Nazalli BLA-010
Fileli Yeşil Toplantı ve Çalışma Koltuğu Bella Deri Renkleri Kumaş Renkleri File Renkleri Hakiki Deri Renkleri

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

465 TL + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :BLA-010

Fiyat : Tl 465 TL + KDV

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları BLA 010 bel desteksiz olan bir ürünümüzdür. Ancak yanlardan vücudu kavrar ve dik oturmak için ideal bir yapı kazandırır. Sabit kolçaklı olan toplantı ve çalışma koltuğu amortisörlüdür. Amortisör sayesinde herkes koltuğun boyunu kendine göre ayarlayabilir. Arkaya yatan mekanizması sayesinde dinlenmek için uygun bir ortam yaratır. Tekerlekli ayakları alüminyumdan tasarlanmıştır. Ayrıca ofisinize uygun olan her renkte file kumaş ile üretimi yapılabilmektedir.
Konferans koltukları, toplantı koltukları, bar tabureleri, fileli koltuk, ofis kanepeleri, sandalyeler, bekleme koltukları, yönetici koltukları modelleri de bulunmaktadır. Onlarca çeşit model arasından ihtiyacınız olan her ürünü inceleyebilirsiniz ve gerektiğinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-020

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları BLA 020 modelimiz sabit kolçaklıdır. Bel desteksiz olarak üretilen koltuk sırt tam olarak kaplar ve rahat çalışmanızı sağlar. Arkaya yatırılabilen mekanizması ile küçük molalarda dinleneme imkanı sağlar ve sonrasında daha verimli çalışılabilir. Her noktada sabitleme özelliği ile iyi bir şekilde dinlenme sağlayabilirsiniz. Tekerlekli olan koltuk alüminyum ayaklı olarak dizayn edilmiştir. İstenilen her renkte file kumaş ile üretimi yapılabilmektedir.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bar tabureleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları gibi çeşitli modellerimizi inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerden size ekonomik ve uygun olanı seçebilir ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi ya da teklif için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-001

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları BLA 001 sabit kolçaklı bir modeldir. Bel desteksizdir ancak oldukça konforludur. Amortisörlü yapısı her boyda kişinin masaya göre koltuğu ayarlamasını sağlar. Amortisörlü yapısı dışında arkaya yatarlı mekanizması bulunur. Tekerlekli ayakları plastikten üretilmiştir. Tüm renklerde file kumaş ile üretimi yapılır. Bel desteksiz olmasına rağmen yanlardan sırtı kaplar ve kişinin rahat bir şekilde çalışmasını kolaylaştırır. Tekerlekli yapısı da kolay hareket ettirir ve zaman kaybını önler.
Konferans koltukları, bar tabureleri, fileli koltuk, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları modellerine de göz atarak her ürünü inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi ve teklif için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-060

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları BLA 060 ayarlı kolçaklı yapısı bulunan model bel desteği sayesinde bel ve sırt ağrılarını en aza indirger. Koltuk sırtı kaplar ve boyun ağrısına engel olmak için iskelet sistemini destekler. Amortisörlü yapısı ile boya göre ayarlanabilir. Arkaya yatarlı mekanizması sayesinde boş zamanlarda dinlenme imkanı sağlar. Ayrıca her noktada da sabitlenebilir. İstenilen çeşitli renklerde file kumaş ile imal edilebilir.  Ayakları tekerlekli ve alüminyumdan üretilmiştir.

Konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, fileli koltuk, toplantı koltukları, ofis kanepeleri, yönetici koltukları en kaliteli ve uygun mobilya çeşitleri içerisinde ihtiyacınız olan en ekonomik çok sayıda ürünü inceleyebilir ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi ve teklif için bize ulaşabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-050

Fiyat : Tl

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları BLA 050 ayarlı kolçaklı yapısı bulunan bir modeldir. Bel destek ünitesi bulunmaktadır. Sırtı tamamen kavrayan yapısı ile omuriliği destekler. Sırt ve bel ağrılarını en aza indirerek rahat ve yorucu olmayan bir çalışma ortamı sağlar. Arkaya yatarlı mekanizması sayesinde boş zamanlarda dinlenmek için iyi bir alternatif haline gelir. İstenilen her eğimde de sabitleme yapılabilir. Her renk file kumaş ile dizayn edilebilen koltuk iskelet sistemi için en ideal seçimlerden biri olacaktır.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, sandalyeler, bar tabureleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltuk modelleri ile istediğiniz her ürünü inceleyebilirsiniz ve detaylarına bakabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Bella Fileli Koltuk Bel Destekli

KOD:BLA-030

Fiyat : Tl

Fileli ve Bel Destekli BLA030 modeli bel destekli modellerden biridir. Ayakları plastik olarak tasarlanmıştır. Plastik kolçakları bulunur ve amortisörlüdür. Amortisörlü yapısı sayesinde her boy ve boyutta kişi kendine göre koltuğu ayarlayabilir. Arkaya yatarlı mekanizması sayesinde dinlenme saatleri arasında koltuk arkaya yatırılabilir.
Bel desteği sayesinde dik duruş ve oturuşu sağlar ve bu sayede kişi çalışırken fazla yorulmaz. Ayrıca omurilik desteği sayesinde bel ve sırt ağrılarını en aza indirir. İskelet sistemi için önemli olan bel desteği iş sağlığı yasasına uygun koşullarda tasarlanmıştır. Her renk file kumaş ile üretimi yapılabilmektedir.
Konferans koltukları, ofis kanepeleri, fileli koltuk, bar tabureleri, sandalyeler, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları en yeni modellerini web sayfamızda görebilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik