FABRİKA

Metal İşleme


Fabrika Showroom


Ofis Koltukları Üretim BandıBiz Kimiz
Biz Türkiye’de yerleşik İstanbul’ da 22.000 m2 kapalı alanda ofis mobilyaları üretimi yapan büyük bir firmayız. Yurt içinde 800, yurt dışında 15 bayimiz bulunmaktadır.

Web sitemizde gördüğünüz tüm ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerimizin tamamı TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Ayrıca, tüm ürünlerimiz için 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz.

Ofis masaları, ofis koltukları, ofis dolapları vs ürünlerimizde her renkte üretim yapılmaktadır. Ofis koltuklarımız da; alüminyum ayak, plastik ayak, alüminyum kolçak, plastik kolçak, ayarlı kolçak, senkron ve tilt mekanizma seçenekleri mevcuttur.

Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, müşterimizin mutluluğu. Müşterilerimize Casella güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim
Firmamız tüm ürünlerini zamanında teslim eder. Zamanında teslim edilmeyen ürünlerden doğacak tüm mesuliyet firmamıza aittir. Bizimle yaptığınız alış verişlerde zamanında almanın huzuru ile sipariş verebilirsiniz.

3 D çalışmalarımız
Firmamızda ürettiğimiz ürünlerin 3D çizimleri yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. Projelerinizde kullanacağınız ürünler için bizden 3D çizimlerini talep edebilirsiniz.

Teknik Şartname
Ürünlerimizin tamamı için hazırlanmış teknik şartnameler mevcuttur. Her koltuğun veya masanın teknik şartnamesini bizden sağlayabilirsiniz. Üretici bir firma olduğumuzdan ihraç kayıtlı fatura kesebiliriz. Toplu alımlarda özel indirimler uygulanır.

Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik