Nazalli B-312
Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu Blanco Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Blanco U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

620 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :B-312

Fiyat : Tl 620 TL + KDV

Blanco U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu B-312 bel desteği ile misafirlerinizin bekleme süresinde konforu ile onlara yardımcı olur. Sabit ayakları alüminyumdan imal edilmiştir ve U ayak modelindedir. Ayarlı kolçaklı modelinde her renk seçeneğinden file kumaş ile kaplanabilir özellik bulunmaktadır.
Bekleme salonlarınızın ya da ofisinize uygun olan renklerde seçim yapabilirsiniz. Koltuk rengini de file rengi gibi seçebilirsiniz. Modern ve şık görümü ile ortamın havasını değiştirecek Blanco B213 modeli insan sağlığı ve iskelet sistemine uygun şekilde tasarlanmıştır. Bar tabureleri, konferans koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, keson, sandalyeler, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerini internet sayfamızdan online olarak satın alabilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Blanco

KOD:B-309

Fiyat : Tl

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları B-309 modeli bel desteklidir ve bu nedenle omuriliğe baskıya engel olarak bel ve sırt ağrılarını en aza indirir. Amortisörlü yapısı ile kişiye göre ayarlanabilir. Arkaya yatırılabilen koltuk modeli istenilen kadar yatırılıp sabitlenebilir ve dinlenme için uygun bir düzenek haline gelebilir. Ayarlı kolçaklı koltuk tekerlekleri sayesinde vakit kaybetmeden bir yerden başka bir yere ulaşabilmenizi sağlar. Boyun ve baş desteği sayesinde hem çalışırken hem de dinlenirken rahat olmanıza ve verimli iş çıkarmanıza destek olur. Alüminyum ayakları olan koltuk modeli oldukça kullanışlıdır ve her türlü file kumaş renginde üretim yapılabilir.  Bar tabureleri, yönetici koltukları, sandalyeler, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, konferans koltukları, toplantı koltukları modelleri ile kullanışlı ve kaliteli olan çok sayıda ürünü detaylıca inceleyebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Blanco

KOD:B-310

Fiyat : Tl

Blanco Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları B-310 modeli ayarlı kolçaklı ve bel desteklidir. Terleme yapmayan file kumaştan üretilmiştir. Bel desteği ile omuz ve sırt ağrılarını en aza indirgediği gibi nefes alan file kumaş sayesinde vücudun da sağlığını korur.
Tekerlekli ve alüminyum ayaklı olan koltuk modeli için dileğiniz bire renkte dile kumaş seçebilirsiniz. Arkaya yaslanılmasını sağlayan model yorucu iş temposundan sıyrılıp kendinize ufak bir mola vermenize yardımcı olur. Ayrıca dilediğiniz noktada yatarlı mekanizmayı sabitleyebilirsiniz.

Konferans koltukları, bar tabureleri, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, keson en yeni modelleri ile her türlü kaliteli ürünü inceleyebilir ve ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik