviyede ürünü kullanabilir. Birkaç dakika bile verimli çalışmanın anahtarı olacaktır. Bu nedenle arkaya yatan mekanizması ile oldukça rahat bir dinleneme süresi yaşatır. Ayakları tekerlekli ve plastiktir. Koltuğun dış yapı rengi siyah plastiktir. Kaplama olarak da her file renk kumaş ile üretilebilmektedir.
Konferans koltukları, bar tabureleri, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve detaylarına bakabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Elite U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:ELT-03

Fiyat : Tl

Elit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu ELT 03 modelimiz ile sıradanlığı lükse çevirebilirsiniz. Ayarsız kolçaklı olan kolçakları dışında mekanizması da sabittir. Bir misafir koltuğunda bulunması gereken her türlü detayı yer almaktadır.

U ayakları alüminyumdan dizayn edilmiştir. Koltuğun çevresi siyahtır ama koltuk her renk file kumaş ile üretilebilir. Bel desteği bulunmayan model oldukça rahat ve konforludur. Kolayca temizlenebilir ve uzun süre dayanıklıdır.

Misafir ve bekleme koltukları dışında Konferans koltukları, yönetici koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları modellerimize göz atabilirsiniz ve istediğini her ürünü ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-07

Fiyat : Tl

Sabit kolçaklı olan Elite Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları ELT-07 model koltuk bel desteksiz bir yapıda olmasına rağmen kullanımı oldukça rahattır. Rahat olduğu kadar da dayanıklı olan koltuklar amortisörlü olarak tasarlanmıştır. Arkaya yatarlı sistemi de bulunan koltuk modeli her noktada sabitlenilebilir özelliği ile oldukça rahat bir dinlenme keyfi sunmaktadır. Tekerlekli ayakları koltuğun yanları gibi plastikten üretilmişti ve beyaz plastik kullanılmıştır. Beyaz renkte olan koltuklar oldukça modern ve bir o kadarda şık durmaktadır. Üstelik her renk file kumaş ile kaplanabilir.

Konferans koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, ofis kanepeleri, toplantı koltukları gibi çeşitli modellerimize göz gezdirebilir, istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve sekmelerden her ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-08

Fiyat : Tl

Oldukça kullanışlı bir model olan Elite Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları ELT-08, son derece rahat bir yapıda tasarlanmıştır. Uzun süre dayanıklı olan ofis koltuğunun temizlenmesi de kolaydır. Sabit kolçaklı olan modelde bel desteği yoktur. Ancak amortisörlü ve arkaya yatarlı bir sistemi mevcuttur. Alüminyum ayakları sayesinde diğerinden çok daha dayanıklı olan model tekerleklidir.

Fileli koltuk kullanımı hem rahatlığı bakımından hem de sağlık bakımından oldukça yararlıdır. Fileli koltuklar terleme yapmaz ve bu sayede vücut sağlığına zarar vermez. Uzun süre koltuğu kullanan kişinin hiçbir sorunu olmaz. Üstelik büronuza uygun olan tüm renklerde file kumaş ile kaplanabilmektedir.

Ofis kanepeleri, konferans koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları gibi çeşitli modellerimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir ve sekmelerden her ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-11

Fiyat : Tl

Elite Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları ELT 11 beyaz yapısı ile göz doldurmaktadır. Her ortama ayak uyduran modelin siyah versiyonunu isterseniz diğer Elit modellerine göz atmalısınız. Modern ve şık ofisler için hazırlanmış olan koltuğun file kumaş dilediğiniz her renk ile üretilebilmektedir.

Sabit kolçaklı olan modelde bel desteği bulunmamaktadır. Ancak fazlasıyla konforlu bir üründür. arkaya yatan sistemi sayesinde küçük molalarda dahi dinlenilebilir ve sistem her noktada sabitlenebilir. Amortisörlü yapısı ile de her kişiye uygun bir kullanım sergilemektedir.

Tekerlekli olan ayakları beyaz plastik malzemeden yapılmıştır ve koltuğun görünümü bu şekilde tamamlanmıştır.
Konferans koltukları, fileli koltuk, bekleme koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, ofis kanepeleri, yönetici koltukları, toplantı koltukları gibi çeşitli modellerimizden istediğiniz her ürünü detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik