Nokta Bekleme Koltuğu Flanş Ayaklı Dikişli

Nazalli NKT 03

Nokta Bekleme Koltuğu Flanş Ayaklı Dikişli

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :NKT 03

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Nokta NKT 03 bekleme koltuğu, özel tasarlanmış flanş ayağı ile göze çarpan, misafirlerinize optimum konfor sunan, estetik bir tasarımdır.

Kalitesi ve ince işçiliği ile ön plana çıkan Nokta bekleme ve misafir koltuğu serimiz, tel ayak, flanş tepsi ayak veya dört kollu alüminyum ayak seçenekleri ile üretilmektedir. Farklı kişisel tercihlerde de üretim imkanımız vardır.

Ürünümüzde çökme yapmayan yüksek dansite sünger kullanılmıştır. Ekstra konfor için oturma alanı özel bir minderle donatılmıştır. Aşınmalara ve deformasyona karşı dayanıklı kumaşı, dikişli veya düz olarak tasarlanabilir. Leke tutmaz kumaşı, gerektiğinde nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Mekanınıza ferah bir görünüm katacak flanş ayak uygulaması yapılmıştır. Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Geniş oturma alanı, her bedene hitap eder.

Ultra rahatlık sunan flanş ayaklı Nokta bekleme koltuğu modelimize çok cazip fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz...

 

  • İstenilen renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
  • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
  • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
  • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
  • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
  • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
ofis koltukları

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-03

Fiyat : Tl

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Misafir ve bekleme koltuğu – CEMRE-03 modeli bekleme koltuğunda da hedefimiz kullanan kişinin kendisini evinde olduğu gibi rahat hissetmesini sağlamak. Tüm modellerimizde öncelikli hedefimiz bu olmakla beraber, şirketinizin dışarıdan gelen kişilere yansıttığı imajın kalitesini de önemsiyoruz. Bu nedenle bütün ürünlerimiz birinci sınıf malzeme, modern bir tasarım ve üst düzey işçilik ile üretilmektedir.
Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerindeki ürünlerimizi sayfamızda inceleyebilir ve ofisinizin ihtiyaçları doğrultusunda sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz modeller istediğiniz sayıda ve tercih ettiğiniz renklerde teslim edilecektir. Firmamızın ürettiği tüm ürünler TSE standartları kalitesinde ve 3 yıl garantili olarak üretilip satışa sunulmaktadır.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-02

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Cemre -02 bekleme koltuğu çağdaş tasarımı ve çarpıcı rengi ile dikkat çekse de değişiklikler yaparak üretilmesi mümkündür. Tüm ürünlerimiz için ve uygun sayıda sipariş verildiği takdirde, müşterinin istediği değişiklikleri gerçekleştirdiğimiz kişiye özel tasarımlar yapıyoruz.

Misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz için 32 dns yumuşak sünger ya da poliüretan sünger kullanılmaktadır. Ayrıca ahşap ya da krom kollarla tasarlanmış modellerimiz bulunmaktadır. Sayfamızda bekleme koltukları ve diğer ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Sayfamızda bulacağınız ofis eşyaları ürünlerimiz bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modelleri olarak sıralanabilir.
Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarında ve 3 yıl garantili olarak üretilmektedir.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Cemre

KOD:CEMRE-04

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Cemre-04 model bekleme koltuğumuz çağdaş tasarımı ile ofislerinizin havasını onlarca yıl öteye taşımanızı sağlayabilir. Misafirleriniz ve müşterileriniz rahatlığın yanı sıra iyi bir imaj sunan ve kaliteli hizmet veren bir firmayla çalışma ayrıcalığına eriştiklerini bilirler. Üstelik ürünlerimizi ofisinizin dekorasyonuna uyan renklerde ve modellerde seçebilirsiniz.
Sadece bu sayfamız değil diğer sayfalarımız da ofisinizin ihtiyacı olabilecek ürünlerimizi sergiliyoruz. Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi sayfamızda inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikleri yaptığımız kişiye özel tasarım hizmetimizden yararlanma şansınız da bulunmakta. Yeterli sayıda sipariş veren müşterilerimiz için özel tasarımlar yapmaktayız.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Trio

KOD:TRİO-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Trio 01
İhtiyacınız için bar tabureleri, fileli koltuk, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, sandalyeler, toplantı koltukları, kesen ya da yönetici koltukları kategorilerini size sunan şirketimiz tek boru bacaklı ve geniş yuvarlak disk ayak üzerine oturtulmuş olan Misafir ve Bekleme Koltuğu Trio 01 oldukça rahat, şık ve gösterişli olan modeli de sizlere sunmaktadır.
Poliüretan yumuşak süngerden üreten koltuk isteğe göre deri ya da kumaş kaplama ile oluşturulabilir. Ovaller ile zenginleştirilmiş olan koltuk son derece elit bir görünüme sahiptir. Varlığını hemen belli eden koltuk iddialı ofisleri çok daha gösterişli hale getirecektir. Dönen yapısı ile koltuk üzerinde rahat hareket imkanı sağlayacaktır. Silinebilir ve kolay temizlenebilir yapısı ile hijyenik kalacaktır.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Yonca

KOD:YNC-01

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 01
Aradığınız bekleme koltuğu modelinde en önemli özelliklerden biri de garantili olmasıdır. Örneğin; ürünlerimiz arasında yer alan Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 01 numaralı ürünü tercih ettiğinizde hem kaliteli olmasından hem de 3 yıl garantili olmasından etkilenebilirsiniz. Aynı zamanda TSE belgeli olan bu ürün ile çalışma ortamlarınızda şık görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Alüminyum ayakları ve kumaşı ile oldukça kullanışlı ve uzun süre dayanıklı olan koltuk sayesinde mekânlarınıza bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Her renkte kumaş ile kaplana bilen ürünümüzden dilediğiniz renk ve ebatta olanı seçebilirsiniz. Diğer ürünlerimizden olan; bar tabureleri, toplantı koltukları, bekleme koltukları, sandalyeler, fileli koltuklar, yönetici koltukları, ofis kanepeleri ve keson modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm bu ürünlerle kaliteyi ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Yonca

KOD:YNC-03

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca YNC 03
Ürettiğimiz ürünler arasında yer alan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, bekleme koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, yönetici kanepeleri ve keson modellerini sitemize girerek yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Bu ürünlerin her birinde kaliteli malzemelerin kullanıldığını hemen fark edebilirsiniz ve mekanlarınızda da kaliteli bir hava yakalamak için bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer bekleme koltuğu almak gibi bir amacınız varsa Misafir ve Bekleme Koltuğu Yonca modelleri arasında yer alan YNC 03 numaralı ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünün 32 dns yumuşa sünger ile üretilmiş olması ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda çok çeşitli ebatlarda ve renklerde üretiliyor olması da yine dikkat çekici özelliklerinden biri olarak bilinmektedir.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-901

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Alya A-901
Misafir ve bekleme koltukları için arayış içindeyseniz doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz. Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-901 gibi misafirinizin rahatlığını hedefleyerek tasarlanmış modellerimizin yanı sıra değişik işlevler sunan, ofisinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli göreceğiniz çok sayıda modelimiz bulunmaktadır. Sayfamızı incelemeye devam ederseniz bekleme koltukları dışındaki ürün yelpazemizi de inceleme şansınız olacaktır.

Ofislerinize şık ve yüksek işlevli eşyalar almak istiyorsanız bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi incelemek isteyeceksiniz.

Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarında ve 3 yıl garantili olarak üretilmektedir. Kişiye özel üretimler yapmamız da mümkün. Beğendiğiniz modellerde renk değişiklikleri ya da yapısal değişiklikler yapmak isterseniz bizimle temasa geçin. Ayrıca yüksek miktarlarda sipariş verecek olan müşterilerimiz için kişiye özel tasarımlar da yapmaktayız.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-904

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu – Alya A-904
Modern tasarımları ve misafirlerinizin rahatlığını hedefleyen misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz ofisleriniz için vazgeçilmez birer eşya olacak. Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-904 modelimiz de şık tasarımı ve işlevselliği ile en çok tercih edilen modellerimizden biri. Hem misafirinizin rahatlığını sağlayacak hem de büronuza ‘kaliteli bir iş yeri’ imajı sağlamanızda yardımcı olacak.
Yönetici koltukları, konferans koltukları, bar tabureleri, sandalyeler, ,ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, , fileli koltuk ve keson modellerimiz ofisinizin ya da büronuzun dekorasyonu ve iş yerinin imajına uyumlu, aynı zamanda yüksek işlevli ofis eşyaları olarak tasarlanmıştır.
Tüm sorularınız ve siparişleriniz için irtibat telefonlarımızı kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Yüksek miktarlı siparişleriniz için verdiğimiz kişiye özel tasarım hizmetinden faydalanma olanağınız da bulunmakta. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarında üretilmekte olup 3 yıllık garanti ile satışa sunulmaktadır.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Alya

KOD:A-905

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Alya A-905 modern tasarımı ve misafirlerinizin rahatlığını ön plana alan anlayışı ile ofisinize çok yakışacak olan bir model. Fakat çok sayıdaki misafir ve bekleme koltuğu modellerimiz arasından kendinize özgü bir seçim yapmanız da mümkün. Ürünümüzü beğenir ama renginde bir değişiklik yapmamızı talep ederseniz, değişik renklerde imalat yapabiliriz. Ayrıca yüksek rakamlarda sipariş veren müşterilerimiz için kişiye özel tasarımlar da yapabiliriz.
Bekleme koltukları ofisleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalardan yalnızca birisi. Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk ve keson modellerimizi inceleyerek bürolarınızın veya ofislerin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Farklı işlevleri ve tasarımları olan modellerimizin tamamını sayfamızda inceleyebilirsiniz.
Ürünlerimiz kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilmektedir. TSE standartlarında imal ettiğimiz ürünlerimizi 3 yıl garantili olarak satışa sunuyoruz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-019

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 019
Bu ürünümüz ihtiyaçlarınızla sunduğumuz özellikler kesişiyorsa çok kullanışlı olacaktır. Petek şeklinde altıgen yapısı ile görenlerin gözlerini kamaştıran ürün geniş disk ayaklıdır ve her yöne döndürülebilir. Tercih & özellik eşleştirmelerinizi sitemizi kullanarak misafir koltukları dışında kalan kategorilerimiz (keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk) için de yapıp, en doğru tercihe ulaşabilirsiniz. Karar sizin… Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 019 son derece modern bir yapıya sahip. Görenler şaşırtıcı buluyor. Geniş yapısı ile tam bir konfor sağlıyor. Son yıllarda hızla gelişen sıradan ürünler arasından tarzı ve konforuyla sürekli kendine ayrı bir yer edinmiş olan ürünümüz, cebinize uygun satış fiyatıyla hizmetinizde ve tabii ki kurulumu da ücretsiz olarak firmamızın ustaları sizler için üstleniyor. Başka bir isteğiniz?

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-017

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 017
Bu ürünümüz açık kollu yapısıyla ve altıgen şekli ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Piyasanın en kaliteli, en sağlam, en kullanışlı ürünlerinden bir tanesini, Nazalli güvencesiyle hizmetinize sunmaktan memnunuz. Bu ürüne vereceğiniz tek kuruşa bile pişman olmayacaksınız. Misafirleriniz ve bekleyenler koltuklara hayran kalacak. Bu koltuklar ofisinize rahatlık, konfordan ve gösteriş sunacak. Benzeri bir ihtiyacınız varsa iki kişilik modellini ve dönen yapısı ile disk ayaklı modelini tercih edebilirsiniz. Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 017 için deri kaplama ya da kumaş tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde ofisinize ya da kullanacağınız yere uygun her renk deri ve kumaş ile hazırlanabilmektedir. Bekleme koltuklarının yanında keson, bar tabureleri, sandalyeler, ofis kanepeleri, konferans koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk kategorilerinde de ürünler önermekten geri duymuyoruz.

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Style

KOD:S-018

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 018
Çok çeşitli bekleme koltukları seçeneklerimiz arasından Misafir ve Bekleme Koltuğu Style S 018 size tanıtmak istiyoruz. Bu ürünün bal peteği şeklini andıran gösterişli yapısı var.  Uzunluğu ve genişliğiyle iki kişiden fazlası da koltukta oturabilir. Konfor dışında farklılık arıyorsanız bu koltuk modeline gönül rahatlığıyla yönelebilirsiniz. Hafif oval gelen alüminyum ayakları farklı bir simetrisi olan ürüne oldukça yakışmıştır. Dilerseniz farklı renk kumaş ya da deri ile de kaplayabiliriz. Bu eşsiz ürün dışında sandalyeler, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, keson, bar tabureleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk kategorilerinde ürettiğimiz ürünleri de göz atabilirsiniz, üretimlerimizi geliştirmemiz için fikirlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Mantar

KOD:M-905

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Mantar M 905
Adından da anlaşılacağı gibi modelimize mantar şekli ilham olmuştur. Ancak o şeklin modernize edilmiş bir halini sizlere sunmaktayız. Moda ile uğraşan kişilerin ofislerin sık sık gördüğümüz modelleri aratmaya koltuğumuz aslında evlere de çok güzel şekilde uyacaktır. Ancak misafirlerinizi ofisinizde ağırlamak için de farklı bir sunum yapılacaktır. Değişik tarzlarda ve özgün modellerimize kesonlar, sandalyeler, bar tabureleri, ofis kanepeleri, toplantı koltukları, yönetici koltukları, konferans koltukları, fileli koltuk gibi bölümlerden erişebilirsiniz.

Misafir ve Bekleme Koltuğu Mantar M 905 modelimizde kumaş kaplamasının rengine ve desenine siz karar verebilirsiniz. Asil olması için siyah ya da dilediğiniz her renk deri ile kaplama da isteyebilirsiniz. Dilediğiniz her şekilde üretilmesi mümkündür.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Ürgüp

KOD:ÜRGÜP

Fiyat : Tl

Misafir ve Bekleme Koltuğu Ürgüp
Asil ve elit ortamlar için uygun olan simetri ve oval yapı ile tasarlanmış olan Misafir ve Bekleme Koltuğu Ürgüp modelimiz. Tek alçak bacaklı ve geniş yuvarlak ayak üzerine oturtulmuştur. Yapısı oldukça heyecan verici olan koltuk uzun süre dayanıklı bir malzeme olarak bilinen yumuşak poliüretan sünger üzerine kumaş ya da deri kaplanarak hazırlanır. Bekleme koltuğu farklı ayaklarla değişik tarzlara bürünebilir. İsteğe göre tekerlekli, sabit ayaklı, amortisörlü ya da pingolu yaptırmak için firmamıza danışabilirsiniz.  İhtiyacınız için bar tabureleri, bekleme koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, sandalyeler, kesen, toplantı koltukları ya da yönetici koltukları kategorilerini de inceleyebilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Misafir ve Bekleme Koltuğu - Bendis

KOD:BN-01

Fiyat : Tl

Misafir ve bekleme koltuğu – Bendis BN-01 misafirlerinize beklentilerinizin üzerinde bir konforla ağırlayacak olan bir modelimiz. Tabi ofisiniz ya da büronuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm koltuk ve sandalye çeşitlerimiz gerekli rahatlığı sunabilecek şekilde tasarlanmış modellerdir. Tamamı birinci sınıf malzeme ile TSE standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir.

Büro ve ofisleriniz için tercih edebileceğiniz bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson, bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları ve ofis kanepeleri modellerimizin tamamı satış