Nazalli DV-005
Fileli Çalışma Koltuğu Diva Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Diva

0 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :DV-005

Fiyat : Tl 0 TL + KDV

Fileli Diva Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları DV 005 modelimiz sabit kolçaklı olan modellerden biridir. Amortisörlü yapısı ile her çeşit masa ve kişiye uygun bir yapıya sabittir.
Arkaya yatarlı sistemi ile dinlenmeyi keyfe dönüştürür. Yatarlı mekanizma her noktada sabitlenebilir. Alüminyum ayakları bulunmaktadır ve tekerleklidir. Bel desteği olmasa da sırtı yapısı sayesinde yaslanıldığında konfor sağlar. Verimli çalışmak için tasarlanmış olan ofis koltuklarından biridir. İskelet sistemine uyumludur. İstenilen renk ya da renklerde file kumaş ile üretilebilir.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bar tabureleri, bekleme koltukları, sandalyeler, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerimizden beğendiklerinizi kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Diva

KOD:DV-004

Fiyat : Tl

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları DV 004 modeli sabit koçaklı olan ürünlerden biridir. Bel desteği bulunmamaktadır. Ancak iki yanan sırtı sarar ve rahat bir duruş sağlar. Amortisörlü yapısı ile aşağıya ve yukarıya rahatça hareket ettirilebilir. Arkaya yatan sistemi sayesinde dinlenme için zamanınızı iyi değerlendirmenizi sağlar. Her noktada sabitleme özelliği de bulunmaktadır. Plastik ayaklıdır ve beş adet tekerlekli ayağa sahiptir. İstenilen her renk ile file kumaş üretimi yapılabilmektedir.
Çeşitli konferans koltukları, fileli koltuk, sandalyeler, bar tabureleri, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltuk modelleri ile ihtiyacınız olan ürünlere yukarda bulunan sekmelerden hızlıca ulaşarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Diva U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:kod11

Fiyat : Tl

Diva U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu kod 11 ayarsız kolçaklı bir modeldir. Bel desteksiz olmasına rağmen oldukça rahattır. Sabit mekanizması ile U ayak sitiline sahiptir. U şeklinde imal edilen ayaklar alüminyum kaplama olarak imal edilir. İstediğiniz her renk file kumaş ile üretimi yapılabilmektedir. Misafir ve bekleme koltuğu olarak imal edilen Diva modeli sayesinde misafirlerinizin rahatlığını sağlayabilirsiniz. Ayrıca temizlenmesi kolay ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabileceğiniz bir üründür.
Konferans koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bar tabureleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerini sitemizden inceleyin.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik