Bar Tabureleri - Antrasit Boyalı Tabure

Nazalli K01

Bar Tabureleri - Antrasit Boyalı Tabure

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin! Ofis Koltukları

KOD :K01

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Şık mekânlar herkes için her zaman en güzelidir. Nereye gidersek gidelim, gittiğimiz yerin hoşumuza gitmesi, orada daha fazla zaman geçirme isteği uyandırır. Hepimizin hayatında estetik kaygılar mobilya seçimlerimize yön verir. Bu durum hem iş hayatında, hem ev hayatında böyledir. Hiçbir özen gösterilmeden, rastgele seçilen mobilyalar hem mekânı daha kötü gösterir, hem de kişiler hakkında ön yargılı, olumsuz düşüncelerin gelişmesine neden olur. İşletmeler de en az evlerimiz kadar konforlu ve dekoratif görünmeye çalışıyorlar ve bu yüzden de mobilya seçimlerine çok dikkat ediyorlar. Modern zamanın gerekliliklerine uygun davranan mekânlar hem göze hitap ediyor, hem de gönüllere. Beyaz plastik oturaklı antrasit boyalı tabure ile siz de mekânlarınızı beklentilerin üzerine çıkarabilirsiniz. Görsel konuda hoşunuza gidecek ürünler bulabileceğiniz sitemizde bar tabureleri ile ilgili çeşitler de tüm beklentilerinizi karşılayacak kadar şık tasarımlara sahiptir.

Dekoratif Duruşu ile Mekanınıza Yeni Bir Görünüm Katacak

Minimal tasarımları, mekânları ferah gösteren mobilyaları seviyorsanız sitemize mutlaka uğramalısınız. Beyaz plastik oturaklı antrasit boyalı tabure modelimiz ile evlerinizde, mutfaklarınızda gayet şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Modern dokunuşlara sahip olan taburenin oturak kısmı sert plastikten yapılmış olup, uzun süre dayanıklı, birinci sınıf bir malzemeden imal edilmiştir. Ayak kısımları metal olup antrasit rengindedir ki bu da ürünün hem şık, hem de her mekâna uyum sağlayacak kadar güzel olmasına neden olmuştur. Sağlam ayakları ile evlerinizde, iş yerlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yemek masaları ile çok uyumlu duracak bir model olduğu kadar, barlarda, cafelerde veya evlerdeki açık mutfaklarda bulunan tezgâhlarla da gayet uyum içinde olacaktır.

Yoğun talep alan ve çok beğenilen beyaz plastik oturaklı antrasit boyalı tabure sayesinde mekânlarınızı daha göz alıcı, daha estetik, her misafirin etkileneceği ve beğeneceği bir duruma getirebilirsiniz. Ekonomik fiyatları, TSE belgeli olması ve İş Güvenliği yasalarına uygun tasarlanması sayesinde beklentinizi maksimum seviyede karşılayacaktır. Ürünün basit ama sade bir modele sahip olması ise her mekânda kolaylıkla kullanılabilmesini, çok yer kaplamaması ise dar alanlar için de çözüm üretmesini sağlamaktadır. Beyaz dert, dayanıklı plastikten yapılan oturma bölümü istenildiği takdirde başka renklerde de imal edilebilir. Bunun için iletişim bölümümüzle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Antrasit boyalı ayak kısımlarındaki rengi de aynı şekilde değiştirebilir, farklı renklere boyanmış metal ayaklı bar tabureleri sipariş edebilirsiniz. Sitemizi inceleyerek ofisleriniz, evleriniz ve diğer mekânlarınız için birinci sınıf malzemeler kullanılarak imal edilen ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-009T

Fiyat : Tl

Gloria 009T bar sandalyesi poliüretan sünger kaplama bir bar sandalyesi arayışı içerisinde olanların tercihleri arasında yer almaktadır. Bu bar sandalyesine istediğiniz renk ve dokuda sahip olabilirsiniz. Sitemiz kumaş ya da deri seçenekleri arasından tercih yaptıktan sonra üretiminizi gerçekleştirip kaliteli bir ürün sahibi olabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. TSE belgeli ve uzun ömürlü bir bar sandalyesi sahibi olmak adına sitemizi tercih edip ürününüzü sitemiz aracılığı ile sipariş etmeye ne dersiniz?

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizi incelediğiniz zamanda bu kategoriler arasından ürün tercihinizi gönül rahatlığı içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Haydi, acele edin.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-008T

Fiyat : Tl

Poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplamalı oturak yapısı ile sitemizde yer alan Gloria 008T bar sandalyesi son derece konforlu bir bar sandalyesi arayışı içerisinde bulunanlar için harika bir seçenektir. Sandalyenin ayak yapısının krom amortisör ve tas ayaklı oluşu bu bar sandalyesine ayrı bir çekicilik katmıştır. Bar sandalyesine oturduğum zaman arkama yaslanıp keyfime bakmalıyım diyenler için aldıkları zaman asla pişman olmayacakları bu ürün TSE belgeli olarak satılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda garanti süresince ücretsiz olarak bakımı gerçekleştirilebilmektedir. İstediğiniz renkte sipariş vereceğiniz bu bar sandalyesi için sitemizi ziyaret etmeye hazır mısınız?

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizde sitemizde yer alan kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-006T

Fiyat : Tl

Gloria 006T bar sandalyesini sitemizde incelediğiniz zaman ayak yapısının krom amörtisör ve tas ayaklı olduğunu kısa zamanda fark edebileceksiniz. Sitemizde yer alan tüm bar sandalyeleri poliüretan sünger üzerinde tercihen deri ya da kumaş uygulama gerçekleştirilerek sizlere teslim edilmektedir. Hangi renkte isterseniz bar sandalyeniz o renkte tasarlanıp sizlerin istediğiniz konfor ve rengi barınızda elde edebilmenize imkan sağlanmaktadır. Kaliteli, uzun ömürlü ve TSE belgesi bulunan bir bar sandalyesi istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeden karar vermeyin.

Sitemize geldiğiniz zaman Gloria 006T bar sandalyesini inceledikten sonra diğer tasarımlarımız olan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-003T

Fiyat : Tl

Gloria 003T bar sandalyesi tel ayaklı bar sandalyesi arayışı içerisinde olanlar için kaçırılmaz bir bar sandalyesi olarak sitemizde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. İstediğiniz renklerde sipariş verebileceğiniz bu bar sandalyesi için toplu alım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız indirim seçeneklerimiz de mevcut bulunmaktadır. Poliüretan süngerimsi oturak yapısı ile konforlu oturma alan zenginliğini size sunan bu bar sandalyesinde deri kaplama ya da kumaş kaplama ile sipariş üzerine istenilen sayıda üretim gerçekleştirilebilmektedir. Siz de sitemizi ziyaret edip uzun ömürlü ve TSE belgesi mevcut bulunan bu bar sandalyesi siparişini bir an önce gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Gloria 003T sandalyenin yanı sıra diğer kategorilerimiz arasında bulunan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizi incelemek ister misiniz?

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-004T

Fiyat : Tl

Gloria 004T bar sandalyesi tasarımı ile göz alıcı bir sandalye arayışı içerisinde olanlar için tam bir çözüm oluşturacak zenginliktedir. Krom amortisör ve tas ayaklı görünüme sahip olan yapısı ve oturma yerinin estetikselliği ile bu bar sandalyesi birçok kişinin asla hayır diyemeyeceği sandalye görünümündedir. Kontra bükümlü bu bar sandalyesi sayesinde aradığınız görünüm zenginliğini kısa zamanda elde edebilecek; TSE belgeli bir ürün sahibi olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayabileceksiniz. Farklı deri ve kumaş renklerde poliüretan sünger üzeri deri kaplama tasarımlar yaptığımız için istediğiniz renkte sipariş verebileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizle sitemizi tercih edip sipariş vermek ister misiniz?

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-005T

Fiyat : Tl

Glori 005T bar sandalyesi kontra bükümlü görünümü ile birçok kişinin aradığı estetikselliği sunan bir bar sandalyesidir. Krom amörtisör ve tas ayak sistem özelliği bu bar sandalyesini daha çekici kılıyor olup renk seçeneğini belirliyor olmanız da sitemizin size sunduğu diğer ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. İster kumaş kaplama isterseniz deri kaplama sahip olacağınız bu sandalyeye oturduğunuz zaman süngerimsi alanda saatler boyu otursanız dahi rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. TSE belgesi ve garantili oluşu da bu bar sandalyesine hayır diyemeyeceğiniz özellikler arasındadır.

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimiz arasından seçimde bulunmaya hazır mısınız?

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Cuala

KOD:Cuala-P519

Fiyat : Tl

Cuala P519 fazla yüksek sandalye arayışı içerisinde bulunmayanların barları için son derece kaliteli bir ürün olarak sitemizde yer almaktadır. Metalik sabit ayak yapısının sağ ve sola belirli açılarla açılarak tasarlanmış olması herhangi bir düşme durumu oluşumunun önüne geçmektedir. Bu ürün arkanıza yaslandığınız zaman son derece keyifli sohbetler yapabileceğiniz konforu size verme konusunda asla hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olmayacaktır. Ürün tercihini gerçekleştirirken poliüretan sünger üzerine kumaş ya da deri hangi ürün tercihini yaptığınızı ve renk seçiminizi bildirmeniz barınızda istediğiniz sandalyeyi elde edebilmeniz için yeterli olacaktır.

Sitemizin diğer ürün kategorileri arasında yer alan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson model incelemelerini de gerçekleştirip başka ihtiyacınız olup olmadığı konusunda emin olmak ister misiniz?

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Cuala

KOD:Cuala-P520

Fiyat : Tl

Cuala 520 bar taburesine ihtiyaç duyanların ihtiyaçlarına cevap verecek kalitede üretilen sitemizde en çok tercih edilen ürünler listesinde boy göstermektedir. Sabit metalik ayaklı görünümü ile göz alıcılığı bulunan bu bar taburesi poiüretan sünger üzerine kaplama yapılarak tasarlanmaktadır.

Kumaş ya da deri kaplama seçenekleri arasından hangisini isterseniz kaplama ona göre gerçekleştirilip renk tercihinize göre barınızda istediğiniz renk ahengi ile birlikte görünüm estetikselliğini yakalamanıza yardım etmektedir. Son derece konforlu üretilen bu tasarımımızın yanı sıra sitemizde yer alan bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson model incelemelerini de gerçekleştirip tüm ihtiyaçlarınıza bizden faydalanarak çözüm bulabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Cuala

KOD:Cuala-P518

Fiyat : Tl

Rahatınıza düşkün biri olarak bar sandalyesi tercihinizi yaparken oturduğum sandalyede keyifli sohbetler edebilme lüksünü yaşamalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Sitemizde yer alan cuala P518 bar sandalyesi tercihiniz ile füme renginde uzun ve sabit ayaklı bir bar sandalyesine sahip olabilme lüksünü doyasıya yaşamaya başlayacağınız konusundan emin olabilirsiniz. Barınızda kullanacağınız bu ürün ile gelen müşterilerinizle birlikte kendinizde barda saatlerce otursanız bile asla rahatsızlık duymayacaksınız. Poliüretan sünger ile tasarlanan bu bar sandalyesini kumaş mı yoksa deri mi sipariş vereceğinize karar verdikten sonra bizim ile irtibata geçmeye ne dersiniz?

Bar tabureleri, sandalyeler, konferans koltukları, ofis kanepeleri, bekleme koltukları, toplantı koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuk, keson modellerimizi inceledikten sonra her ürünümüzde konforu hissedeceğiniz konusunda size teminat verebiliriz.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Sarı Metal Boyalı Tabure

KOD:SLD215

Fiyat : Tl

Eğlence mekânlarının en vazgeçilmez ürünlerinden biri de beyaz oturaklı plastik sarı metal boyalı tabure. Özellikle bar, gece kulübü veya cafelerde sıklıkla kullanılan ürün hem yerden kazanmak için uygundur, hem de mekânları kalabalık gösteren hantal mobilyalara göre çok kullanışlıdır. Beyaz oturağı hem çok rahat, hem de oturuş esnasında beli ağrıtmayan bir tasarıma sahiptir. Bar tabureleri içinde zarif ve estetik bir model arayanlar için özel olarak tasarlanmış olan ürünümüzün imalatındaki her malzeme birinci sınıftır. İş güvenliğine uygun şekilde üretildiği gibi beyaz oturaklı plastik sarı metal boyalı tabure ayaklarındaki metal kısım da kararma yapmayan bir malzemedir. Oturak kısmı plastik olmasından ötürü son derece rahattır. Alt kısımların metal olması da taburenin daha dayanıklı olmasına neden olduğu gibi, sarı metal görünüm hem çok modern, hem de estetik olmasını sağlamıştır.

Göz Alıcı Rengi ile Sarı Metal Bar Taburesi

Mekânların göze hitap edecek şekilde dekore edilmesi çok önemli. Pek çok kişi için görünüm her şeyin önüne geçiyor. Bir fincan kahve içmeye gidecek olunsa bile herkes rahat edeceği ve tabi ki şık bulduğu yerleri tercih ediyor. Kötü görünen, rahatsız tabureleri, sandalyeleri olan mekânları kimse tercih etmez. Özellikle cafe ve restoranlardaki bar taburesi seçimi bu yüzden hayati öneme sahiptir. Müşterilerin beğeneceği ve rahat edeceği modellere yönelmek isteyen kişiler web sitemizden faydalanabilmektedirler. Özellikle beyaz oturaklı plastik sarı metal boyalı tabure arıyorsanız işiniz çok daha kolay zira sizin için ürettiğimiz bu özel, şık tasarımlar gerçek anlamda hoşunuza gidecek ve arayışınızı kısa süre sonunda sonlandıracaktır. Plastik kısmın rengi değişebilir olduğundan dilerseniz bu modelin farklı renklerini veya tasarımlarını da sipariş edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız beyaz oturaklı plastik sarı metal boyalı tabure konusunda da zengin tasarsımlar yapmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz herkesin mekânını daha güzel, daha estetik ve kullanışlı hale getirmesinde faydalı olurken, fiyatlarımız da pek çok açıdan ekonomiktir. Tamamen TSE belgeli olan ürünlerimiz sizin de hoşunuza gidecektir. Boyları her mekâna uygun olan tabureleri evlerde kullanmak da mümkündür. Her mekâna uyacak kadar modern, güzel ve şıktır. Estetik algınız yüksekse bu tabure modelinden siz de çok memnun kalacaksınız. Metal ayakların sarı rengi bulunduğu ortama daha spor, daha sıcak bir hava katacağı için özellikle farklılık peşinde olanlar için ideal bir üründür diyebiliriz. Toplu siparişler için veya ürünler hakkında istediğiniz değişiklikler varsa, merak ettiğiniz sormak istediğiniz sorular olursa sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Her ihtiyacınıza çözüm olacak ürünler için sitemize inceleyebilir, fiyatlarımıza da bakabilirsiniz. Kaliteyi en uygun rakamlara alabileceğiniz adresimizi mutlaka ziyaret edin.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Krom Ayaklı Plastik Tabure

KOD:SLD214

Fiyat : Tl

Beyaz oturaklı plastik krom ayaklı tabure, şık mekânlar herkes için önemlidir ve herkes ister ev alanlarında, ister çalışma mekânlarında konforla estetiği aynı anda bulmayı arzular. Güzel mekânlar yaratmanın ilk yolu da güzel ve etkili mobilyalar seçmekten, bu mobilyaları kullanmaktan geçer. Estetik algısı yüksek kişiler her mekânda dekorasyona ve görünüme dikkat ederler. Eğer bir restoran veya bar açmayı düşünüyorsanız alacağınız her mobilyanın kullanışlı, işlevli ama aynı zamanda konforlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Tabi ki bunların dışında en önemli özelliklerden biri de seçeceğiniz mobilyaların estetik olarak da şık durması, gelen misafirlerin etkilenmesini sağlamasıdır. Beyaz oturaklı plastik korom ayaklı tabure ise bar sandalyesi arayışınıza son noktayı koyacak kalite ve görsel etkiyle sahip bir üründür.

Dekoratif Tasarımı ve Krom Kaplaması ile Göz Alıcı

Bar tabureleri içinde özellikle beyaz oturak kısmı, krom ayakları ile hem modern, hem de kaliteli bir görünüme sahip olan ürünümüzü tercih ettiğinizde her mekânın sadelikle ışıldadığını da göreceksiniz. TSE belgeli tabureler en iyi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İş Güvenliği yasalarına uygun imal edilen taburelerin krom ayakları da son derece sağlamdır ve soyulma veya çizilme olmaz. Her türlü eğlence mekânı için uygun bir ürün olmasının yanında boyunun çok yüksek olmaması evlerdeki tezgâh veya masalarda da kullanımını uygun hale getirmiştir. Keyifle oturabileceğiniz ve herhangi bir fiziksel rahatsızlık çekmeyeceğiniz sandalyenin ergonomisi de tamamen anatomiye uygun şekilde üretildiğinden sizi yeterince memnun edecektir.

Uzun süre oturumlarda dahi herhangi bir rahatsızlı çekmeyeceğiniz beyaz oturaklı plastik krom ayaklı tabure ile mekânlarınızı çok daha şık ve görsel açıdan herksi etkileyen yerler haline dönüştürebilirsiniz. Beyaz renkle krom ayakların uyumu dışında ayak bölümünün son derece modern, farklı bir tasarımda oluşu da beğeninizi yükseltecek ve beklentilerinize den en iyi cevabı verecektir. Bar taburesi olarak hem şık bir ürün, hem de kalitesiyle yıllara meydan okuyacak bir sandalye arıyorsanız ürünümüzü hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz oturak kısmındaki plastik bölümün rengini çok daha farklı renklerde de sipariş verebilirsiniz. Krom ayaklı taburenin ayak kısımlarında kullanılan malzemenin kalitesinden ötürü herhangi bir soyulma veya kararma söz konusu değildir.

Kullanımından çok memnun kalacağınız bar taburesini evlerinizde de kullanabilirsiniz. Açık mutfaklarda çok şık bir görüntü veren taburelerin aşırı yüksek olmaması nedeniyle tezgâh ve masalara uyumlu olduğunu da göreceksiniz. Ürünlerimizin hepsi birbirinden kaliteli ve şıktır. Ergonomik, yıllara meydan okuyan ürünlere sahip olmak, mekânlarınızı daha şık, konforlu hale getirmek için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Ahşap Ayaklı Plastik Tabure

KOD:K02

Fiyat : Tl

Beyaz oturak plastik ahşap ayaklı tabure, Bar tabureleri kullanımı çok yaygın ürünlerin başında geliyor. Şıklığı ve işlevselliği bir arada bulundurmasıyla beraber oldukça sade, yer kaplamayan ve hemen her masayla uyumlu şekilde konumlandırılan bir ürün olması da elbette popülerliğini giderek katlıyor. Firmamız bar tabureleri konusundaki ihtiyaçlar doğrultusunda en ergonomik ve estetik açıdan herkesin beğenisini, isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayacak modeller üretmeye devam ediyor. Beyaz oturak plastik ahşap ayaklı tabure şıklığı ile göz doldururken, ahşap ayakların kalitesi, oturak kısmının ergonomik oluşuyla da herkesi memnun edecektir. Özellikle çok yüksek olmayan bir model arayanlar için oldukça idealdir. Oturma kısmı çok rahat olduğu gibi, yemek odalarında veya mutfaklarda, yemek masaları ile birlikte de gayet rahat şekilde kullanılabilir. Bar tabureleri içinde sizi rahat ettirecek bir model arayanlar ahşap ayaklı, plastik oturaklı bu modelle tüm ihtiyaçlarını giderebilirler.

Şık Duruşuyla Mekanınıza Hava Katacak

Tezgâhlarda da gayet şık duran bir ürün olduğu için isterseniz mekânlarınızı bu taburelerle çok daha hoş ve ferah gösterebilirsiniz. Ürünün sadeliği sayesinde mekânların dolmasını engelleyebilir ve boş alanları daha da fazlalaştırabilirsiniz. Eğlence mekânları için de gayet uygun bir model olan beyaz oturak plastik ahşap ayaklı tabure hem cafelerde, hem restoranlarda, hem de ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Ürünlerin imalatında tamamen iş güvenliği yaslarına uyulmakta olduğu gibi, tüm üretimlerimiz, bar tabureleri de dâhil olmak üzere TSE standartlarına uygun şekilde imal edilmektedir. Garantili ürünler olmalarının yanı sıra herkesi memnun edecek kadar şık tabureler mekânlarınızdaki tüm ihtiyacınızı giderecektir. Sadeliği sevenlerden biriyseniz bu model sizin için çok uygun olacaktır. Sadelikle beraber şıklık garantisi de veren ürün sayesinde ziyaretçilerinizin sizden ve mekânınızdan çok etkileneceklerini de göreceksiniz.

İş yerlerinize veya evlerinize daha kaliteli mobilyalarla hava katmak, şıklıklarını artırmak isterseniz firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Ana sayfamızdan ihtiyacınız olan ürünlere göre arama yapabilir ve bar tabureleri konusunda sahip olduğumuz çeşitlilik sayesinde arayışınızı hemen sonlandırabilirsiniz. Beğendiğiniz bir modelde isterseniz değişiklik yapma şansınız da olabilir. Örneğin taburenin ayaklarını farklı şekilde isteyebilirsiniz. Metal ayaklı veya oturak yerinin rengi farklı tabureleri de tercih edebileceğiniz sitemizden kendi siparişinizi oluştururken ürünlere ekleme veya çıkarmalar da yapabilirsiniz. İletişim bölümümüzden bizlerle temasa geçerek hemen sipariş oluşturabilir ve mekânlarınızı daha güzel hale getirecek, estetik, sağlam, kalitesi ile herkesi memnun eden ürünlerimizden birine veya daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Güzel mobilyalarla hayatınız daha da güzel hale gelecektir.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Gloria

KOD:Gloria-010T

Fiyat : Tl

MODERN BAR TABURESİ

Bar Taburesi Gloria, hemen her alanda kullanımı yaygın görülen taburelerin doğru şekilde kullanılması mekanlara çok daha şık ve estetik bir görüntü vermektedir.  Modern ev yaşamlarında yerini alan bar tabureleri özellikle açık mutfaklı evlerde karşımıza çıkmaktadır. Evlerin dekorasyonuna uygun pek çok renk seçeneği olan ve tercih yaparken herkesin zevkine uygun tarzda modeller sunan firmamız sayesinde tabureleri evinize uygun şekilde almanız mümkündür.

Farklı renklerde olduğu gibi, desenli kumaş veya sert plastik malzemelerden üretilenleri de vardır. En çok plastik ve ahşap modelleri tercih edilse de plastikten yapılan sandalyeler de sıklıkla seçilmektedir. Tamamen kullanım alanına ve amacına uygun olan bar taburelerinin yükseklik ayarı olan modeller de vardır. Bu sayede tezgah yüksekliği ya da masanın yüksekliği sorun olmaktan çıkmaktadır. Farklı boylardaki tezgah ve masalarda da ayarlanabilir özellikli bar tipi sandalye kullanılabilir.

Gloria Kasvetli Görünümü ile Mekana Ayrı Bir Hava Katacak

Bar taburesi Gloria, kafe, restoran, bar gibi eğlence mekanlarının çok değerli sahiplerini markamıza ve sitemize bekliyoruz. Casella Markası olarak 1997 yılından bu yana çok özel ve bir o kadar sağlıklı üretimlerimizle beğeni kazandık. Bundan sonra da aynı özenle modellerimizi üretmeye devam edeceğiz. Bar ve diğer eğlence mekanlarında doğru bir iç dekorasyon uygulaması yapmak çok önemlidir. Müşterilerin dekorasyondan etkilenmesi ve göz zevklerinin okşanması yanında, aynı zamanda uzun saatler kullanacakları mobilyalarda rahat etmeleri gerekmektedir. Bar ve diğer eğlence mekanlarında en önemli mobilyalardan biri bar tabureleri modelleridir. Mekanlarda kullanılan bar tabureleri hem genel anlamda iç dekorasyonla uyumlu olmalıdır, hem de müşterilerin rahat etmesini sağlamalıdır.

Casella Markası olarak, cafe sandalyesi ve bar tabureleri alanında, en az ofis mobilyalarında olduğu kadar iddialı olduğumuzu belirtelim. Birçok var taburesi modelimizden kesinlikle mekanınıza uygun olanı beğeneceksiniz. Beğenilen modellerimizden biri bar taburesi Gloria’dır. Bar taburesi Gloria, kesimi ve malzemeleri ile gerçekten etkileyici ve zarif özelliklere sahiptir. Gloria modelinin çok farklı kesimlerini ve sitemizde, model kataloğumuzdan bulabilirsiniz.

Casella Markası olarak, cafe sandalyesi ve bar tabureleri alanında, en az ofis mobilyalarında olduğu kadar iddialı olduğumuzu belirtelim. Birçok var taburesi modelimizden kesinlikle mekanınıza uygun olanı beğeneceksiniz. Beğenilen modellerimizden biri bar taburesi Gloria’dır. Bar taburesi Gloria, kesimi ve malzemeleri ile gerçekten etkileyici ve zarif özelliklere sahiptir. Gloria modelinin çok farklı kesimlerini ve sitemizde, model kataloğumuzdan bulabilirsiniz.

Şık Tasarım

1997 yılından bu yana, yani tam 20 yıldır üretim yapan bir firma olarak, %100 Türk markası olmanın ve dış pazarda ismi bilinen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Bar tabureleri modellerimizde de aynı özen gösterilmektedir. Gloria modellerinin ayakları metal malzeme ile yapılmaktadır. Bu malzeme kesinlikle paslanmaz, kırılmaz, çizilmez ve darbelerden etkilenmez. Kaplama kumaş ve suni deri ile sert malzemelerimiz de kalitelidir. Kaplama olarak kullanılan suni deri ve kumaş malzemelerinde leke tutmayan ve kolay temizlenen malzemeler söz konusudur. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Ayak kısımlarında metal malzeme olarak yaptığımız tasarımlarımızda tek ayaklı ya da birkaç ayaklı olacak şekilde çok farklı tasarımları seçebilirsiniz.

Modellerimizde mümkün olduğu kadar zengin renkleri kullanmaya çalışıyoruz. Fuşya, kırmızı, sarı, turuncu gibi sevimli ve sıcak renkleri kaplama malzemelerimizde kullanmaktayız. Dilerseniz klasik renkleri, dilerseniz canlı renkleri olan modelleri sipariş verebilirsiniz. Seçim size kalmış ve hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Solid

KOD:SLD 14

Fiyat : Tl

Cafe ve bar taburesi Solid SLD 14 ile daima güzel ve güvenilir bir alışveriş yapacak ve tahmin ettiğinizden daha az para ödeyerek karlı çıkmanın memnuniyetini de duyacaksınız.

İş güvenliğine uygun ortamlarda üretilen, TSE belgeli ürünümüz kansorejen madde içermeyen kaliteli ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra oturma alanı kumaş veya deri olarak döşenebilir. Modelimizin diğer kombinasyonlarını sitemizde bulabilirsiniz

Koltuklarımızın tamamı TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. 14.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız ürünlerimiz yurt içinde 800 ve yurt dışında 15 firmaya satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz. Koltuk teslimatlarımız genellikle bir hafta içinde adresinizde olur. Ancak zaman zaman fabrikanın yoğun olduğu zamanlarda bu süre 10 ile 15 gün almaktadır. İstediğiniz sayıda ve renkte şimdi sipariş verebilir yada satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Solid

KOD:SLD 15

Fiyat : Tl

Cafe ve bar taburesi Solid SLD 15 ile daima güzel ve güvenilir bir alışveriş yapacak ve tahmin ettiğinizden daha az para ödeyerek karlı çıkmanın memnuniyetini de duyacaksınız.

İş güvenliğine uygun ortamlarda üretilen, TSE belgeli ürünümüz kansorejen madde içermeyen kaliteli ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra oturma alanı kumaş veya deri olarak döşenebilir. Modelimizin diğer kombinasyonlarını sitemizde bulabilirsiniz

Koltuklarımızın tamamı TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. 14.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız ürünlerimiz yurt içinde 800 ve yurt dışında 15 firmaya satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz. Koltuk teslimatlarımız genellikle bir hafta içinde adresinizde olur. Ancak zaman zaman fabrikanın yoğun olduğu zamanlarda bu süre 10 ile 15 gün almaktadır. İstediğiniz sayıda ve renkte şimdi sipariş verebilir yada satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Solid

KOD:SLD 34

Fiyat : Tl

Cafe ve bar taburesi Solid SLD 34 ile daima güzel ve güvenilir bir alışveriş yapacak ve tahmin ettiğinizden daha az para ödeyerek karlı çıkmanın memnuniyetini de duyacaksınız.

İş güvenliğine uygun ortamlarda üretilen, TSE belgeli ürünümüz kansorejen madde içermeyen kaliteli ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra oturma alanı kumaş veya deri olarak döşenebilir. Modelimizin diğer kombinasyonlarını sitemizde bulabilirsiniz

Koltuklarımızın tamamı TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. 14.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız ürünlerimiz yurt içinde 800 ve yurt dışında 15 firmaya satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz. Koltuk teslimatlarımız genellikle bir hafta içinde adresinizde olur. Ancak zaman zaman fabrikanın yoğun olduğu zamanlarda bu süre 10 ile 15 gün almaktadır. İstediğiniz sayıda ve renkte şimdi sipariş verebilir yada satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Bar Tabureleri - Solid

KOD:SLD 35

Fiyat : Tl

Cafe ve bar taburesi Solid SLD 35 ile daima güzel ve güvenilir bir alışveriş yapacak ve tahmin ettiğinizden daha az para ödeyerek karlı çıkmanın memnuniyetini de duyacaksınız.

İş güvenliğine uygun ortamlarda üretilen, TSE belgeli ürünümüz kansorejen madde içermeyen kaliteli ve dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra oturma alanı kumaş veya deri olarak döşenebilir. Modelimizin diğer kombinasyonlarını sitemizde bulabilirsiniz

Koltuklarımızın tamamı TSE Belgeli ve 2 yıl garantilidir. 14.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız ürünlerimiz yurt içinde 800 ve yurt dışında 15 firmaya satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde 15 yıl yedek parça teminatı vermekteyiz. Koltuk teslimatlarımız genellikle bir hafta içinde adresinizde olur. Ancak zaman zaman fabrikanın yoğun olduğu zamanlarda bu süre 10 ile 15 gün almaktadır. İstediğiniz sayıda ve renkte şimdi sipariş verebilir yada satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 03

KOD:BAR-03

Fiyat : Tl

Dinlendirici bir esnekliğe sahip olan BAR-03 bar taburesi, kullanıcısını rahat ettirir. Yumuşak oturak alanı daha fazla konfor sağlar. Evlerde, hotellerde, cafelerde, barlarda, mutfaklarda, mağazalarda ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanım için uygundur.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Sırt dayama desteği, uzun süre konforlu bir oturma imkanı verir.
 • Elektrostatik toz boyalı metal boru ayaklıdır.
 • Direnci arttırılmış ayaklar, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Koruyucu lastikler sayesinde, zemini çizmez ve sürtünme yapmaz.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sağlar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 03-K

KOD:BAR-03K

Fiyat : Tl

BAR-03-K döşeme oturma alanı ve kavisli bel desteği bulunan modern ve şık bir bar taburesidir. Güçlü ve sağlam ayakları, daha güzel bir ışıltı için krom ile kaplanmıştır. Daha fazla rahatlık için ayak koyma destekleri eklenmiştir. Oturma yeri ve sırt kısmı leke tutmayan, temizlemesi kolay kumaş ile kaplanmıştır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Sırt dayama desteği, uzun süre konforlu bir oturma imkanı verir.
 • Krom boru ayaklıdır.
 • Direnci arttırılmış ayaklar, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Koruyucu lastikler sayesinde, zemini çizmez ve sürtünme yapmaz.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sağlar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 850

KOD:BAR-850

Fiyat : Tl

BAR-850 hoş görünümü ve ergonomik yapısı ile bulunduğu ortamı canlandıran bir bar taburesidir. Cafe ve barlarda kullanabileceğiniz bu model, amerikan tarzı mutfaklar için de idealdir.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Ergonomik olarak tasarlanan sırt dayama bölümü, bel, sırt ve omuz desteği sağlar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 851

KOD:BAR-851

Fiyat : Tl

Bar veya kafelerinizi ultra konfor sağlayan BAR-851 bar taburesi ile canlandırın. Ergonomik olarak tasarlanmış oturum alanı, eğlenceli ortamların kalitesini ve konforunu arttırır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen BAR-851 bar taburesinin temizlenmesi oldukça kolaydır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • İnsan vücuduna uygun, ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Geniş ve vücudu kavrayan konforlu oturak alanı uzun süre rahat ettirir.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 852

KOD:BAR-852

Fiyat : Tl

BAR-852 olağanüstü düzeyde konfor ve ergonomik destek sunan, mekanlara şıklık kazandıran bar taburesidir. Kullanıcısına sadece arkasına yaslanmak ve abartılmış konforun tadını çıkarmak kalır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • İnsan vücuduna uygun, ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Geniş ve vücudu kavrayan konforlu oturak alanı uzun süre rahat ettirir.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 853

KOD:BAR-853

Fiyat : Tl

BAR-853 bar taburesi her ortama mükemmel uyum sağlar. Yalın bir şıklık isteyenler için harika bir seçimdir. Ayak bölümü ışıltılı krom ile kaplanmıştır. Daha fazla rahatlık için çember ayak koyma desteği ile donatılmıştır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • İnsan vücuduna uygun, ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Çukurlaştırılmış oturak alanı optimum konfor sunar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 854

KOD:BAR-854

Fiyat : Tl

BAR-854 bar taburesi, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren ergonomik yapısı ile ön plana çıkıyor. Ayak bölümü krom ile kaplanmıştır. Krom ayaklarda oluşacak lekeleri nemli bir bezle ve ardından kuru bir bezle silerek ilk günkü gibi yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Flanş ayak tabanı, zemini çizmemesi için ekstra zemin koruyucu ile donatılmıştır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Bel desteği sayesinde uzun süreli oturumlarda optimum konfor sağlar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 855

KOD:BAR-855

Fiyat : Tl

BAR-855 bar taburesi, ayak desteği ve hidrolik sistemi ile uzun süreli oturum rahatlığı sağlıyor. Yükseklik ayarlığı yapılan hidrolik sistemi sayesinde, her boya uygun bir oturuma olanak sağlıyor. Oturak ve sırt yüzeyinde uzun süre konfor sağlamak için yoğunlaştırılmış poliüretan sünger kullanılmıştır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Bel desteği sayesinde uzun süreli oturumlarda optimum konfor sağlar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 860

KOD:BAR-860

Fiyat : Tl

Dekoratif dikişlerle tasarlanan BAR-860 mekanınızda retro bir hava estirir. Vücudunuzu kavrayan koltuk, kavisli kenarları ve sırt kısmı sayesinde hem kalçalara hem de omurlara ergonomik destek sağlar.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Bel desteği sayesinde uzun süreli oturumlarda optimum konfor sağlar.
 • Yüksek kaliteli suni deri, kir, leke ve döküntülerde kolayca temizlenebilir.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 861

KOD:BAR-861

Fiyat : Tl

Kullanıcısına ekstra konfor ve ergonomik destek sağlayan BAR-861, oldukça modern ve şık bir görünüme sahiptir. Konfor ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanan modelimiz, sofistike bir bara yakışır niteliktedir.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Ergonomik yapısı sayesinde, bel, sırt ve omuz ağrılarını engeller ve optimum konfor sağlar.
 • Oturak alanı, daha fazla rahatlık için ekstra minder ile donatılmıştır.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 862

KOD:BAR-862

Fiyat : Tl

Sadeliğin ve konforun en iyisini sunan BAR-862, barları, mutfakları ve diğer üst düzey mekanları estetik duruşu ile süslüyor. Dilediğiniz renk kumaş ve deri seçenekleri ile üretilebilen BAR-862 yüksek seviyede oturma gerektiren her alanda kullanılabilir.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Bel desteği sayesinde uzun süreli oturumlarda optimum konfor sağlar.
 • Yüksek kaliteli suni deri, kir, leke ve döküntülerde kolayca temizlenebilir.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 863

KOD:BAR-863

Fiyat : Tl

BAR-863 bar taburesi, dayanıklı krom taban ünitesi ve yumuşak kumaş dokusu ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunar. Krom ayak ünitesi, darbelere ve çizilmelere karşı ekstra koruma sağlar. Nemli bir bezle kolayca temizlenerek mekanınızın ambiansını yansıtır.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Bel desteği ve çukurlaştırılmış oturağı sayesinde uzun süreli oturumlarda optimum konfor sağlar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video

Bar Taburesi - BAR 864

KOD:BAR-864

Fiyat : Tl

Ergonomik yapısı ve konforu ile ön plana çıkan BAR-864, sadece barlara değil aynı zamanda mutfaklara da hitap eder. Ekstra konfor ve güvenlik sağlayan kol destekleri sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Uzun bir günün ardından kollarınızı dinlendirmek için de mükemmel bir seçimdir.

Her durum, her tarz ve her oda için mükemmel uyumlu, uygun fiyatlı bar tabureleri! Bir şeyleri ilk seferinde doğru yapmanın önemini biliyoruz. Özellikle de iç mekanınızı güzelleştirmek için en yeni trendler söz konusu olduğunda farklı stil ve tasarımlara önem veriyoruz. Taleplerinizi karşılamak için bar taburelerinden, mutfak taburelerine kadar çok çeşitli üretimler yapıyoruz. Birbirinden farklı stilde üretilen bar taburelerimize göz atın ve kendi tarzınızı keşfedin!


Ürün Özellikleri

 • Ekseni etrafında 360 derece dönebilir.
 • Mekanizması sayesinde yükseklik ayarı kolayca yapılabilir.
 • Ergonomik yapısı sayesinde, bel, sırt ve omuz ağrılarını engeller ve optimum konfor sağlar.
 • Kol destekleri, hem konfor hem de güvenlik sağlar.
 • Krom kaplamalı tepsi ayak uygulaması yapılmıştır.
 • Direnci arttırılmış merkezi ayak, yüksek taşıma kapasitesi sağlar.
 • Ayak koyma desteği rahat bir oturma pozisyonu sunar.
 • Ürünlerimizde kullandığımız kumaşlar alev almaz, leke tutmaz ve nemli bezle kolayca silinebilir özelliktedir.
 • Oturak alanında çökme yapmayan poliüretan dökme sünger kullanılmıştır.
 • Yüksek yoğunluklu sünger, ekstra sıçrama sağlayarak, oturaktan kalkmayı kolaylaştırır.

 • Her renk, hakiki deri, suni deri ve kumaş ile üretimimiz mevcuttur.
 • Ürünlerimiz insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olup, kansorejen maddeler içermez.
 • Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 yıl garantilidir.
 • 10 yıl yedek parça desteğimiz vardır.
 • Türkiye'nin her bölgesine hızlı gönderim yapılır.
 • Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizle görüşmeniz rica olunur.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik